Споделена история от Тинейджърски

Обърква ме много :(
Здравейте ^_^ Момиче на 15 години съм. Ето я и моята история накратко:
Едно момче ми писа във фейсбук и се запознахме. Той е най-добър приятел на братовчед ми и са от друг град. В началото това момче ме харесваше и аз имах някакви симпатии към него, но тъй като не го бях виждала не бях сигурна и се влюбих в друг, заради когото останах в София и не отидох да се видя с другото момче. Държах се гадно и грубо и си му казах право в очите, че няма да отида заради друг. След около 2 седмици пак почнахме да си пишем и всичко беше на 6. Мислех си, че сме приятели, казвахме си че се обичаме... Но юли месец се влюбих... Август се видяхме и тотално се влюбих в него. И бях объркана от държанието му. Питах го какво правим оттук нататък, защото го бяха питали дали съм му гадже и той беше казал "ми нещо такова" и той ми каза "ти си много красива, но още преди да дойдеш има едно момиче, с което се занимавам.. и не знам ще е awkward ако тръгнем заради братовчед ти и ще си развалим приятелството"... И аз му казах, че в такъв случай сме приятели и той каза "i guess... " И се прибрах в софия и още от август го харесвам... Пишем си всеки ден оттогава. Преди 3 седмици го видях и беше много яко. Смяхме се, щипа ме по дупето, коментираше ми циците... каза ми че си пада по магарета (той ме нарича магаре)... И не знам... Аз веднъж му намекнах че съм влюбена в него, но той не зацепи... И вчера ми прати три песни, в които се пее как ще ме чака, как е осъзнал че не е нужно да се бори сам, как сме едно цяло и някви такива... И не знам дали не ме приема като приятелка или е възможно да са се върнали стари чувства в него...
Историята е дълга и объркана и това не е всичко, но няма да ми стигне вечността да опиша всичко... Просто имах нужда да споделя :) Кажете като го видя да го питам ли дали има чувства към мен? Защото принципно като го видя трябва да се целуваме...

Коментари

1.   Охоооо, работата е сериозна, щом ти пипа дупето и ти коментира балкона! Т*па к*чка, без самоуважение, а?

2.   Колко сте лесни вече всички... Най-важното е, че те е щипкал и коментирал бюста. Хаха, осъзнаваш ли колко си смешна, Мила?