Споделена история от Тинейджърски

Дали съм бисексуална?
Здравейте! Аз съм момиче, на 15 години съм. Не съм имала сериозна връзка засега.. (нито с момче, нито с момиче). Но силно се опасявам, че съм бисексуална. От около половин година имам чувства и силно привличане към едно момиче, което виждам всеки ден. Тя е на 24-25. Много е мила, винаги ми се усмихва, шегуваме се, смеем се и т. н. Винаги ми се оправя настроението когато я видя и си поговорим дори за 2 минутки.. Бих направила всичко за нея. Много искам да я целуна, да й кажа как се чувствам, но знам, че тя не споделя моите чувства и по този начин само ще я отблъсна и ще си развалим и сегашните отношения. Но тези неща не мога да ги споделя дори с най-добрата си приятелка от страх как ще реагира тя.. Та моля ви се кажете ми какво да правя по въпроса с приятелката ми и какво мислите - дали според вас съм Би?

Коментари

1.   Това вече се изтърка... А представяш ли си ако си трисексулана!!

2.   Глупости. как ще си би. ти си в пубертета и те тресат хорноните. харесва ти много... ами нормално. на толкова хора ае случва да се опиянят от някого но това в никакъв случай не е сексуално влечение. ще ти да един имер. преди години една моя приятелка беше ухажвана от една хубавичка лесбийка. приятелката ми за да се. покаже толерантна се сближи с лесбийката. и двете си прекаарвали страхотно. моята приятелка обича да експериментира и решила да целуне лесбийката. онази приела целувката като покана за действие. не станало
ннищо сериозно. не знам как са се обяснявали тогаяа. не дей да изпадаш в неловки състояния и да си разваляш отношенията.

3.   Нищо лично, но честно казано мисля че си Би... Най-добре поискай съвет от родителите си! Те са хората, с които можеш да споделиш всичко. А и да си.. в това няма нищо лошо! Надявам се понеее мъничко да съм ти помогнала! Успех!

Красавицата, чакаща своят звяр...

4.   От авторката:
Много благодаря за коментарите :) Споделих тези мои опасения с приятелка и тя каза, че миналото лято също си била паднала по едно момиче.. но нищо не се е случило и дори не й го е споделила.. Не знам, дори и да съм Би, това не ме тревожи особено, защото всеки човек е различен, нали така? Приемам се такава, каквато съм и готово.. :) А колкото до родителите ми - не бих им споделила такова нещо, защото съм сигурна, че няма да реагират добре. Но все пак откакто споделих с приятелка как се чувствам и стана малко по-добре :))