Споделена история от Тинейджърски

Страх ли, срам ли не знам как да го нарека...
На 19 години съм, първа година студент и още съм девствен, то се подразбира че не знам как да си поискам, но всъщност не това е проблема, не е това нещото за което се притеснявам ...
Обезпокоява ме факта че съм имал доста възможности да "бодна", но просто ме е било срам да си поискам ...

Дето се вика "работата готова", ама на ... Та това исках да ви попитам е те чак такава "путка" ли съм ? Страх ли, срам ли не знам как да го нарека ... Просто някакъв съвет ми дайте ... че като гледам май и дествен ще си отида ....

Благодаря предварително.

Коментари

1.   Спокойно пич, и на теб ще ти дойде времето само трябва да си по - настоятелен. Ако видиш, че момичето иска по - голяма близост възползвай се, защото догодина ще пишеш, че си 2-ра год. студент и си девствен. Не си мисли, че се заяждам с теб. Действай смело - това е съвета на едно момиче на 19 год. Момичетата не обичат да вършат всичко сами. Успех.

2.   И аз съм момиче и ще ти кажа една тайна (или поне беше досега:): цял живот съм имала еротично желание-да бъда с девствен мъж. С течение на годините се случи така,че бях с двама девствени без дори да разбера. И двамата са по-големи от теб-на 22 и 24. Поради причини като твоите и те не ми бяха споделили преди това,а и честно казано по поведението им в леглото въобще не се и разбра. Била съм и с мъже "с опит", но много по-непохватни от тях...

Поуката: не бързай,само защото изоставаш и не крий от тази, която си избрал,че ти е първа. Ако е свястно момиче, ще е поласкана,а ако се подиграе, значи е пълна простачка.Толкова малко мъже са като теб, а може би доста жени имат желания като моите.

И не забравяй (когато му дойде момента), че единственото което трябва да направиш е да се оставиш на емоциите си и да почувстваш ставащото,а не да го караш като в евтин порно филм. Всичко друго ще стане от само себе си.
Стискам ти палци!

3.   По начина по които се изразяваш имам чувството, че не си толкова задръстен, моето обяснение е, че като си минал една определена възраст си решил, че си закъснял, сега вероятно се срамуваш от това, но трябва да ти кажа, че не е кои знае какво, аз познавам 2 момчета, които имаха подобни проблеми, но когато преглътнаха ужаса от това да пробват, останаха доволни; нагласи психиката си така, че да е подготвена,че при всички положения първия път ще ти бъде ужасно гадно,ама гадно негадно, хватъката е да го преминеш

4.   Сега остана на "преглътна ужаса" и да се "отдам на момента" ... Благодаря на всички отзовали се още веднъж ... Ще последвам съветите ви ...

5.   За никъде не си закъснял мой човек

6.   Просто се отпусни бе човек. Сексът не е съзтезание а удоволствие!