Споделена история от Тинейджърски

Една врачка ми разби мечтите:(
Здравейте, аз съм момиче на 17 години имам връзка с един мъж на 32 години и с него много се обичаме, връзката ние много хубава изпълнена с вълнения и радости.

Да така е, връзката ние е много хубава, но онзи ден когато се прибирах от училище ме срещна една стара жена, мисля че беше на около 55-60 години и ми каза неща, заради които всеки ден се съсипвам и измъчвам страх ме е, че някой ден ще се случи.

И така без да се внасям в много подробности искам да разкажа какво се случи всъщност:
Тя ми каза, че той в най-скоро време ще срещне друга от която ще има 3 деца и ще сподели живота си с нея, като чух това ми идеше да я убия и да избягам, но много ме заболя. Каза ми, че аз като стана на 20 години ще се омъжа за друг, но аз не искам друг, искам него както и той мен, не знам иде ми да откача, зле ми е хора, много ми е гадно.

Как може някоя, която не ми знае името дори да ми говори такива глупости, останах с един страх, не искам това да става, смятам, че беше врачка мамка и ще ме побърка:(.

Хора моля ви съвет, всеки ден по малко се съсипвам, плача тайно от него, когато го прегръщам не искам да го пускам, помощ помогнете ми.

Коментари

1.   Което трябва да се случи - ще се случи. Не си губи времето в такива мисли и се захвани с нещо продуктивно.

2.   Мило момиче, недей да вярваш на тези "врачки". Те просто се чудят как да изкарат някой лев. И мен много често са ме спирали и са започвали да говорят неща, които никога не се случиха. Не се притеснявай, според теб как може една жена да каже какво ще се случи с вашата връзка? Наслаждавайте се с приятеля си един на друг и недей да се филмираш! :)

3.   Първо: защо оставяш една врачка да ти обърква живота. Живей си спокойно с приятеля си, ако се ожените, добре, ако се разделите - Животът продължава. Защо врачката трябва да има нещо общ с това?

4.   Не се пише 'ние', а 'ни е'....
Забелязвам, че само тийновете от новото поколение правят такава груба грешка да пишат 'от говорен, здравей те, ние и т. н. '

5.   Ти си на 17!!! Той скоро ще иска сериозно момиче, което му отива. На теб едва ли гледа сериозно. Еденици са мъжете, които биха чакали малкото момиче да порастне :( Казвам го от личен опит. Имах приятел с когото вярвах, че ще остана завинаги. При първа възможност той се хвана с една смотанячка на неговите години с образование и работа и най вече -която живееше с него, готвеше му, а аз... след всичко срещнах друг. На моята възраст който ме уважава за разлика от "баткото", който само се гавреше с мен. Така, че дори гледачката да се окаже права трябва да си подготвена за всичко и да не съсипваш живота си заради мъж!

6.   Най-вероятно някой твой роднина е пратил "врачката". Така, че вместо да си губиш времето със суеверия, се научи да мислиш обективно. Ще ти е полезно в живота. ;)

7.   Разбира се, че ще срещне друга това и аз мога да ти го кажа. Разбира се че ще се разделите и това мога да ти го кажа, разликата ви е 15г. човека явно му се живее и забавлява още малко преди да си седне на дупето, само дето вече не е на годините когато се тича денонощно по заведения, макар че за вечер две може да се напъне, а от друга страна ти си точно в тази възраст. Само че теб това последното изречение не те интересува, когато попаднеш при истинска врачка след това изпитваш известна болка в главата, все пак са влизали в съзнанието ти, а това става чрез биотоковете им освен това те виждат просто най-вероятното въдещо развитие на събитията. Тази жена не е била врачка.

8.   Ми на мен казаното от врачката ми се струва в известен смисъл правилно и доста логично. Първо си на 17, а той на 32 и е съвсем нормално да си намери нормална жена на негова възраст така че не виждам нищо ненормално в предсказанието й. Друг е въпросът каква е тая голяма любов на тинейджърка с мъж почти на средна възраст. Така ли не намери момче до 20 години, което да те впечатли?
Или аз нещо съм мръднал не знам, може и да съм по консервативен ама такива връзки с 15 години разлика още в гимназиална възраст никога не са чисто и просто породени от любов. И тези които отгоре дават коментари тип "живей си спокойно с приятеля си" замислят ли се, че авторката може да не е завършила още 10 клас или да е най- много в 11, възраст на толкова развлечения, запознанства и изживявания, а тя е с 32 годишен чичко, за когото мога да предположа че кара бмв или мерцедес и момата се е влюбила в това, че и огажда...

9.   №2 честно казано тези "псевдо" врачки са по честни отколкото онези по телевизията, интетернет или където и да в публичното пространство. Авторе, не знам дали е вярно или не, това което ти е казала женицата. Но мога да ти кажа за мой подобен случай. Почти всичко, което ми казаха стана точно така.... без онези които предстоят, разбира се :)
За хубаво или лошо има такива хора. Хора, който не ти искат пари за "помощта" си :)

NoBody!

