Споделена история от Тинейджърски

Аз и приятелката ми харесваме едно и също момче...
Здравейте!

Аз съм на 13 години, приятелката ми също, а момчето е на 14. Ето как започна всичко... Аз съм в компания с няколко момичета, а той просто е роднина на едно тях. Една вечер той реши да излезе с нас. А колко е красив само... Висок, слаюб, с руса коса и сини очи... Първият път аз лично не му обърнах внимание, той на
ен също. Приятелката ми обаче още тогава му хвърли око. Мина време, ние продължихме да излизаме. Той започна да се закача с мен, да ме гушка и на мен ми беше много приятно. Приятелката ми непрекъснато се опитваше да привлече вниманието му към себе си, но той нищо. Така с времето разбра, че тя го харесва и започна да страни още повече от нея. Аз лично съм го питала много пъти дали изпитва същото към нея, всеки път ми казваше не. А с мен продължава да се занимава и на мен това много ми харесва. Един негов приятел обаче днес ми каза, че той смята да ми предложи... Какво да правя? Ужасно много искам да сме заедно, но приятелката ми, дали ще ме разбере? Приятелки сме все пак и мисля, че тя ми желае доброто, ако ме накара да откажа наистина ще се съсипя... Моля, помощ!

Коментари

1.   Помисли си много добре, момичето истинска приятелка ли ти е? От колко време сте приятелки, много ли сте близки, предавала ли те е? Ако ти е истинска приятелка още веднъж ти повтарям, че трябва много добре да се замислиш, защото заради едно момче може да си развалиш отношенията с нея, а истинските приятели са много рядко срещани.. просто много добре се замисли, тя знае ли, че и ти го харесваш?

2.   имах подобна ситуация мисля че трябва да говориш с приятлката си

3.   Ако ти е истинска приятелка, ще се радва за теб.
АнОнИмКаТа

4.   Да ти имам късмета! Щом го харесваш и той те харесва, значи идеално! Ако приятелката ти е истинска приятелка, ще те разбере ;)

5.   Ако приятелката ти е умна и ти е истинска приятелка, ще разбере, че момчето иска да е с теб и няма да ти се сърди за нищо. Все пак не можеш да накараш някого да те харесва, да се влюби в теб насила. Ако приятелят ти ти предложи да сме гаджета, а ти също го харесваш, тогава най-спокойно можеш да приемеш.
Александър

6.   От Авторката: Ами предполагам, че ще разбере, защото и аз съм правела компромиси спрямо нея... Между другото тази вечер нещо се заиграхме на подаръци и той ме целуна два пъти по бузата... Бях на седмото небе... Наистина много искам да сме заедно... А и съжалявам за правописните грешки, от телефона съм...