Споделена история от Тинейджърски

Да се ангажирам ли с това?
Здравейте! Момче на 17 години съм. Имам гадже от 7 месеца, което обаче живее в Германия и се виждаме 3-4 пъти годишно за по 5-6 дни. Момичето е на моята възраст, допаднахме си и засега връзката ни се крепи на вярност, лоялност и любов. След няколко седмици тя ще си идва в България за няколко дни с майка си. Със сигурност ще се видим, но имам един друг въпрос: Оказа се, че майка й ще трябва да пътува 2 дни из провинцията и моето момиче ще е само. Някакво странно съвпадение е, че и нашите (двамата) тогава са в чужбина. Момичето има само майка, да поясня. Излиза така, че и двамата ще сме без родители за една нощ. Девствени сме, само сме се натискали и целували досега, заради редките ни срещи. Искам съвет: Да прекараме ли тази нощ заедно у нас или у тях и да пробваме секс или да се виждаме, но само през деня, защото и без това съм доста ангажиран с училище и шофьорски курсове едновременно. Дайте някакви мнения, моля ви. Бих желал да поясня, че се обичаме с мацката и сме си верни един на друг, тръгнахме преди тя да емигрира. Въпросът ми за преспиването също важи, защото на следващия ден съм на даскало рано сутринта? Помагайте!!!

Коментари

2.   Прекарайте нощта заедно, не е задължително да правите секс. Това на място го решете, но само ако имате предпазни мерки!

3.   Що за човек си? Имаш момиче, обичате се, вече сте станали на 17 години, а ти питаш дали да я поканиш у вас и дали да правите секс? Боже, не мога да повярвам. И още нещо, училището ли е по-важно или момичето което си е дошло за няколко дена в България? Глупаче, ти си един зубър човек.. "Бил много зает" я се стегни! Ще намериш време за нея и вземи да си обръснеш девственото мустаче и свали цайсите преди да я поканиш у вас. Писна ми от недоразвити зубъри..

4.   Ти сам трябва да решиш кое е по важно за тебе чукането или училището.

5.   Абе не е въпросът в самия секс бе хора, просто момчето е отговорно към задълженията си и се колебае.

Моят съвет е да прекараш нощта с нея, дори и да не правите секс, момичето е тук за няколко дни, а ако си се занимавал достатъчно със задълженията си, няма да е проблем!

6.   Възползвайте се от "стечението на обстоятелствата", какво го мислиш толкова, те нещата са се наредили от само себе си. Направо си е задължително да прекарате една нощ заедно- ще гледате филми, ще се гушкате, ще се натискате. Другото... ако стане, стане, ако не- здраве.

Не го мисли отсега, за да не се пренавиеш и да се скофтят нещата.

Пожелавам ти приятни мигове с любимото момиче :)

7.   1. Случайни неща на този свят няма. Каква е вероятността тя да си дойде от чужбина ( дето идва 5-6 пъти годишно), а две отделни семейства да заминат извън града по едно и също време? !

2. Разбери какво искаш. Наистина ли я обичаш? Защото ми звучи, все едно се оправдаваш пред себе си. Първият път не се забравя. Ако това е човекът.... какви шофьорски курсове, какво училище? ! Зарязваш всичко! Въобще не би трябвало да стои на дневен ред като въпрос.

Обичаш ли я?

Фортуна

8.   Едва ли е толкова фатално, ако на другия ден не успееш да отидеш на училище! А ако пък е чаааак толкова важно да отидеш, ако трябва няма да заспиваш цяла нощ, за да успееш да отидеш на време!
Целият номер е в правилното подреждане на приоритетите. На първо място би трябвало да е младата госпожица, щом толкова обясняваш колко се обичате и си вярвате.
Аз като жена, предполагам, че очаква от теб да прекарате нощта заедно! На нейно място това бих очаквала и бих била много нетърпелива!
Не се колебай, а помисли за нещо специално - романтична вечеря, разходка из някое красиво място, някой любим и на двама ви филм... каквото ви харесва да правите, направете го, така ще се предразположите и двамата и има по-голяма вероятност да си прекарате нощта незабравимо.
Както казаха и по-горе, дори нищо да не стане, тя винаги ще помни тази нощ, щом за първи път ще сте заедно така, бъди нежен, мил и внимателен. Това мога да те посъветвам.
Успех!