Споделена история от Тинейджърски

Двамата сме девствени
Искам да питам как да го задоволя още не съм го правила и нямам много опит аз съм на 14 а тои е на 15 много искаме да пробваме и двамата сме девствени

моля за помощ !!!!

Коментари

1.   малки сте още изчакайте малко.

2.   Секса не се пробва. Първо поговорете сериозно. Секса е голяма отговорност,дори да не ви се вярва.

5.   моето моми4е,още не сте ли прекалено малки,за да се задоволявате един друг?ти си на 14,с какво можещ да го задоволиш?и защо трябва ли да го правиш,помисли си добре!

6.   Когато си на 14, вероятността да изпиташ удоволствие от секса е минимална. Партньорът ти също е неопитен и да успее да се справи със задачата е под въпрос.
Дори да ти се струва твърде старомодно това което ще те посъветваме тук, най-добре си отговори на въпроса: кой действително желае да правите секс - ти или твоят приятел постоянно настоява. Защото разликата при момчетата и момичетата, разликата при мъжете и жените е огромна. Ние не сме животни и секса не е само за разплод, а и за удоволствие.
Не се заблуждавай обаче - удоволствието се постига много трудно, защото на 14 организмът на момичето не е готов, а на 15 години момчето ще мисли първо за себе си как на него да му е по-хубаво, не на теб. А и твоят приятел - ако стигнете до леглото най-вероятно ще свърши още преди да е започнал.
Ако въпреки всичко опитате, не забравяте предпазването - презервативи. В никакъв случай не го правете без предпазване. Просто си представи какво ще е ако забременееш на 14 и какви болести се предават по полов път.
Надявам се да не съм ти досадила и не забравяй едно последно нещо - ако наистина държи на теб, твоят приятел ще те чака. Ако ли не - не е бил той...

7.   Номер 6 ще ти кажа че живеем във 21 век.. с аверката ми го направихме на 12 почти 13 .. щом го искаш ти ще го усетиш и гола сама ще го повикаш в леглото.. а и ще го задоволиш ..

8.   Номер 7: на бас че на нея не й е било кеф

9.   Бе станете поне на 17 кфо е тфа на 14 да го правите толкова ви е рано малки сте и неразбирате..направете го когато му дойде времето както трябва и красиво..

10.   И как ние ще ти помогнем ? ;дд