Споделена история от Тинейджърски

Скарани заради момче от година и половина
Това сигурно е най-баналната история, но просто искам някакъв съвет за това.

Имах прятелка - бяхме като сиамски близначки и след около една година откакто бяхме официално най- добри приятелки във цялата работа се намеси момче.Тя тръгна с него и аз нямах нищо против- бяха щастливи, и веднъж излязох с тях, след няколко дни той я заряза и се оказа че е заради мен и аз като най- голямата идиотка му се вързах и тръгнах с него. От тогава тя не ми говори.Опитвала съм по какви ли не начини да се сдобря с нея - без резултат. Сега ми липсва, но вече не ми писна да лазя за едно извинение, а тя все пак ми липсва... Дайте ми съвет, моля ви!!!

Коментари

1.   Здравей миличка и аз имах такъв проблем с една приятелка. Търсих я за да и се извиня, опитвах да се сдобря с нея, но всичко това без резултат. Спрях да я тарся и не говорих за нея пред общи приятели и някаде след около месец тя сама ме потърси

2.   Е.. мисля, че и мнението на момиче от другата страна на проблема ще ти е нужно... Преживях почти същото нещо с момиче, което познавах от 5 години.. беше ми като сестра.. Тя направи тази грешка, простих й.. Всеки ден ми обесняваше колко ме обича.. повече от майка си .. и т.н., ревеше ми на рамото.. А аз мислех само за това как де й отмъстя, за да я заболи поне 1/1888888800 от тази болка, която аз преживях.. Не съм я виждала близо половин година.. а и не искам.. Тя за мене ще си остане един боклук.. От тогава аз не съм обичала, не съм се влюбвала.. не съм и желала да се влюбя.. НЯМА ЛЮБОВ! Има само свикване...

3.   Гадно си постъпила, вярно, че живота е гаден, ама в такъв случай "сърбай си попарата" и внимавай да не ди то връща!

4.   Ако наистина държиш все още на нея не само й се извинявай а и направи нещо мило, което знаеш че ще й хареса, покажи й че наистина съжаляваш и ако тя все още държи на теб ще ти прости

5.   Късно е чадо...Но ако искаш се опитай да й обясниш, че ви се е подиграл и на двете. А любов има. Кога и къде ще дойде, това е друг въпрос.

6.   извиний се и се и тиа ще ти прости