Споделена история от Тинейджърски

Не издържам вече, искам да правя секс
Здравейте, аз съм на 13 (7 клас) години. От близо половин година мастурбирам горе-долу редовно. От както станах на 11 някъде, започнах да гледам и порно. Харесва ми, но проблема дойде миналата година, когато започнах да си харесвам едно момче. Той е на 16 (10 клас) и е от моето училище. Лошото е, че всеки път, когато го видя започват да ми се появяват мръсни помисли. Представям си как ме изнасилва, как правим секс... Страх ме е да споделя това с приятелки, защото може да ми се подиграват и да се отдръпнат от мен. Та, много ми се прави секс, направо полудявам. Държа си куклите (Барби) и си се представям мен и това момче, което харесвам. Знам, че съм много малка. Знам и че не трябва да бързам, има време за всичко, но просто едвам се сдържам. От скоро харесвам (но не чак толкова много, колкото другия) и едно друго момче. Той пък е на 18 (12 клас), ще ми кажете да не се занимавам с него и да си гледам уроците. Е да, ама аз уроците си ги гледам и съм отличничка. Просто ми остава време и за други мисли. Откакто харесвам и другото момче си представям, че правим тройка. Сънувала съм много мокри сънища и с двамата. Помощ, какво да правя, искам да правя секс, но така и ще ме изкарат курва ако се разбере. Кажете ми какво да правя, как да се сдържа поне 2 години. Не става с мастурбация... Ще се радвам на съветите Ви :)

Коментари

1-50 от 75

1.   Намери си гадже, а и секса на твоите години ще беде разочарование да знаеш.

2.   Хаха, 13 годишна едва ли го е написала това. ;д Пълна комедия!

3.   Играеш си с кукли Барби, ама секс си тръгнала да искаш... Я се съвземи, що не споделиш с вашите, че да ти плесснат 2 шамара да се осъзнаеш.... 7 клас секс ще ми прави... НА КЪДЕ ОТИВА ТОЗИ СВЯТ ПИТАМ АЗ?

4.   Всички идвате при мен. Надолу.
Дивака

5.   На тая възраст няма свестен секс. Просто ще е пълна тъпотия. Разбира се, аз също ще те посъветвам да потраеш няколко години, но ако все пак не се вслушаш в съветите на "дъртаци" като нас, МОЛЯ ТЕ, ПОЛЗВАЙ ПРЕЗЕРВАТИВ! АМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

B. M.

6.   Иди при него когато няма никои и го питай директно дали иска да те изчука!
Почти съм сигурен, че ще се съгласи..

успех

7.   Толкова ли се изроди вече младежта? ! Просто не искам да повярвам, че едно 13 годишно дете може да деградира толкова. Не и не!

9.   Прилича ми на пародия "Секс Лъжи и Музика"

10.   От авторката:
Номер 1, знам, че ще бъде разочарование и за това се сдържам :)
Номер 2, НА 13 СЪМ, НО СЛЕД 2 МЕСЕЦА ПРАВЯ 14!
Номер 3, кой е казал, че си играя? Просто ги държа и си се представям мен и него как правим секс...

11.   "НА 13 СЪМ, НО СЛЕД 2 МЕСЕЦА ПРАВЯ 14! " - И това е мега голямата разлика, разбираш ли... Разлика между 13 и 14 почти няма, така че не мисли много в тая насока. Нормално е сексуалността ти да се пробужда по такъв бурен начин, и аз съм си правела с куклите такива неща, не с мисълта за някой конкретен човек, но все пак. Нормално е да минаваш през тези етапи, не е нормално наистина да правиш секс. Просто е сбъркано отвсякъде. Фантазирай си, самозадоволявай се, но недей да предприемаш нищо, защото психиката ти не е узряла за последствията от секса. Дори не говоря за бременност, болести, разочарование и т. н., а за чисто психологическата страна - след играта с кукли директно да вдигаш краката. Дай си време, психиката ти да се подготви и да узрее. Да не говорим как ще се почувстваш, ако те отблъснат. И да се съгласи, и да те отблъсне, все ще ти остане белег за цял живот и все ще се самоопределяш според тоя секс или според отказа на момчето, което харесваш. Има си причина тези неща да се правят от възрастни, а не от деца. И с мастурбация става, просто трябва да го правиш по-често и съвсем да си избиеш мислите, че фантазиите ти биха могли да се случват наистина.

