Споделена история от Тинейджърски

Отвори ме с пръст
Здравейте! Имам един въпрос, който не ми дава мира и много ме притеснява от вчера. С приятелят ми решихме да го направим и започна да разкъсва хименът ми с пръст. Това, което ме притеснява е, че не си беше измил ръцете предварително. Възможни ли е някаква инфекция или заразяване и опасно ли е ? Също така съм много притеснителна по принцип не бих отишла на генеколог. (а и дано да не ми се налага) Според Вас трябва ли? ;/

Коментари

1.   Да, напълно възможно е, но ти си глупава, задето си го позволила и чак сега го мислиш. ;)
Аз много мразя да ми бъркат с пръст. Като ще прави нещо, да го прави като хората.
Дано да не се стигне до инфекция или нещо подобно при теб, ама следващият път - преди секс се взима душ.

2.   Трябва там долу винаги да пазиш хигиена. Ако ти се появят оплаквание отиди на доктор. И карай мъжете винаги да са с чисти ръце.

3.   Да, има доста инфекции, които може да ти е предал, но все пак не е сигурно, че това се е случило. По принцип е добре да се посети гинеколог за всеки случай, но честно казано на днешно време много малко жени ходят на прегледи просто за "всеки случай". Имам предвид, че ако нямаш някакви притеснителни симптоми едва ли има нещо фатално, но все пак ако държиш да си сигурна отиди на гинеколог, нищо няма да загубиш.

4.   Пише се гИнеколог, а не гЕнеколог!

5.   Ако ти се зачерви кожата, появи сърбеж и т. н по добре отиди.

П. С : Внимавай повече можеш да си навлечеш доста неприятности :) Пожелавам ти успех и дано нищо няма! :)

6.   Няма ли пишка тоя човек? Или неизмитите му ръце са далеч по-чисти от половия му орган?

Разбира се, че може да стане инфекция. Гнойните пъпки какво са? Неизчистено лице :) какво да говорим за твоите вътрешности. Кожата е слой, който да ни предпазва, ама и той явно не е толкова устойчив.

БеЛиЯ МеЧоК

7.   Ако спазваш добра лична хигиена и нямаш някакви проблеми след това (зачервяване, парене, болка, сърбеж... ), не виждам причина да ходиш. Макар и да не е съвсем невъзможно да се е получил някой гаф, шанса в момента е минимален. По принцип, ако имаш някакъв гинекологичен проблем ще има симптоми, които няма да има как да не забележиш- я бяло течение, я дискомфорт, я неразположение.

8.   Момиче, следи се, ако получиш нетипично течение, е твърде вероятно да имаш гъбички..
не давай да те пипат с мръсни ръце...

9.   Здравей,
зависи от това какво е пипал преди да го мушне :Д
но най-вероятно - Не. Но вземи се измий хубаво през следващите няколко дни със сапун, предназначен специално за това.

10.   Ама жена, ти луда ли си? Разбира се, че може да стане нещо, а и къде ви е акълът с пръст да го правите? ! Това е първият ти път, направете го като хората, то с пръст пак боли и е по-опасно, като не са му чисти ръцете.

Мн сте тъпи начи! Отивай на гИнеколог и поддържай хигиена там долу!