Споделена история от Тинейджърски

Да го направя ли? Моля ви помогнете ми!
Здравейте..
Аз съм момиче на 14 години от Пловдив.. Имам приятел на 22 години, Ходим от 6 месеца.. Знам, че разликата в годините е голяма, не е педофил които да излиза с малки момичета или нещо.. Просто така се получи в началото бяхме мн добри приятели и после като се опознахме стана повече от това.. Никога не ме е притискал за секс, дори не го е споменавал..

Държи се прекрасно с мен.Ужасно е мил никога не се караме и винаги се съобразява с мен (: Казва ми, че ме обича, аз винаги му отговарям че това са глупости и си мисля, че има някакви задни мисли, но незнам по принцип не е човек които говори напразно..Та на въпроса..Искам да бъда с него..Както споменах той не ме е притискал относно секс, но аз искам да съм с него и ако му кажа ще се съгласи..

Въпросът ми към вас е да го направя ли? Чувствам се общо взето готова..Малко ме е страх, защото не знам какво да очаквам, но в крайна сметка при всички е така..

Мисля просто, че съм прекалено малка не на психическа основа, а просто заради годините..Страх ме е, че ако някои разбере ще ми излезе името на курва, а аз не мисля че съм такава..

Коментари

1.   Цитат: "Знам, че разликата в годините е голяма, не е педофил които да излиза с малки момичета или нещо."

Ооо педофил е и още как!

2.   Щом го искаш дори без тои да те е карал е супер, но все пак го обмисли още веднъж

3.   Мила, според мен е чудесно, че момчето не те кара насила да спиш с него. Дори не е говорил за това. Евала му правя, защото 1вият път е много важен и ако го правиш само за да го задържиш и защото на него много му се иска, нито ще си струва, нито ще ти хареса. Казвам ти го от опит.

Щом като мислиш, че си готова, сподели с него. Добре е да говорите за това, преди да го направите. Не се притеснявай да му споделиш страховете и тревогите си и не се шашкай, ако 1вият път не е идеален, то и да искаш, не може да е. Помислете и за предпазните мерки!

Колкото до това, дали другите ще те помислят за курва - мила, животът си е твой и можеш да правиш с него каквото намериш за добре! Щом си решила да го направиш сега - давай! Не е нужно другите да знаят, ако не искаш! ;)
Успех! :)

4.   Ох вече не знам какво да кажа. Все по често и по често срещам такива теми. На къде отива този свят, живота си е ваш, но с това темпо както е тръгнало след 10 години, 10 годишните ще питат дали да направят секс с някой на 30 примерно. Просто вече съм без думи.
16f

5.   От авторката: Благодаря на всички за мнението (: Оценявам го, особено Номер 3 ..Наистина полезно мнение:)

6.   Аз си мисля, че ти е още малко раничко за секс, разбира се първият път е незабравим, но не бива да прибързваш

7.   Това,че не те кара да правите секс е наистина рядко срещано,особено като имаме предвид,че е на 22.Мен ако ме питаш изчакай до 15,16 години,но както решиш :)

8.   Аз имам приятелка, която за пръв път го направи във началото на пети клас с момче на 21 години. Минаха много години и преди време си имаше приятел за 5 месеца и го правиха всеки ден. Тя не се срамува от това какво говорят другите и че вече го е правила. Затова, че ако се чувстваш наистина готова го направи, но както казва №3 помислете и за предпазните мерки. =] Успех! =]

9.   За това няма възраст. Когато дойде момента, когато наистина смяташ, че си готова защо пък да не го направиш. Аз го наравих на 14 за 1-ви път и мога да ти кажа, че не е рано :)

10.   Не мисля ,че ти е '' рано '' както казват другите.Но смятам,че е подходящо той да ти е 1ят :) Защото такива ги има много..даржат се добре докато не им пуснеш и после се оказват едни от поредните тип - дебна да ебна -.Но ти го познаваш,не аз.Така ,че сама прецени.Успехи от мен

11.   Цитат:"...мисля, че има някакви задни мисли...".Ще ме извиняваш,ама какво разбираш под "задни мисли"?И наистина ли смяташ,че не би те изпраскал при първа възможност?Та той е мъж,за Бога!Ако му пуснеш,може да му станеш безинтересна и да те зареже.Ако не му пуснеш,може да му омръзне и да те зареже.Не казвам,че това ще стане,но имай 1 наум,не си достатъчно опитна и не познаваш мъжете.Успех :)

13.   До номер 1, извинявай ама ти запознат ли си със законите? Щом въпросното момиче е навършило 14 години това значи, че дори и да е с 50 годишен мъж той не е педофил!

До колкото по темата: Аз мисля, че не трябва да му се връзваш, та какво ще прави 22 годишен с 14 годишна? Мила, неговата цел е да те вкара в леглото си! Нормално е първите месеци да не споменава за това, но ти му трябваш само и единствено за СЕКС! Знам, че е гадно, но е така!
Ж20

14.   Разликата ви е голяма боже каква любов какви чудеса?
Ти си на 14 а той на 22 какви чувства каква връзка?
Ще те наебе 2-3 и ще те остави.... Не тръгвай с толкова голямо момче!
Знам, че вече отдавна децата не са деца пълен пример е Сузанита тя е точно на твоите години всеки видя какви песни пее и се облича.
Моля те хвани си по малко гадже... дано поне 1-2 приятелки верни да имаш да те спрат. Този си е чист педофил поне да на 16 да беше а ти си чисто дете! Кажи му да се маха, и да си държи ЖЕНИ! ....

- Ядосана