12.   Не искам да имам дъщеря... вече. Вчера гледах някакъв сръбски филм klip (беше в топ10 в замунда), сега и тази тема... боже опази. Българската действителност- пазим си куклите барби, но искаме да правим секс с 16 или 18 годишен.

Опитай се да не се докосваш 1 седмица, мисля че е възможно така да ти минат тези мисли. Първите 3-4 дена би следвало да е трудно гадно и да избочваш, но след това вече си минава всичко. И се разчети малко в чичо гугъл за последствията от ранния секс. Сега знаеш само хубавата страна- удоволствието, възбудата, желанието. Но се замисли и за лошата- ще те заболи, ще има някакво количество кръв, няма да можеш да върнеш времето назад. Няма начин да си психически готова за това. Представи си и че започнеш да го правиш и след 2 месеца ти закъснява, гади ти се... правиш тест за бременност и изненада-положителен. Не наистина, представи си как стоиш седнала на леглото и държиш положителен тест за бременност. Презервативите се късат, хапчетата не са на 100% сигурни, винаги има някакъв риск. Опасно е деца да правят секс има прекалено много рискове. За мен лично не е редно човек да прави секс преди да е готов да поеме рисковете, да поеме отговорността, ако нещо се обърка. НА 13 ти надали си готова да се изненадаш с някаква полова болест, с бременност, дори и само с 3-те капки кръв при късането на химена.

13.   От авторката:
Не съм казала, че ще тръгна да правя секс сега. :)
Просто ви питам как да си изтръгна тези мисли ;p

14.   Спотрувай, хем е здравослвоно, хем ще ти се развие тялото и ще си по-енергична. За съжлаение портното поврежда хората и твоя случай е поредното дооказателство. Ако не гледаше порно а научнопопулярни флми друго щеше да е.

15.   Можеш да изтръгнеш тези мисли с подходяща мисъл. Например, че с тия нищо сериозно няма да се получи, защото и те самите не са готови за трайна връзка, което си е истина. Най-много до секс да се стигне и малко шматкане заедно навън.

16.   Бе какво седиш направо му пищи в феиса че го желаеш и си организирайте среща. чукай се колкото можеш, но е от пьрвия пьт де. Какво толкова на 13 на 15, давай отпусни се края на света наближава ;)

17.   Правете петинг. Като за начало ще ти е напълно достатъчно.

18.   Под мокри сънища да нямаш предвид когато се напикаеш а? Сладка ае гледай си барбитата и аз на 13 исках, но после хормоните ми се успокоиха! Аман от **** пубертетки!
момиче. 19

19.   Аз също съм момиче на 13 посредата на тази година много мастурбирах и исках да спя с приятеля ми, което харесвах, но не стана, хвана ме шубето. ;дд Сега отново мастурбирам и искам да спя с едно момче от класа, което харесвам страшно много от 2месеца. Има обаче и друго с това момче се хванах на бас за едно нещо и трябва сега да спя с него, но не знам какво да правя искам да съм с него, но и отново нещо ме спира. Какво да правя? Благодаря предварително!!

20.   Ако искаш тези мисли да отшумят чети книги, спортувай радвай се на детството защото то не е безкрайно ще дойде време и секс да правиш ама още ти е малко раничко

21.   ако искаш да не мислиш за тези мръсни мисли опитвай да се сдържаш и се разсей с друго например направи си програма и не мисли изобщо за това. Една моя приятелка ми каза подобни неща и успях леко да и помогна да се владее като иска секс или друго първо да помисли дали е правилно? рано ли е? и малко по малко успява.

22.   От авторката:
Значи, от както не съм ги виждала тези двамата ''батковци'' не съм имала чак такива фантазии. Най-много си представям да се целуваме.
До номер 20 амии значи аз чета и то доста ;pp, може да се каже, че спортувам, но както и да е. Важното е, че започвам да се оправям :) Благодаря ви, без вас нямаше да се справя :)

23.   Мисля, че номер 18 го каза много правилно земи се успокой, всички сме го искали, като по малки ама по нататък всичко се е успокоявало... просто му се вика ''пубертет'', пък ако толкова не можеш да мислиш за нещо друго си намери някакво хоби например някъв спорт или играй нещо ма компютъра, излез с приятели, прави нещо което ще ти е интересно.

