Споделена история от Тинейджърски

Пиша си с него от фалшив профил
Здравейте! На 15 години съм (почти 16). От началото на учебната година харесвам едно момче от моя клас. В началото само ме закачаше и направо си личеше, че ме харесва. Вчера пък един от класа му каза, че го харесвам, за което аз не съм споменавала на никого. И той нищо не каза, даже се намръщи. После измърмори нещо.. както разбрах-не ме харесва. :) Много гадно ми стана и се натъжих. От няколко месеца имам фалшив профил във facebook и се реших да му пратя покана от там. На facebook-a ми е една много готина мацка, с хубаво тяло за да може да има по-голям интерес. :) Той ми я прие веднага и ми писа. И вече става 2-3 дена си пишем. Много ми е приятно да си пиша с него. Сподели ми свои тайни, за които не съм си и помисляла. А не може да ме излъже за нищо, защото го познавам и се виждаме всеки ден на училище. Със всеки изминал ден се сближаваме все повече и повече. Даже искаше да му идвам да гости, но няма как. :D Каза, че би спал с мен.. т. е с тази на снимката. Каза ми, че харесва харектера ми и е разбрал, че не съм някакво леко момиче, а той не иска курви. За да се информирам за него го попитах какви момичета харесва.. и разбира се каза СЛАБИ. Обаче аз не съм една от, така наречените "слаби". Закачал ме е, казвал ми е любов моя, сладурано и какво ли не.. и аз тъпата се хванах на въдицата и сега страдам. Не съм толкова дебела. Висока съм и не ми личи чак толкова, но знам, че мога да отслабна. Вчера цяла вечер мислих, дали да опитам да отслабна, заради него, за да му се харесам. Казала съм само на приятелките си, че си пиша с него и ги предупредих да не споменават нищо. Даже понякога се чудя, дали се подигравам с него така.. с този фейк профил.. Само едно ме мъчи.. да му кажа ли коя съм всъщност? Да знае с коя си пише? Мисля си, че все някога ще се наложи. Какво да правя?

Коментари

1.   Мило момиче, аз те съветвам да му кажеш коя си. Представи си, че той се влюби в момичето от снимката и чак тогава разбере, че всъщност не си пише с нея. Много гадно ще се чувства, нали? А колкото до отслабването, ти сега растеж и се развиваш, няма смисъл да отслабваш, за да му се харесаш. Ако той те харесва, ще те харесва такава, каквато си! Ако иска да се промениш - значи не е достоен за теб. :)

2.   Не, не му казвай!!! И аз правих така и разбра (не по моя вина) и не беше много приятно, пък и той е с малко по-избухлив характер, така че по-добре не ;) Просто спри да влизаш в профила.. :)

3.   От авторката : Наистина моля Ви, не подминавайте историята ми, а споделете мнение. МОЛЯ ВИ! Наистина не знам какво да правя..

4.   Номер 1 говорим за 15-16 годишни все пак, особено за тези в днешно време. От една страна винаги съм уважавала истината, но от друга твоят случай е по-особен, тъй като децата днес са много унижаващи, обиждащи, може да си докараш подигравките на целия клас. Най-добре обаче спри да му пишеш от този профил и го изтрий, не подхранвай своите и неговите илюзии, защото накрая и двамата ще ви заболи много, ако това продължи дълго!

5.   И аз съм правила такива профили, за да достигна до човекът, който обичам и да го разпитвам за неща, които ме интересуват без да знае коя съм, но наистина от друга страна ще е много гадно, ако се влюби в това измислено момиче и после разбере, че всъщност не е тя. Ако наистина го харесваш, няма да му го причиниш, и недей му казва коя си, така ще го загубиш и като приятел донякъде! :) И ако те харесва ще те харесва такакава, каквато си, аз мисля, че не си струва да страдаш за него, може би просто се държи мило с теб, защото си свясна, но ти си знаеш, ти самата щом си почувствала нещо, значи е възможно.

