Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се странна
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и от време на ма време започнах да се чувствам различни от хората на моята възраст. Та никога не съм била отворена и нахална, но сега се чувствам не на мястото си.. смисъл искам и аз да ходя по дискотеките, да ме возят по мотори. Винаги съм била до родителите си и съм близка с тях. Но като се огледам около мен... се чувствам като някаква откачалка(може би така изглеждам и в очите на хората). Умна съм, имам много добри оценки. Но искам и аз да се забавлявам.. едва ли не се чувствам като единствената, която не си сменя гаджето всеки ден, не ходи по дискотеки, не пуши..
Исках това просто някъде да ги излея... незнам как ще изглежда историята ми във вашите очи, но благодаря че го прочетохте!

Коментари

1.   Аз също не пуша, нямам гадже, не пия и съм много близка с нашите, а съм на 14! Едно момиче от нашия клас постоянно се фука как пушела, пиела и псувала техните и всички я избягват. Не си страна, напротив даже си много нормална :)!!!

2.   не сменяй гаджетата като носни кърпички.. и тва, че не пушиш - те прави още по-силна..
Не си откачалка, просто си различна.. от това, което нашето общество предлага.
Радвай се, че си така.. защото живота на тея '' мацки '' и момчета после става ужасен, , защото ги хулят като к*рви, пронститутки и т. н.
Моя съвет е - остани такава каквато си.

3.   Мило момиче, точно ти си нормалната, а ония - не. Живеем във време, когато всички неща, ценени най-високо от хората векове наред, днес се считат за отживелица, за "задръстеност", изостаналост и т. п. глупости. Бъди такава, каквато си и дано повече млади хора са като теб. Всичко ти е наред, дано да срещнеш момче, което да те оцени както заслужаваш.

4.   Разбирам те! И аз съм се чувствала като теб много пъти.
В днешно време нормално е да пушиш, да се напиваш и да правиш безразборен секс от малък, а тези, които ходят на училище и мислят с главата си, са "зубъри", "задръстеняци" и какво ли още не.

Не се притеснявай! Всичко е само период, дори и при твоите връстници.

Аз например до 8 клас бях боксова круша на "готините", но после им омръзна да се заяждат без причина и се сетиха, че трябва да учат и да завършат училище.

Спокойно, всичко ще се оправи! Същност то си е наред, бъди вярна на себе си и прави каквото ти смяташ за правилно! И да не ти дреме за хорското мнение , щото както казва един велик философ "Когато живееш за чуждото мнение, все едно си мъртъв. "! :)

5.   Аз съм като теб, споко. Не си луда :)

6.   Аз съм момче на 15 години и в нашата компания има няколко момичета, които също се държат така, но това не значи, че си странна, а че си от малкото свестни... Това, че си близка с родителите си е много добре, а това с дискотеките... все някога ще ти се отворят възможности... Мисля, че тези момичета като теб са малкото останали момичета, които не са малки ку*ви или някои, които се мислят за интересни като пушат и т. н., но те всъшност са просто пропаднали...