Споделена история от Тинейджърски

Тя е моята принцеса
Здравейте на всички.. Дълго мислих преди да пиша тука, защото знам че масово ще пишат 'вари се научи да пишеш' и други от тоя сорт... Но както всички други и аз си имам проблем, който може би за някои не е нищо.. Но за мен си е..!

-С приятелката си ходим вече от 15 дена, но въпреки това всичко между нас е ок.. Разбираме се чудесно.. Дори някои ни завиждат, защото сме неразделни не само в междучасията, а дори и в часовете.. Винаги намираме време за целувка и лигавяне..

-Та моя проблем е, че веднъж като планувахме понеделника аз я попитах какво ще правим, но тя ми отвърна със същия въпрос. Тогава не знам защо, но изведнъж и казах 'бебе' и тя доволно ми отговори 'добре да го направим тогава'.. Всеки ден ми повтаря 'твой съм' 'прави каквото си искаш с мен! ' и т. н.. В междучасията си лягам на столовете когато я няма, но след най-много 1минута идва, ляга си точно като мене, но върху мен и почва да ме целува навсякъде.. Темата за секс сме го отворили няколко пъти. Нищо че отскоро ходим.. Всеки ден говорим с часове по телефона и по скайпа без да ни омръзне.. Преди бяхме се опитали да стоим разделени, но никой от нас неможа да издържи повече от 3 дена.. Обича ме и не иска да ме загуби.

-Та сега моя въпрос е.. Дали тя иска секс или просто иска на мен да ми е добре? Тя е девствена и за мен би се отказал от всичко.. Така че бих искал да разбера дали и тя го иска или само заради мен?
-Ако я попитам ще се изчерви и ще и стане неудобно, затова първо питам за съвети тук..

-Каквото и да става, аз не бих си позволил да я нараня по някакъв начин..

Е... Малко е дълго, но... Чакам съвети и благодаря ви още от сега.

Коментари

1.   Ходите от 15 дена и ще правите секс? Извинявай, но вие едва се познавате секс тръгнали да правят.. Има време за всичко.. сами ще разберете, когато сте готови и искате да го направите :)

2.   Чакай, Ромео, поне направете 2 месеца и тогава пак си поговорете за секса. Тя е девствена, а 15 дена ми се струват малко за девствено момиче. По-скоро я тресат хормоните. Кажи и, че искаш да изчакате с тази стъпка, поне докато не си сигурен, че тя го иска заради себе си, а не за да може на теб да ти е добре. И така.

3.   Закъде бързаш? ! Изчакай малко, но е хубаво да й говориш за секс още от началото, за да свикнете.

4.   Н 2. мерси..
Н 1 и 3.. май не разбирате това, което четете.. аз не бързам за никъде.. Просто да не я нараня по някакъв начин..
-А и тваа... 'Ходите от 15 дена и още не се запознавате... ' Бате, интересува ли те? Обичам я и това е.

5.   Я, се стегни бе момченце.. обичал я.. как можеш да обикнеш някой за 15 дена.. привързан може би, но да я обичаш глупости.. малък си още не знаеш какво е истинската любов и ти трябва доста повече време от 15 дена, за да я усетиш!

6.   -С приятелката си ходим вече от 15 дена, но въпреки това всичко между нас е ок...

Аууу цели 15 дена и въпреки това всичко е наред?
На колко сте 12, 13 годишни? Бъркаш родовете и подозирам, че си от малцинствата. Направо бебе щом ще правите значи безопасния секс не ви влече. Дано опита ви да е неуспешен, че още едно чаве ще трябва да храним.