Споделена история от Тинейджърски

Обиждат го
Добър вечер,
Искам да ви помоля за съвет относно един приятел. Той е винаги в нашата женска компания и това го направи мишена за другите момчета от моето училище.

Непрекъснато му викат, че е женчо, слабак и че от него нищо няма да излезне. Дори му викат понякога, че е гей. Той е чувствителен и знам, че това много го засяга. Много бих искала да му помогна по някакъв начин, моите приятелки също. Само че те като започнат да защитават въпроснота момче и винаги да отвръщат на момчетата вместо него те още повече почват да му се подиграват и да му подвикват, че бил много нежен, за да кара момичетата да се застъпват за него. Той наистина не е силен и е плах един такъв миличък, но не е гей. И сега всички момчета в сайта ще почнат: гей е и това е! Не е. Вместо да се пазите един друг вие го подигравате и го карате да изпитва страх от собствения си пол. Сега ви моля да кажете как да спра тези момчета да го подиграват. Много ве благодаря. Извинете ме ако имам грешки пиша от телефона на брат си, защото лап топа ми е на ремонт.

Коментари

1.   Единственото, което мога да ти дам като съвет е - колкото и да го обичаш като свой приятел, трябва сам да го оставиш да се оправи, това си е негов урок/изпитание, което може да му помогне да стане по-добра личност. Нямаш право да му отнемаш "урока". Знам, че е трудно като ти пука за някой да го оставяш, но това е НЕГОВ проблем и ако не го оставите сам да се справи с него, какво би станало, ако срещне по-голям проблем? ! Успех :)

2.   Горкият. номер едно е прав :той е мъж и трябва сам да се оправя... това обаче не означава, че трябва да го зарязвате..

3.   Сигурно другите му завиждат, че е в женска компания :))))

4.   Проблемът лесно може да се реши като ти тръгнеш с него. Така момчетата ще видят, че не е гей. Целувай го по устата пред тях. С език. Нека им е тъпо. Гей, гей, пък като видят с каква яка мацка ходи, а те са една банда кочове, ще разберат кой е гей.

5.   Ами, както каза „Номер 3“ Те му завиждат, явно ако онази група, която го нагрубява се състои само от момчета, сигурно си нямат гаджета... Вие им кажете така:

Група от 5-10 примерно момчета
И 1 момче с 5-10 примерно момичета.. Кой е гея/гейовете :D
Хем ще се посмеете и ще ги затъпите, пък ако отвърнат и не се обидят или засрамят потърсете помощ от някой по-запознат :)

7.   Мъжете винаги са завиждали на този, който получава повече женско внимание... Освен да не им обръща внимание и да си прави кефа, не виждам какво друго може да направи. Щом му е забавно да е сред момичета, то нека бъде. Важното е той да си знае какъв е, а не как го определят другите. :)