10.   Мен ме беше срещнала една подобна жена и ми каза, че сега съм била разделена от първия ми. питах я:, , а ще се съберем ли на едно място? '' ( понеже това, което ни дели, е разстоянието ), а тя отговори:, , дай ми 1 лв и ще ти кажа'''...

11.   От авторката; искам да ви кажа, че първо няма да е с друга сигурна съм имал е връзка 5 години с жена, която му е изневерила и той след 6 години без да има връзка с друга се хвана с мен, познавам го много добре, веднага всички бързате да ме упреквате, защото съм на 17, а той на 32 и какво от това само ние ли сме първите, които имат голяма разлика в годините си.

Ние не сме българи, а турци, при нас нещата протичат по различен начин отколкото при вас не съм му казвала цял живот да е с мен, казвала съм му, че е мъж на години и че трябва да има семейство и деца, но уви той не иска.
От 5 години работи в Германия казвате ми ще си намери жена и ще те зареже е добре де от толкова много жени там, защо не е с някоя от тях и да има семейство, а е с мен 17 годишното момиче, което почнахте да упреквате веднага той никога не е искал да бъде с мен за ден–два, а за цял живот.

Сигурно ще ме питате от къде съм сигурна, че ме иска за цял живот и да сигурна съм, че ще е с мен, защото няма никоя друга, която да му изтърпи капризите.
Казвам никоя друга, защото коя жена би искала той да нея пуска с приятелки дори и в училище, не ми дава да се разхождам из града, забранява ми да общувам с други момчета, ревнува ме дори и собствения ми баща, общо взето ревнуваме от всеки и затова казвам коя ще го търпи така просто не виждам друга и пак казвам не съм имала нищо на против да има жена и семейство, но той няма желание.

12.   От № 2 : №9, възможно е и да има такива врачки, но мен лично много са ме спирали и никоя от тях не е познавала нищо за мен. Наскоро, преди 1-2 седмици като се прибирах от училище ме спря една жена и ме попита дали имам цигари, като й казах че нямам, започна да ми гадае какво ще се случи в далечното бъдеще, как се казват нашите, приятелките ми, общо взето не позна нищо. Първо ми каза, че е на 72, а после на 78. Първо ми каза, че внучка й имала тризнаци, после ми каза, че са близнаци. Като свърши с "гадаенето" и започна да ми казва "Дай ми баба 2лв че съм умряла от глад, или ми подари това сребърно синджирче много е хубаво. "? ! Как да повярваш на такава жена, започна да ми гадае без да съм искала, а на всичкото отгоре и пари ми иска, и не ми дава място да мина! Има ги всякакви такива, възможно е измежду всички са има 1-2 с такава дарба. :)

13.   Mи ти що вярваш?

14.   Сега, след пояснението от авторката-номер 11, нещата започват да ми се избистрят. Първо, разликата, че е голяма, голяма е, ясно е. Второ, питаш дали може да е вярно, това, което ти каза възрастната жена, ами всичко е съдба, но човек колкото повече вярва в такива приказки, толкова има по-голяма вероятност, да се случи нещо подобно. Не вярвай! И също пишеш, че сте турци, добре, но ти кога ще живееш и толкова ли искаш да сложиш халката и после, заради неговата ревност, да не можеш да излезеш от къщи, никога. Заробена в собствения си дом, с дружина дечица, които няма да са по-малко от 4-5 на брой. И когато станеш на 40, той да е на 55. Ми той сигурно и телевизия няма да ти дава да гледаш, вместо да се развиваш и да учиш, още много млада ще се затвориш и има да плачеш момиче. Намери си младо и модерно момче, което да ти е на акъла, с което ще сте лика -прилика. Този иска да ти е първия, не му стигна първата му жена, ами иска и от теб същото. Затова не иска да общуваш с приятелки дори, да неби да ти отворят очите. Разбираш ли, че още от сега ти си затворничка, какво ще стане после. Помисли си добре, по-добре намери начин да скъсаш. Казвам ти го, защото имам поглед върху такива двойки. Осъзнай се, не живеем в 18 век.

15.   Първо е грях да ти гледат врачки. В библията във второзаконие18 глава Бог казва че това е мерзост, после те така си бръщолеват разни неща, но това което казваш че е прекалено ревнив не е хубаво. Ще те тормози и ще те съсипва. Помисли си дали искаш такъв живот- с побоища и ревности.

16.   Авторке, сега като си на 22 би ли ни казала какво стана, твоя ожени ли се за друга и има ли 3 деца? А ти омъжи ли се на 20?

17.   15 - А да си се замислял, че твоята религия не е една единствена... а?

Но както и да е...

Авторе - Има много лесно начин. Отиди при врачката, питай я, дали вижда в бъдещето и ако ти отговори да, свой юмрук и я изпрала в лицето. Аз така направих на две врачки. Да имах си ядове с полиция и родове, ама поне никой не ги мисли за врачки.