Споделена история от Тинейджърски

Как да се сдобря с приятел?
Здравейте преди 2-3 седмици се скарахме доста гадно със приятелката си, но не искам да се сдобрявам с нея и тя не иска. И сега излиза с друго момиче, но това момиче много ме дразни не знам защо.. И приятелката ми не иска и да чуе за мене и мисля, че това момиче и втълпило нещо в глава за да не иска да сме вече приятели. Тя много ми липсва , искам си я обратно. Какво да направя?

Коментари

1.   Пиши писмо до Дядо Коледа! Може и да ти я донесе в чувал.

2.   Но не искам да се сдобрявам с нея и тя не иска.
Тя много ми липсва , искам си я обратно

3.   Опитай се да конатктуваш с нея по някакъв начин. По телефон, фейсбук и т. н. Помоли я да те изслуша и да изясните нещата. Дано съм помогнала :) И аз съм се карала с приятелките си така, знам как е.

4.   Здравейте, вчера се скарах с най-добрия си приятел извинявам се че пиша тук но спешно ми трябва съвет как да му се извиня или да чакам той да ми се извини или да спра на излизам с него много си го обичам като приятел и искам да се върне защото вече не издържам. МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!!!!

5.   Така.. първо пишеш, че не искаш да се сдобриш със нея, а после казваш, че ти липсва много..!? Сама си противоречиш!

6.   намери си нова приятелка

7.   значи аз се скарах с две мои много добри приятелки и дори незнам защо ми се сърдят. Искам да сездобрим но тук идва и лошата част те двете са най-добри приятелки и натова отгоре едната никак лесно не се здобрява с кайто и да е. Помощ.

11.   Здравейте :), трябва ми един съвет, който ще ми е от полза и ще ми помогне. Преди повече от 3 месеца се запознах с едно уникално момиче, казвам се Цветина, направих за тези три месеца неописуемо много грешки, като например без да осъзнавам се гаврих с нея, мислейки, че привличам внимание и това не се случи един път а цели три пъти. Имам и още грешки за който не мисля да споделям, защото не откривам смисъл, съвета който търся от вас е как мога да направя така, че с Цвети да имам онова отношение което го имах от начало! ;"( ЛИПСВА МИ СТАРАТА ЦВЕТИ.

15.   Просто и се помоли да те изслуша защото ти е доста тъжно че сте се скарали... Просто и кажи това което мислиш :)

16.   Към номер 4 ... зависи кой е виновен за спора, но няма нищо лошо в това да му се извиниш... мисля, че ако ти е истински приятел ще те разбере и нещата ще се оправят, но пак казвам, че е много важно защо сте се скарали и кой е виновният :) ... Успех

17.   Тоест се инатиш и се държиш като бебе и не искаш да се сдобриш с нея но то липсва, тоест искаш ти да си бебе а тя да постъпи като зрял човек и да се сдобри с теб? Не бях чувал нещо по-тъпо

SilverSTARX

18.   Здравейте. Преди време се скарах с приятел за наистина голямо нещо и той ми е много добър приятел и си го искам ама той ме отбягва опитвам да се извиня ама не става.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!

19.   Преди 5 месеца се скарах с най-добрата ми приятелка.. Казахме си много жестоки неща, за които много съжалявам, но бях наистина ядосана.... Моля ви дайте ми съвет как да и покажа, че имам нужда от нея и че много ми липсва... правили сме много неща заедно и наистина много съжалявам че се скарахме...

20.   И аз имам подобен проблем та ето мойта история. Здравейте ,аз съм момиче на 12 години и се скарах с двете си най добри приятелки .Не исках да става така, но се случи , говорехме си такива глупости и сега искам да им се извинявам обаче те не искат да чуят и казаха , че достатъчно съм ги наранила и онзи ден отново се опитах обаче не се получи казах им всичко което чуствам и аз съм сигурна че се сдобрим ,но едната е много ми отбидчива и дребнава ,а другата и се води по акъла искам да им се извиня така ,че отново да сме приятелки ,но и да ги накарам те да ми се извиняват :/ моля за съвети ?

21.   Извинете, но тук не трябва ли да се опитваме да отешим момичето, което е направило този сайт, а не да споделяме нашите проблеми? Направете си сайт за вас! А и момичето сигурно е нещастно, а вие му пишете, да помоли дядо Коледа? ! Аз мисля, че я разбирам най-добре, защото така се скрах с моята почти най-добра приятелка и винаги аз и се извинявам, затова сега очаквам тя да ми се извини, но тя е продължила напред без мен и на първия ден ме замени с първото срещнато момиче! Но на мен още ми пука за нея и мми ср иска да я мразя, за всичко което ми причини! Всеки на мое място ще я мрази, но аз не мога!
Наистина съжалявам за авторката, защото мен много ме боли, но трябва да я оставя!

