Споделена история от Тинейджърски

Срещнах най-добрия човек на света
Пиша ви тук за да споделя моето щастие и радост в живота. Сега съм на 16, а преди две години срещнах любовта на живота си той тогава беше на 31. Но годините за мен нямат значение обичам го страшно много, той мене също. Вече две години сме заедно, той се държи много мило и нежно с мен, винаги когато имам някакъв проблем се опитва да ми помогне. Споделяме си всичко, между нас няма тайни. Сигурно си мислите, че такава любов е невъзможна и че той ме използва само за забавление, но не е така. Никога до сега той не се е опитал да ме накара да легна с него. Говори ли сме много по тези теми и и категорично е заявявал, че не иска да се възползва от мен и то точно в тази възраст. И когато някоя приятелка или приятел му задават въпроса защо е с мен той им отговаря ``Защото я обичам``Мисля че това е мъжът на живота ми.

Коментари

1.   Този човек е психично болен. Щом и секс не правите, не е дори обикновен педофил а човек със сериозен умствен проблем. Знам, че няма да ме послушаш, но бягай надалеч, преди да се озовеш на парченца в хладилника му. Това просто не е нормално..

2.   Боже, накъде отива този свят, боже. Майка ти и баща ти какво мислят по въпроса?

3.   Ако сега забременееш от него, когато станеш на неговата възраст детето ви ще е колкото теб сега. Каква е поуката - че този мъж може да ти е баща.... Хвани си някое момче до 18г. като за теб....

4.   За любовта няма граници... няма значение на колко сте, щом се обичате това е най-важното!!! А номер 1, защо да е психично болен? Това, че обича момичето и се е влюбил в нея, не означава, че има проблеми ;)) Друго щеше да е ако я насилваше да му пуска и т. н. Много обичате да давате определения без да знаете как стоят нещата...

5.   Как ще си с толкова възрастен човек? Това е нелепо помисли малко номер 3 има право. Странна работа ще съжаляваш.... Смешно е ;)

Herartbreaker. ~

6.   Човека просто те използва. Сега "нe иска" секс, ама след време... :)

7.   "Най-добрият човек на света" всяка вечер си отваря компютъра с порното, затова няма дори минимална нужда да го прави с жива жена.
Така ще бъде и след сватбата ви, но не ти пожелавам да се стигне до там.

8.   Сериозно ли? Деца, къде са родителите ви се питам в последно време? Толкова ли са заети, че не знаят какво правят отрочетата им? На 16 години си, дете си, а онзи чичко - педофил. Накъде отива света....

9.   Според описанието ти, изглежда свестен. Според мен, изчакай поне да станеш пълнолетна.

10.   Номер 4, нормално ли е мъж на 31 да се влюби в 14 годишна? Даже и че не иска да прави секс с нея, тогава щеше да е само извратен. Или е толкова изпаднал и някакъв пълен тъпанар и не може да спечели никоя жена на неговите години, а само една малка пикла (да, това си ти). Което също хич не прави положението розово.

11.   Ти от коя раса си бе, девойче?

12.   Не е най-добрия!!! Има и по-добри много е стар за теб, девойче!! НАМЕРИ СИ ДА СЕ ЛЮШКАШ С НЯКОЙ НА ТВОИТЕ ГОДИНИ!

13.   МАЙКОО!! Маани го тоя педефол мазен циганин къде си не е мил уя от 4 години!! Фани си да са ебеш с некой друг щото тоя гей е много зле. Баах го тоя педерас мазен!!! ;х

14.   как ше е мъжа на живота ти /?? та ти си на 16 а той е колкото баща ти?? !! ахахха МНОГО ЗЛЕЕ! СМЪРТ ЗА ЦИГАНИТЕЕ!!

15.   12, 13, 14 - ти не си наред. Модераторите, как го одобрихте този индивид?

16.   По описанието ти, изглежда свестен, ама има нещо нередно в цялата история. Възможно е, да те обича, ама той е на 30 и няколко години, мъж без секс малко странно.. Мисля, че те използва, ама не знам дано греша..

17.   Номер 1 как може да съдиш хората без да ги познаваш. Това че е по голям от мен не го прави педофил. И откъде пък ти хрумна това за хладилника мисля че прекалено много филми гледаш. Лошо ли човек да те обича заради самия теб а не заради определена цел. А до останалите коментатори не сме от ромски произход. И да родителите ми знаят за него в началото бяха против всеки на тяхно място би постъпил така но с времето като го опознаха разбраха че наистина държи на мен. И до номер 14 не е на възрастта на баща ми той е на 47години. Не знам защо всички си помислихте че бил гей извратен и тем подобни. Това че не настоява не го прави такъв

18.   Добре. На 16 си. Не си малка.
Разбирам да се заглеждаш по батковци на 18, 20, 22. Да се криеш със съученици в тоалетната, за да въртиш свирки. Да излизаш по дискотеки и да повръщаш по улицата.
Само забележи какви неща бих разбрала!

Но НЕ, НЕ и пак НЕ разбирам как така, какво те е подтикнало към тоя човек, как сте се запознали. Той среща ли се с ТВОИТЕ приятели? А ти с неговите?
Съмнява ме. Искрено ме съмнява.
А той жена, приятелка - няма ли си?!

Момиче, знам какво е любов, знам какво е страст, лудост, ако щеш. Знам какво е да си тийнейджър, да се возиш по мотори, посред нощ с яките батковци, да пиянстваш,
но никога не съм прегръщала тихичко и спокойно някой чичка!
Вярвай - ако той те обичаше, щеше да те разкара от живота си, защото би осъзнал, че е ВРЕДЕН за теб. Разбирам, ти да беше на 25, той на 40, но замисли се - ти още караш пубертет, него скоро ще го блъсне критическа.

19.   И момиче, погледни малко правописа.

Възможно ли е, бе, мили хора, при все, че излиза жълт прозорец със забележки, спрямо правопис и пунктуация, вие отново да грешите.. :Х

20.   До номер 18. Да запознал ме е с неговите приятели и приятелки както и аз. Добре какво лошо има да се обичаме и да ти кажа което го описа за тинейджърите аз не съм под този знаменател. Нито пия нито пък съм се возила на мотори това, че повечето са такива не прави мен една от тях. А и той не е от тези така наречени батковци или чичовци които се правят на пичове. Не той не е такъв точно заради това се влюбих в него, той е един обикновен човек който обича живота и не се изявява пред другите както повечето го правят. И дори след време когато аз стана на неговата възраст и той тогава да е на на 50 пак ще си го обичам. Какъв е смисъла да се хванеш някой на твоята възраст който въобще не му пука за тебе. Годините нямат значение важни са чувствата, обичта и доверието това са основите на една връзка има ли ги тях ще я има и нея.

От Авторката:)

21.   Тя е била на 14 той на 29. Ти имаш ли родители. Чака да ти спечели пълно доверие и да те убие.

22.   Изумявам се колко сте плиткоумни момичетата честно. Няма значение, че може да ти е татко ти го обичаш щото ти казал някоя мила дума. Или пък щото е по-голям. И ко като е по-голям пак може да е прост като кофа. Или има много парички и за тва си влюбена? Същия случай е като ви бият. Той та рита и ти вика че си боклук ти го обичаш.... (казвам това е подобен случай, не твоя)