Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, но се стахувам да му призная.
Лудо влюбена съм в едно момче. Единствено той ме кара да се чувствам специална. За него се старая да съм красива, и щом го няма другите нямат значение за мен. Усещам химия между нас. Виждам как постоянно ме наблюдава, но се правя, че не го виждам, защото, когато се погледнем и се разтапям, полудявам. Забелязвам как се опитва да ме впечатли и разсмее и аз постоянно се смея на шегите му. Не издържам вече, постоянно е в мислите ми, ясно е, че и той ме харесва, но го е срам да ми каже, да не го отхвърля може би. В един клас сме и понякога сяда до мен и всички ни базикат и го питат дали ще се омъжи за мен и той се сугласява даже. Днес неочаквано ме прегърна в гръб, немога да ви опиша колко добре се почувствах в ръцете му. Какво да правя, много го обичам, как да му покажа, че и аз си падам по него, и че не съм безразлична?

Коментари

2.   Докато те прегръща, прегръщай го и ти. Питай го лични неща кой харесва и т. н. нека се замисли дали не го ревнуваш. Гледай повече да го заговаряш в училище, пиши му във фейсбук или скайп. Направи така, че да мисли, че го харесваш, но да не бъде сигурен ( пращай му въздушни целувки, питай го кога ще се жените уж на майтап и т. н. ) След това накарай някоя приятелка да го пита насаме дали те харесва и после да ти каже, но дори и да е "не" няма да се очайваш. Може да не е казал истината или да не е сигурен в чувствата си. Ако стане така продължавай да му "досаждаш".

3.   отвръщай на ласките и вниманието му и ти го бъзикай така че да му е приятно и общувай по-често с него. показвай че го харесваш и накой ден той ще ти го каже Успех!

4.   Шибни му един шамар .

5.   Гледай го в очите и му се усмихвай. Това ще го накара определено да се замисли и ще го направи щастлив!

6.   Поредната история тип "аз го любя, той хабер си няма"! :Д

7.   А ти на колко си? 'Щото това с жененето и въодушевяването от това ми звучи доста детинско! :Д

8.   Да ти имах проблема ;д. Личи си, че момчето те харесва отвърни му и ти, говори с него, закачай го. Щом си сигурна, че отвръща на чувствата ти, какъв е проблема ;д ?