Споделена история от Тинейджърски

''Леко'' неудобна случка
Здравейте, сега ще ви запозная накратко с моята история:
Аз съм момиче на 14. Ходя с момче на 17. От 1 година сме гаджета и решихме да направим вече по-сериозни интимни отношения.

Той никога не ме е притискал. През първите месеци съм му правила свирки, опипвали сме се, а той ме е лизал. Усещането е страхотно. На годишнината ни решихме да отидем на ресторант (мама и татко знаят за него и не са против, защото виждат, че е свестен). После отидохме у тях. Там беше само малката му сестра. Тя много ме харесва и веднага ми скочи на врата. Към 22:00 часа заспа. Отидохме в неговата стая. Започнахме с опипването и вече се бяхме по съблекли и не сме чули колата на техните, че се прибират. Те влязоха в стаята му, за да видят дали всичко е наред (не знаеха, че аз ще съм там, не сме го планирали) и ни завариха как му правя свирка. На мен ми беше страшно неудобно, все пак познавам тези хора от доста време, а сега просто ме заварват в къщата им, как правя свирка на сина им. Добре, нормално е за едно момче на 17 да прави секс, но за момиче на 14 не е. Те решиха, че ще е на-добре да кажат на родителите ми, но все още не са.

Минаха се 4 дни от тази случка, а аз не мога да спя от притеснение. Помогнете ми, как да го преодолея това нещо?

Коментари

1.   Правиш секс, като зрял човек >>> приеми и последствията като такъв.

2.   На 14 години си тръгнала свирки да правиш... нямам думи. На мене първото ми гадже го на*бах на третия ден и ми трябваше 1 месец да я накарам да ми прави свирки. Яко си се насрала моме!

3.   Ама какви глупости дрънкаш....
Ка'щяло да е свестен, като те кара да му правиш свирки? За това той е виновен, не ти! Намери си по-добър приятел! Ако беше свестен нямаше да те лиже или тем подобни! Той май не е наясно с възрастта ти, а?

4.   От авторката:
Не ме е карал ТОЙ да му правя свирки ;))
Аз сама пожелах и той после се почувства длъжен да ми върне услугата ;p

5.   Не виждам нищо лошо, че му е направила свирка, все пак е минала година, а тя явно го обича достатъчно и иска да му достави удоволствие, всъщност щеше да е по - зле, ако не и беше върнал услугата, и тя има право да се чувства добре. бту тя прави само орален секс, но не вагинален! Аз съм на 15 и ходя с приятеля ми от година и половина и преди половин година (на годишнината ни) му направих свирка, а той разбирасе ми върна услугата. А и майка ми знае за това и одобравя, все пак на 15 повечето вече са се на***ли с когото им падне.

6.   О, Боже! Правете секс, а не орална любов