Споделена история от Тинейджърски

Оголване на член
Не мога да си забеля члена на 13 съм ,а гледам че по всички порно филми всички мъже са с оголена главичка

Коментари

1.   Оправя се с лекарска помощ, не си единствен. Трябвало е по-рано, но не е късно и сега да се оправи проблема.

2.   Ако е това за което си мисля трябва да те оперират. аз също имах такъв проблем и се наложи да ме оперират. Имаш два вариянта единия е обрязване, а другия е само да махнат тази кожичка която пречи да го заголиш, не е нещо страшно. Варви при лекар и говорете той ще те насочи........ ;) Можеш ли да го заголиш когато е в отпуснато състояние?

3.   Много порно гледаш, малкия. Ако знаеш как само се вбесявам като прочета нещо подобно. Е*ати хлапетата, на по 13 години тръгнали по порно да се заглеждат, току виж утре пише "приятелката ми е на 14г. и забременя, какво да правим?". Я по - кротко - за всичко си има време. Като пораснеш ще знаеш какво да прави с "члена си" (ако изобщо имаш такъв).
Амин...

4.   Спокойно брато като почнеш да биеш чекии и да правиш секс ще ти се оправи. А и един савет ако искаш го заголвай така от време на време профилактично да ти разхлаби кожата там. Ае успех!!

5.   Здравейте, аз имам същия проблем и съм също на 13. Даже утре ще ходя на преглед... Не знам дали ще е обрязване или само да махат кожичката, но искам да разбера дали ще е с упойка, защото се притеснявам...

П.П. Българин съм :)

6.   До 5 : По принцип се прави без упойкане боли толкова много),но в болница със. А и ти си на 13 още за къде бързаш мпже да питаш приятелите си да ли имат същият проблем

7.   Оказа се, че имам фимоза и задължително трябва да отида да ме оперират. Това ме притеснява малко, но нали съм мъж - ще търпя...

А, и да попитам малко преди да отида - имам дори някакви странни бели пъпчици по пениса. Четох за тях и пишеше, че са причинени от лоша хигиена и помагали за оголването на члена. Но аз си знам, че поддържам добра хигиена...

Приятен ден !

8.   Здравейте отново! Аз съм №5 и №7.
Реших да ви споделя какво стана, когато отидоха да ме оперират, защото сигурно ще ви е от полза, ако имате проблем като моя.

Отидохме в Нова Загора, защото там имаме познат доктор, както и да е. Прегледа ме, (Доктора беше друг, който ми каза, че имам фимоза) и ми каза, че никаква операция няма да ми прави, а само ще го "цепне". Като че ли малко се понаплаших, но нямаше изход. Отидохме с него в манипулационната, легнах там на "леглото" (не го знам какво е и как се казва) и почна да дърпа кожичката с едни ножички. Да не ви плаша, но не е много приятно... Текнаха ми сълзи, изпотих се и иначе пък и викам... ама и това премина. След това ми обясни какви неща ще настъпят в последствие, но трябва пак да ходя, за да ми оправи и Късото Гемче...

Сега имам и няколко проблеми - трудно уринирам, защото боли... И сега отделя само някакви секрети, които ми казаха, че сега се "лекува" и "пречиства"... Главичката след това пак се скри, но под душа всичко се оправи. Казаха също и когато го забеля, да го слагам във водата от варена тетра. Ако не знаете какво е тетра, потърсете в гугъл. Все пак това е билка...

П.П.: Реших да споделя това с вас, защото е важно за мен. Много ! Ако наистина имате проблем като моя, не се страхувайте, не е особено страшно... Но иначе болката понякога си казва думата!

Аз съм много притеснителен човек и преди да отида в болницата, цели дни и нощи си мислих за това, хем ме беше срам от докторите, беше ме страх, много се притеснявах...
"-Ами ако стане нещо ?"
"-Ами ако не го направи както трябва ?"
"-Ами ако ме боли много ?"

Това ми бяха едни от въпросите, за които само мислих.
И заради това след излизането ми от манипулационната, едвам не припаднах... Стана ми толкова внезапно бързо лошо, че не понасях нищо... Потях се като прасе... Почнах да не виждам... Всеки глас от всеки човек ме дразнеше... идеше ми да крещя - заради болката, заради състоянието ми... но както толкова бързо ми стана лошо, така и толкова бързо се оправих... smile.
Сега съм сравнително по-добре.

Приятен късмет и чао !

9.   Имам същия проблем, но съм на 15... когато не съм в ерекция си го заголвам но в ерекция не мога

10.   No 9 : и аз съм така но се отсрамих и питах наще и те ми казаха че като малък са ми го оправяли там тогава е нямало лазер с който да ти го цепнат и са дърпали (добре че съм бил малък :Д ) и нали говорих с наще и ми казаха че нали са ми го оправяли и нямало проблем ако можеш да го забелваш когато ти е нормален и не си в ерекция нямаш проблем споко

11.   Към N3 : Приятел.. вече деца на по 10, 11 гледат порно... недей се впряга толкова ;)

13.   Здравейте. Изчетох толкова много форуми, че дори се обърках вече, не знам какво да правя. Не съм в паника просто ми иде да захвърля всичко и да кажа "майната му на всичко" и след време пак да помисля, но ето на... Проблема ми е следния: Когато е в нормално състояние забелвам го най спокойно без болка, когато е в ерекция кожичката ми опира накрая на главичката и усещам болка понеже кожичката когато забеля накрая на главичката, самата кожа ме стиска, не е отпусната... Имам и късо гемче.. Та в последния форум в който влязох, един уролог бе изписал на други хора едно мазило за 3-5 месеца да се мажат за да им отпусне кожичката. Искам да питам става ли и за мен това или имам така наречената "Фимоза", което до преди месец си мислех че я имам а сега си мисля че просто съм си въобразил?

14.   С такъв проблем е трябвало да се оправиш още от малък.. аз си спомням как ми го оправяха на мене при доктор.. ти можеш да не ходиш при него а под душа всеки път да правиш упражнения (напред, назад) по главичката.. дано съм помогнал