Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го но дори не съм го виждала на живо
На 14 години съм и съм си нямала годже. Преди около две седмици по погрешка пратих покана на момче в фейсбук но не бях обурнала много внимание на това кой е. Така де на другия ден той ми прие поканата и и ми писа нещо от рода здравей познаваме ли се и аз му отговорих не и той каза да се запознаем тогава :). И така почнахме да си пишем дни наред а той беше много забавен държеше се добре бъзикаше се, но изглежда беше срамежлив в началото не ми пишеше много. След седмица след като и аз се поодпуснах да му пиша почнахме да си пишем често, да се базикаме. Един ден той се осмели да ми напише хайде да излезем, но аз тогава му казах че съм заета и не излязах с него. В последните дни често си пишем и той често ме моли да излезем, но аз отказвам. Вчера и днес се случи същото той отново ме помоли и аз му приех но го помолих да съм поне с преятелка но той ми каза че искал да е само с мен и да ме опознае но аз му казах че няма да изляза с него защото не го познавам добре аи ме е срам. Моля ви кажете ми какво да направя да изляза ли с него? Не го правя само защото ме е срам аи не го познавам добре аи споменах ли че е на 16 и ме е страх да не ми направи нещо въпреки че много мои познати го познават и не казват лоши неща за него единствено ми казват че бил много забавен. Но пак незнам какво да правя помогнете ми!!!

Коментари

1.   Иди с приятелка. Щом дори не си го виждала, притесненията ти са напълно основателни. А ако не се съгласи, значи просто това не е човекът за теб.

2.   От авторката- ТОй е голям инат и мисля че се притеснява да излезе с моя приятелка незнам срамежлив е докато се отпусне!!! Но какво да правя не съм сигурна още за сега мисля да изчакам още малко докато той се навие да излезем с моя приятелка но много от приятелките ми казват че мога да си пропилея шанса. Моля ви помогнете!!!

3.   Помоли го поне за първата среща да си с приятелка, защото се притесняваш и му кажи и той да си доведе приятел, ако иска, а ако мине добре, му кажи, че следващия път ще сте само двамата и ако момчето е готино и ти хареса, ще се отпуснеш и нещата ще потекат!

4.   Ако толкова не се съгласява да излезете с приятелка, отидете на някое публично място. Така той няма да посмее да направи каквото и да е било и ти ще го опознаеш по-добре :)) Успех и пиши какво е станало!

5.   От авторката - много благодаря №3 ще опитам както ми каза. Пак не съм сигурна че ще стане но за всичко си има първи опит. Ако някой има други идеи да казва.

6.   Хахах ;д ама на тебе май хем ти се иска, хем ти се стиска? ;дд Като го харесваш, излизаш само с него, а не и някой да ви свети... от кво те е срам? Да не би да имаш 3 глави? Ае моля ти се недей да се лигавиш толкова.. изглежда си търсиш внимание от него? Амииии, ако си толкова инат да знаеш, че ще спре да се занимава със тебе... те момчетата си имат граници и изведнъж ако я надминеш спират да се занимават. ;) Така че ако ще излизаш със него бъди само ти. И не разбирам от кво ще те е срам след като си намираш нов приятел и ако имате общи интереси можете да говорите за това не се срамувай няма нищо срамно. :)

Ели, 15 години :)

7.   От авторката- хах права №6 незнам просто съм такъв човек-прекалено съм срамежлива докато не опозная някого но ще се опитам да последвам съвета ти благодаря ели!!!

8.   Приятелче незнам как да ти помогна но и аз съм в подобна ситуация и се надявам някои да даде друг съвет :))

9.   От авторката-Моля коментирайте защото се отчаях!!! :(