Споделена история от Тинейджърски

2ра част - Продължавам да се измъчвам обичайки го
Та така последвах вашите съвети хора. :)
Писах ми известно време във сайта, а единственото което получих е, че той ме напсува и то доста добре.
Та нека да се върна и да разкажа какво точно се случи. :)
Когато си пишехме в онзи сайт, аз постоянно му казвах, че искам да се запозная със него, а той постоянно ме питаше коя съм. Единственото което ми каза и ми стана доста гадно беше следното: " Не ме интересува, че ме обичаш, защото не знам коя си, а и ме остави намира.. гледай си шибания живот и престани да се занимаваш със мене, ясно ли ти е?
Та така, аз просто реших да се опитам и днес.
В училище накарах едни мои съученики да направим следното, да му напишеме едно писмо, което гласи следното : " Здравей, знаеш, че никога няма да излезеш от съзнанието ми.. ако те интересува и искаш да знаеш коя съм, ела до дървото във физкултурата и там ще те чакам.
Такааам, отидохме аз и една моя пиятелка до мястото където той седеше и попитахме кой е Д., приятелите му ни го показаха, а той седеше и ни зяпаше... казахме му така : " Това е от едно момиче, каза да ти го дадем ", приятелите му започнаха там да му казват : Ооо, я я да видим какво е това.. " Аз направо се разтреперих, подкосих си краката докато стигна завойчето... последното което чух от тях беше " И хубава ли еее" ;д ама се направихме на луди.
През второто междучасие излязохме навън в двора и след малко гледам приятелите му.. тоест дойдоха само едно момче и едно момиче и ни викнаха ама ние не отидохме и те дойдоха при нас. Започнаха да ни разпитват за момичето, а ние казахме, че не я познаваме и че е приятелка на една наша приятелка.. те ни питаха за името ;д ние не казахме ;д а аз пък с най-голямото си нахалство казах, , " Не, не я познаваме ".. а то съм си аз.. Те казаха " Той се интересува наистина от нея, но не знае коя е така, че няма кво да стане ". Отидоха си...
Веднага щом се прибрах си влязох в профила и преди да го попитам дали уж е получил писмото той ми каза. " По дяволите остави ме намира, спри да пращаш приятелките си да ми носят писма, ясно ли ти е? Не ме познаваш, а аз не искам да те познавам... разбираш ли, а? Обиждаше ме доста, но аз кво да кажа... После ми каза следното " Казаха ми, че се казваш Л., вярно ли е? А аз каза, не кой ти каза това, а той каза, че уж приятелките ми, а ние нищо такова не сме казвали. После ми каза едни неща от които ми стана супер гадно.. напсува ме и ми каза, че щом не искам да си кажа името значи е защото съм някаква грозна, а и дори да съм някаква красавица него не го интересувало.. че нямал време да се запознава със мене и че имало неща които са по-добри за правене. Каза, че му харесвали други хора незнам си кво... пф.. спрях да му пиша.
Еми това беше хора, видяхте, че някои момчета са пълни гадове и при това безчуствени... продължавам напред и със времето всичко ще ми мине... то е най-добрия лек.

Коментари

1.   извинявай, но в конкретния случай момчето не е гад. ти сама си си виновна. Да, звучи грубо, но аз съм директен човек. То писмото е било добра идея, но защо лъжете, че не я познавате и т. н.? и изобщо ако искаш да се получи нещо, как очакваш да се получи? Постави се на негово място. Някаква непозната ти пише, разиграва те с разни писма и т. н. нормално да се ядоса, понеже се чувства като глупак. Да беше му написала писмото и после да го чакаш при дървото или храста или където и да е мястото и да му кажеш в очите, , аз съм това момиче'' и после да видиш какво ще стане. Ако те хареса, ще сте заедно, ако не те иска, здраве да е, поне си опитала.. а сега така си я оплескала, че нямам думи...

3.   Оф, деца, децааа.... Момчето не е виновно въобще, ти си супер досадна и навлек, ако искаш нещо - карай направо. Така само го злепоставяш и него пред приятелите му с детинските си глупости!

4.   От авторката
Знам, че изглеждаше досадно, но какво можех да направя? Той така или иначе не би отишъл до дървото, а и аз исках да му кажа коя съм, но той не ми позволи...

5.   Хей, не я нападайте така! Да, направила е грешка наистина, но на всички не се е случвало да правим грешки! Първо се успокой и най-добре спри да му пишеш, въобще да го търсиш. Да, сбъркала си още в началото, че не си му казала, че си ти. Е, има и нещо хубаво от това - дано от тази грешка се поучиш и занапред да не правиш такива неща, не е трябвало да го мотаеш така, наистина е имал право да се ядоса, но все пак никой не е безгрешен. Нали не знае, че си ти? Спри с всичко и забравете за тази история.. предполагам, че сега ти е мъчно, но какво да се прави.. аз също съм вършила и по-големи глупости, но поне си научих урока.. направи и ти така :). Успех!

6.   Нещата трябва да се случват реално. Не вярвам да си грозна,но тия детски истории са много дразнещи. Той сигурно си мисли,че някой си прави майтап с него и затова реагира остро. Не е гад момчето , трябва да си по-смела

7.   С голяма мъка прочетох историята ти. Научи се малко на граматика първо и тогава сваляй момчета!
Колкото до това момче, ти какво очакваш? Никой не обича игрички!

8.   Първо, не съм дошла в тоя сайт, за да показвам колко съм грамотна, а за да споделя историята си. Това че ти номер 7, си я прочел със голяма мъка мен не ме интресува... някъде да съм искала съвети за това как трябва да пиша? :)

9.   хахаха направо паднах от стола като прочетох коменатер 4 точно пък той е виновен, че не си му казала името си. Нали сама написа, че постоянно те е питал как ти е името, а ти не си му казвала??? :d:d

10.   Пф, за кво изобщо ли си направих труда да ви споделям.
Да, казах го, НО после исках да му кажа коя съм, тои каза че не го интересува... както и да е спирам да се занимавам със глупости. Ае много здраве.