Споделена история от Тинейджърски

Спах с гаджето на най-добрата ми приятелка!
Здравейте, аз съм момиче на 17г. С най-добрата ми приятелка сме заедно от 1 клас. Една вечер отидох на рождения ден на един ФР. Бяхме във вилата му. Аз и гаджето на най-добрата ми приятелка имаме общи приятели и познати. Мина полунощ и аз реших да се напия като алкохоличка. Гаджето и също се било напило. Възбудих се и започнах да правя стриптиз. После той се нахвърли върху мен започна да ме опипва и съблича. Бях пияна и не му се противопоставих. Спахме заедно и сега не се гледаме в очите. Да кажа ли на ФРто ми? Моля, не ме обиждайте и нагрубявайте! :)

Коментари

1.   Как ще кажеш ти добре ли си, ще скъса с гаджето и, а с теб няма да е повече приятелка..

2.   Охх пази се от приятелки!!! Какво да ти кажа много лошо си постъпила с приятелката ти!! Ти решаваш дали да й кажеш, но помисли ако разбере от някой друг, а ако не разбере добре!! Само се старай да не мислиш за това, може да се влюбиш, а влюбиш ли се в него наранената ще си ти!! Постави се на нейно място, ако разбере и ти хвърли здрав бой не трябва да й се сърдиш аз също бих постъпила така, та ти си я предала, предала си приятелството ви, обичта й и най важното доверието!!

3.   Сама разбираш колко долно си постъпила "Моля, не ме обиждайте и нагрубявайте! :) " говори само по себе си, че явно си осъзнала какво си направила, но искаш ли да ти кажа какво мисля аз.... не мисля, че имаш дори капчица доблест и не вярвам да и го кажаш дори съм сигурна ако си толкова искрена, че да ти тежи на съвестта евентуално би и казала, но имайки предвид постъпката ти не мисля, че си от честните и разумни хора така, че впроса ти е неуместен.... Няма да ти казвам колко лошо си постъпила, защото така или иначе вече е минало, а както всички знаем времето върви напред а не назад. Надявам се само да не ти стане практика, защото постъпката ти е не к*рвенска ами направо измекярска. (Извинявай)
Габи, 19 год.

4.   Не и казвай!!!

Хем ще загубиш нея, хем ще се раздели с гаджето си!

5.   Тя ти е имала доверие от 1 клас сте заедно.. Е****ла си се с гаджето и... В буквалният смисъл ти си я предала..!!! Ако беше ти как щеше да си?? "Моля, не ме обиждайте и нагрубявайте! :) "как да не те нагрубяваме такъв човек като тебе не заслужава уважение.. Ако ти е останалоо малко много малко съвест кажи и кажи и как си постъпила тя ще реши какво ще прави за напред.. Но ако нямаш уважение към бфф-то си ти си знаеш но знай че рано или късно всичко се връща
-СънИ