22.   и при мен е така с ай-добрия ми приятел се скарахме за една адска тъпотия, той винаги се сърд за нещо тъпо н го обичам а не искам да му се извиня така все едно пак му ходя след задника имате ли идеи как да му се извиня -п. с съжалавам че пиша тук

23.   Аз съм автора на коментар номер 20. Опитах се да се сдобря с мойте и разбраха че не е честно към мен така все едно им лижа гъза и те ме правят на 2 стотинки щом не ми прощават след всичко това и дръж се гадно както те към теб не те заслужават сами са си виновни рано или късно и те ще се скарат а ти ги остави те да ти се извиняват и не им се извинявай иначе така те ще видят че неможеш без тях и те ще ти се смеят покажи им че си по-силна от тях и след време ще те молят да им простиш.

24.   Не знам пробвай, но ако не желае няма как да я накараш насила да ти проговори

26.   Към аврора ... Момиче ако ти е истинска приятелка ще те разбере... А ако не не бъди тъжна...знам защото и аз изгубих приятелка която ми беше като сестра... А сега е с друга и въобще не и пука...на мен ми е гадно разбира се.... Но няма да й се моля.... Най важно е да бъдеш себе си...

27.   Искам да се сдобря с моята най-добра приятелка, ама тя не иска а и се сърди само за дребни неща. Моля, помогнете ми да се сдобря с нея!

31.   Виж, не знам дали сте се оправили, но просто я помоли някой път да седнете насаме, за да обсъдите всичко за което сте се скарали, а ако не ти даде поне пет минути да си поговорите то тогава не ти е истинска приятелка. Преди няколко дена и аз се скарах с моята най - добра приятелка едвам я навих да седнем да приказваме за пет минути дори даже правех циркове пред хората защото бях готова на всичко за нея, но опита ми имаше отрицателен резултат и плаках за нея, но сега ми е по добре. С времето всичко минава дори и болката.

33.   Здравейте аз имам проблем значи скара се с две мой най добри приятелки преди около 3 дни и когато им се обаждам те ми затварят а ако им пиша не искат да го погледнат когато им пиша писма в Час те ги изхвърлят и всичко това е защото си мислят че съм ги забъркала в проблем за който и мен ме забъркаха

34.   Аз съм в много гадно положение мойте две най добри приятелки ми се сърдят

37.   Здравейте, преди 4 месеца се скарах с две много важни приятелки и от тогава не съм спряла да се опитвам да се сдобря с тях. Те са сестри.
Преди бяхме неразделни, но аз им казах че неискам да сме приятелки и от тогава не си говорим, аз много искам да си ги върна.
Дайте ми съвет защото се нуждая от такъв просто те са ми супер важни и не мога без тях!!!

38.   И аз преди 2 месеца се скарах с 2 много важни приятеля за мен - момче и момиче. В последно време с момчето бяхме взели да се отчуждаваме и беше започнал да ми прави някои номера, но с момичето си бяхме близки винаги. Бях сърдита на момчето и започнах да излизам само с момичето и още 1-2ма. Изглежда момчето ревнуваше и наговори нещо срещу мен на момичето и сега тя страни от мен... Двамата се скараха много лошо с едно друго момиче от нашата компания, то не бяха псувни, то не бяха заплахи. Аз се оправих с момчето и му казах това, което мисля. Обясних му защо се сърдя и той се съгласи. Сега сме в добри отношения. Но аз искам да се оправя с момичето, защото ми беше близка и много много много ми липсва нейната компания. Онзи ден и писах, но тя се дърпаше, все едно с ченгел и вадех думите от устата. Питах я дали иска да се оправим а тя каза не знам. А аз нищо не съм и направила....

39.   Вчера се скарах с моята приятелка и тя не иска да ми говори игнорира ме и аз и писах, извиних и се, звънях и нищо. Да таба така, че тя казва пе не аъм я била изслушала че и предстой операция на крака и аз съм я ударила по него, а в случая тя никога не ми е казвала, че и предстой операция казва, че съм говорела постоянно за мен и не съм я изслушвала моля помогнете миии!!!