Споделена история от Тинейджърски

Как да го задържа?
Здравейте (: Аз съм на 14 и ужасно много харесвам едно момче..И той ме харесва, но проблема е, че е голям сваляч и не го казвам преувеличено..Цялото училище го знае..Всички момичета тичат след него..Обикновенно ги сменя честичко и определено прави секс с повечето от тях..Та сега на въпроса..Как да го задържа? Моля ми дайде ми съвет..Момичета кажете някои трикове какво побърква едно момче...? А вие момчета какво ви харесва как трябва да се държи едно момиче за да ви впечатли..?
Моля ви без глупави коментари!
Благодаря на всички които ще дадът сериозно мнение (:

Коментари

1.   За какво ти е курвар мила, ок ще го свалиш ще спи с теб и после............. бягай от такива.

2.   И аз бих те попитала същото. За какво ти е? Ще го имаш (или по - точно, той ще те има) известно време, ще те вкара в леглото няколко пъти, и ще премине към следващата. Това ли искаш? Готова ли си да преспиш с него, за да го запазиш броени дни повече? Мисли преди да правиш нещо, все пак си само на 14.

Пък и, няма ли да ти е малко неприятно да спиш с човек, който (навярно) е минал половината училище? Аз лично не признавам такива хора. Ще дам всичко от себе си, ще го задържа 10 дни повече, и после? В един прекрасен ден, ще ти съобще, че се "влюбил" в друго момиче..., а това означава раздяла - би ли я понесла?
И още нещо - защо искаш да бъдеш с момче, знаейки че ще го загубиш?
SFA

3.   Съгласна съм с №1. По- добре изобщо не се захващай с него, като го знаеш какъв е. Остави го сега, докато не е станало прекалено късно. Ако сега е само харесване по -добре спри до тук, защото ще се влюбиш сериозно в него, ще започнеш да испитваш силни чувства, и ще те нарани много жестоко. Остави го докато е време. =]

4.   Мила, според мен е по-добре да пренасочиш всички тези красиви чувства, които изпитваш, към някой друг. Към някой, който ги заслужава. До колкото разбирам, ти искаш да обичаш от сърце, да се раздаваш, да получаваш... А това момче не може да ти даде щастието, което търсиш. Той не отдава голямо значение на връзките и търси приятелки само, за да спи с тях и да си запълва времето. Не ти трябва такъв! Много ще страдаш после, ако му се хванеш на въдицата. Бягай докато е време. Сигурна съм, че ще намериш подходящият за теб, само не спирай да го търсиш!
Успех :)

5.   И от теб след някоя година ще излезе добра ... само като прочетох "Моля ми дайде ми съвет..Момичета кажете някои трикове какво побърква едно момче...? А вие момчета какво ви харесва как трябва да се държи едно момиче за да ви впечатли..?" Ясна ми е работата .. или всъщност ти може би се опитваш да влезеш в света на известните ..
Най-доброто решение е да "спинкаш" с него :)))

6.   А още по доброто решение е да си гледаш работата N 5 (:

7.   Чакай сега - ти го харесваш, той те харесва, ама е курвар. Чудиш се как да го свалиш, а питаш как да го задържиш.

Ами сваляте се, не му пускаш 6 месеца, и ако остане с теб е твоя човек. Но той най-вероятно ще те разкара след 1 седмица /и да му пуснеш пак ще те разкара/, така че по-добре не се занимавай.

8.   Мерси N7 (:

10.   АЗ СЪМ МОМИЧЕ, МН ДОБРЕ ПОЗНАВАМ ТАКИВА МОМЧЕТА КАТО ТОЗИ ТВОЯ! НЕ СИ ЛЯГАЙ С НЕГО НЕ БЪДИ КАТО БИВШИТЕ МУ ИМА МН НАЧИНИ ДА ДОКАЖЕШ НА ЕДИН ЧОВЕК, ЧЕ ИМАШ ЧУСТВА КЪМ НЕГО ИЗКЛЮЧВАМЕ СЕКСА!

11.   Благодаря! Не съм мислила за секс (: Не искам той да е първия а аз поредната така че няма да стане (:

12.   Според мен ти трябва самочувствие. Ако той отива при момичетата и ти отиди при него, иской да бъдете двамата през повечето време. Помни, че когато имаш самочувствие и се чувстваш идеална за него, той ще ти обръща повече внимание, но все пак това е мое разсъждение. Успех! :)
MiMsS

13.   Мерси много MiMsS ще опитам да съм по-уверена.. (:

14.   Моля ви..Който чете темата нека остави по един коментар аз също имам подобен проблем и много искам да намеря из между съветите ви нещо което наистина би помогнало..

15.   Ако правиш секс с него бъди сигурна, че няма да го спечелиш. Пробваи като се дарпаш и показваш, че ти си безразлична към него. Подиграваи му се за това, че си мисли , че е велик и така ще го спечелиш. ЗАБРАНЕНИТЕ ПЛОДОВЕ СА НАЙ СЛАДКИ помни това

16.   Това ми е една много позната история. Не съм я преживяла лично, случи се на една моя приятелка. Посъветвах я да го забрави, но тя само за него говореше и не искаше да се откаже от него. Той също си падаше по нея и когато тръгнаха тя ми натякваше, че не съм била права, че той иска да имат сериозна връзка. След една седмица беше вече на друго мнение, защото той и изневери с първата срещната.

Така че ако искаш да си с това момче трябва да знаеш, че не може да искаш сериозна връзка от него. Ще се влюбиш и когато се разделите много ще страдаш. А ти си споменала, че е от твоето училище, значи когато бъде с поредното момиче ще ти е още по-кофти щом ги видиш заедно.

Моя съвет е да не се спираш на него - не е стока. Малко са хубавите момчета които са свободни, но все пак ги има.

17.   Аз лично съм имала отношения с такова момче и ти гарантирам, че ако му огаждаш така няма да го спечелиш. Щом целта ти е да бъдеш нещо по-специално от поредната му бройка... бъди по-недостапна, нека закачките си ги има, но се стреми да му покажеш, че си различна от всички "красавици" с които е бил, че не си лесна, че не си като повечето момичета, които сами се предлагат. Повярвай ми този тип момчета са се нагледали на момичета които са готови на всичко за тях. Ще го спечелиш ако си различна и естествена, но и самочувствието е важно разбира се :)))))

18.   Здравей! Стори ми се познато това, което си написала и реших да изкажа мнение. Аз също съм в горе-долу същото положение..само че момчето не е от у-ще, а от квартала ..няма значение..мисля, че такива момчета нямат дълготрайни връзки или поне от опит това съм установила. Бъди по-загадъчна и недостъпна, ако той наистина има интерес към теб, както казваш, ще го забележиш и тогава му покажи, че и ти не си безразлична към него.

Направи така, че той да разбере, че не искаш да си "поредното" момиче в списъка му. Ако имаш смелост да му го намекнеш..по-добре.. надявам се да те разбере. Ако в краен случай нещата не се получат значи не те заслужава.
Надявам се да съм помогнала поне малко :)

19.   Говори с него, кажи му, че не искаш да си поредната в списъка и му кажи, че ако той мисли просто да си играе с теб не е познал :)

20.   Аз съм съгласна с номер 15 колкото повече се дърпаш той толкова повече ще те иска...Решението не е да си легнеш с него...Ако тои ъе харесва ще буде с теб....УСПЕХ