Rosey :))))

7.   Абсолютно същото преживяване имах и аз, само че не го харесвах.. Писахме си около 3 месеца и той за това време се беше влюбил. Стана така че ме разкриха и до сега още ме ебават някои от съучениците ми. Моя съвет е моментално да изтриеш профила и не се занимавай с подобни глупости! Приеми се така каквато си!!! Не отслабвай заради някого направи го за себе си :)

8.   Здравей,
никога не му казвай коя си ти в действителност! Ще го загубиш завинаги! В момента той повече харесва как изглежда момичето на сника и това е нормално. От момче на 16 какво друго искаш?
и това което ти казва - не искал курви и т. н. - не го слушай. Ако момичето на снимката е курва и всички знаят - въпреки това ще тръгне с него. Такова момиче не е за изпускане независимо, че е курва. Все пак няма да се жените, нали?

Използвай този профил да го опознаеш! Разбира се доста неща няма да с атка, няма начин да не преувеличава....

докато го опознаваш ако ще отслабваш - почвай от днес.
След това спирай да му пишеш от профила или направи още един с момче и се обвържи - за да разбере, че няма шанс с момичето от снимката.
След това ти (истинската) може да му покажеш, че го харесваш.

УСпех

9.   От авторката : Благодаря ви много за коментарите. Вече мисля, че реших да не му казвам, защото както казахте, ще го загубя завинаги. И вече трети ден съм на диета и съм свалила 3-4 кг, пожелайте ми успех! :) :D Не ми пука, дали след това ще ме хареса, просто аз не го правя само заради него, а и за себе си. :) Той е добро момче или поне така съм забелязала. Във чата наистина го опознах повече, отколкото в клас и го разпитвам, за това което искам да знам. ;д Аз не съм говорила с него много.. само закачки, но и на това се радвам от него.

10.   Здравей ами като за начало не му казвай коя си защото ще излезе че си доста глупава :/. Ако искаш да отслабнеш има доста лесни но и доста трудни методи :) Никога не опитвай с хапчета абсолютно с нищо не помагат. Пробвай да ядеш много плодове и зеленчуци и месо но да не е тлъсто избягвай сладки храни и храни с доста мазнини :) Прави по-често упражнения например 25 коремни преси по 3 пъти на ден :) а от там на сетне потърси информация в интернет. Като казвам да си на диета не значи че не трябва да ядеш нищо а просто да се ограничаваш от някои храни :) Ако искаш друг съвет пиши ми на katherina__petrova@abv. bg или ми се обади на 0889324027 :) мога да ти помогна само ако желаеш. А за момчето изчакай малко :)

11.   Как отслабна толкова, кажи какво правиш, моля те. Относно момчето, щом не те харесва, значи не те заслужава. Всички, които аз харесвам не ме харесват, но го приемам някак няма начин. Хубост на сила не става, нали знаеш. Спокойно, ще си намериш друг, който ще те цени много повече.. Поздрави :)

12.   От авторката към номер 11 - На плодолечението съм на д-р Емилова и ще го направя 5 дни с 5 дни захранване, а след това просто ще започна да се храня здравословно и в малки порции. :) Вместо асансьор използвам стълбите и така.. :) И за хубост на сила става: Не, че се хваля, но се смятам за хубаво момиче и много хора са ми го казвали, че съм красива, но както и да е, само тялото си не харесвам, но и това ще стане.

13.   аз съм номер 11 относно хубост на сила не става имам предвит че не можеш да го накараш да те заобича на сила не съм казала че не си красива и благодаря все пак че ми каза как си отслабнала :) лек ден

14.   Спри да влизаш в профила преди нещата да са станали сериозни!

15.   и аз имам същият проблем само че съм момче |( и се чудя.. вече 5 месеца :| съм със нея... от фейк профил... :X :((((( чудя се какво да напправя моля ако може някой да ми помогне плс на 17 съм.. а тя е на 16.. :(

16.   Гледаш ли Виолета? Там историята на Рокси и Леон е същата, само че не във Фейсбук.

17.   Не му казвай по- добре

18.   Ами честно казано ако съм аз много бих се ядосал :D
така че...

22.   Не му казвай по добре

23.   Същото се случи с мен това лято! Той постоянно ми пишеше и накрая аз му написах, коя съм. Стана неловко. Уплаших се и замазах нещата от името на моя фалшиф профил. Излязох от там и забравих тази идея завинаги. Беше през лятото и вече надявам се никой не помни. В училище той ме пита 2-3 пъти настойчиво, дали съм била аз. Аз отрекох и така. Профила ми нямаше никаквки снимки. Той просто се влюби в мистерията. Аз не го харесвам много отдавна и даже сме приятели. Късмет!