Споделена история от Тинейджърски

Колко боли от любовта
Здравейте „
Аз съм момиче на 15 години.. Преди 2 седмици скъсах с гаджето си, което е на 19 години... Ходихме близо година.. През тази една година не сме се карали кой знае колко.. Подкрепяхме се.. обичахме се.. моите родители го опознаха и го одобриха въпреки, че е на 19.. Уникална приказка!!
Един ден се бяхме уговорили да ходим на разходка.. и му звъннах да му кажа, че малко ще закъснея.. От негова страна последваха думите : " Мисля, че днес не трябва да се виждаме.. В същност никога ". След тези думи той ми затвори.. За миг сърцето ми спря.. Усещах ужасна болка, която не ме оставяше да дишам.. Плаках.. отказвах да ям.. Мислих и реших, че ще изчакам няколко дни, за да видя дали ще ме потърси.. Но уви минаха 2.. 3.. 4 дена той не ми се обади.. Той си продължи живота без мен.. Аз направих същото.. След седмица в стремежа да го забравя тръгнах с друго момче, но нищо не се промени.. Всяка целувка ми напомняше за 19-годишното момче, което ми замая главата.. Избягвах гаджето си.. не исках да го целувам, .. прегръдките му ми напомняха за стария ми приятел.. всяко място на което се разхождахме ми напомняше за него.. Не можах да го преодолея и няколко дена след това скъсах с гаджето си. Сега вървя по улиците.. и всяко момче, което мине покрай мен ми напомня за въпросното 19 годишно момче..
Не знам какво да правя.. Помогнете ми... Дайте ми съвет или как да си го върна.. или как да го забравя..!!

Коментари

1.   Любов с любов се забравя. А и всеки човек има тръпка, която му остава за цял живот.. бъди сигурна, че няма да отмине просто така! Замислила ли си се какво е станало, дали причината не е в теб? То е ясно, даже и да е първия в живота ти, няма да е последния.. Времето лекува, ще намериш някой който ще те уважава и цени, та ти си момиче на 15.. живота ти те първа почва. :)

2.   Като за начало защо не пробваш да се свържеш с него по някакъв начин? В смисъл такъв ако той не те е потърсил пиши му, обади му се. Все пак заслужаваш да знаеш поне причина по която се е разделил с теб. Попитай го дали си направила нещо, дали би ти дал втори шанс. Имаш прави да знаеш тези отговори. Успех! : )

3.   Времето ще излекува тази болка.. Абстрахирай се от мисълта за него, намери си други занимания, усмихвай се повече и с времето всичко ще бъде наред. Трудно е, но ти ще успееш!

4.   добре де, как може да ти каже:, , всъщност по-добре да не се виждаме никога'' ей така, без причина??? ако бях на твое място, щях да го попитам поне какво е станало.. може би е недоразумение, което може да бъде изгладено или някаква интрига е създадена.

5.   Авторката: Към номер 2) Благодаря ти за съвета!! Към номер 3) Дано да си прав/а :)) Към номер 4) Ами писах му.. той не ми отговори.. не ми и вдигна телефона си.. Сега какво да правя?? Не се усмихвам.. или ако се усмихна е фалшиво щастие ;((

6.   Милата :(... и човека в който аз съм влюбена е същият непукист. Разсърди ми се просто ей така, без дори да каже защо. Аз съм на 17, а той на 20. Не ми вдига, не ми отговаря на съобщенията (преди беше с предтекст, че му е спрян телефона, но сега дори когато не е спрян не ме е потърсил нито веднъж)все едно за него съм мъртва. :( Боли ме много. Вече 25 дни се побърквам. Ставам и си лягам с мисълта за него. Пробвах да му пиша за да ми обясни поне какво съм сторила, но уви не се получи. Зная, че много го обичаш.. бъди смела, разкажи му колко много значи той за теб.
Зная, трудно е все пак гордостта ни е над всичко, но аз забравих своята в името на обичта ми към този човек. Дано да се оправите, ако не се получи... просто отиди на църква и си поплачи. Така сторих аз. Плаках, плаках, молих се много, обръщах се към Бога с тези думи :
Господи, Аз зная, че те има. Правила съм много грешки, но няма безгрешни. Помогни ми от цялото си сърце ти се моля, само ми помогни. Или ми го върни, за да бъда само негова или го изтръгни от сърцето ми. Не искам да страдам повече, не мога да издържам по този начин. Помогни ми Боже!

Надявам се да съм ти помогнала :) и знай, че за всеки влак си има пътници.

7.   Благодаря ти много ;( Надявам се и при теб нещата да се оправят.. :))