25.   Оле боже! Момиче, ти си едва на 13 тръгнала си за секс да мислиш.. я си сядай на задника и мирувай! Ако искаш да ти излезе име още от сега давай.. за къде бързаш не знам.. ми хубаво харесвай си ако искаш и 50 момчета, но за секс ти е доста рано мила..

26.   Какво ви става на днешните момичета бе ?!?
Как е възможно едно дете (каквото си ти) само на 13 години, и вече да мисли за секс... Мислиш ли че ще си голяма героиня ако пуснеш просто така на някой идиот? Какво ви става мамка му, аз като бях на твоите години, си играех с колички и камиончета, и имах детство, оползотворено с много весели емоции. А вие сега какво имате? Извратеност, перверзия, абсолютно деградиране... Телата са ви дадени от господ, като временен дом на душата. Помнете това! Имайте уважение над тези тела, и не секс,ами ЛЮБОВ правете като му дойде времето! Защото любов се прави с чувство,а секса е нагон. Кое предпочиташ? ! Смятам че сама трябва да си направиш преценката. Аз съм МОМЧЕ, и съм на почти 24 години... До сега никога не съм спал с момиче... и се гордея, защото искам да го направя с правилната , която ще може да ми даде чувство, а не просто чукане... Защото в това няма нищо положително. А ти си само на 13, имаш толкова да учиш за живота... и представа си нямаш... Секса за теб, е твърде, твърдеее РАНЕН!

Мисли!

27.   №19 пък се хваща на бас лелеееееееееее не мога да повярвам какво се случва... Най-добре вървете на психолог...

28.   Оф, абе кво се превземата и вие бе, момичето иска секс. Вярно е, че повечето не знаят в коя дупка да го вкарат, нито пък дали има се пикае или им се ебе, ама все пак.
И кво? Аз съм на 15 и правя редовно секс с приятеля си, чудо голямо, много си ми е яко даже

29.   1. Спри да гледаш порно!
2. Спри да фантазираш.
3. Спри да мастурбираш.
4. Когато ти минат такива мисли, включи си компютъра и играи няква завладяваща игра.
5. Ако не можеш да изпълниш 4, отвори си книга, или си пусни музика, абе, нещо, което да ти избие от главата мислите за първите три.
6. Ако си с приятелки, няма да ти минават такива мисли, или поне ще ти се струват абсурдни.

30.   От авторката:
Значи, на мен започна да ми минава това желание :)
За сега следвам съветите ви, чакам да си хвана някой, да сме поне година заедно и ако не ме притиска чак тогава да го направим :) Наистина, малка съм, но все пак и вие сте минали през този период, хормоните ви са бушували и на вас, нали? :))

31.   Аз си мисля, че това девойче има сериозем проблем. Трябва да му се помогне и в случая най подходящ е психиатър. Може ли на 13г. да мисли и говори такива неща, ние на нейната възраст бяхме доста далеч от секса.

32.   ;дд Хахаха вие ако искате още малко я замонашете.. Напълно съм съгласна, че на тази крехка възраст не трябва да се прави, но мисля и че тези които казват 'да си гледа ученето и да си ирае с кукли' ЗАЩОТО ТЕ ОПРЕДЕЛЕНО НА 13 СА МИСЛИЛИ САМО ЗА БАРБИ И Ю ГИ О не са прави.. Вие се едно не сте масторбирали..

33.   Аз съм на 14, 7 клас. Когато бях на 13 го направих, също като теб не издържах, вярно е, че първите пъти не е както си го представяш, но после е много яко и не съжалявам, че го направих рано. :)

35.   Изчакай малко. Не бързай, защото ще съжаляваш и ще бъдеш наранена брутално. Според мен съветите които ти дават тези (да си хванеш по-голямо гадже) не са добри. Най-добре да е максимум 2 години по-голям от теб, защото вече нататък няма да те гледат в очите и определено ще са с теб само за секса! Бъди разумна и изчакай :)
Момче на 21

38.   Прави, каквото искаш аз на 12 го направих и много ми хареса. От тогава с приятелят ми го правим 2 пъти в седмицата, Първия път боли но после е уникално :)
момиче на 14

39.   Добре, наистина си малка! Защо не пробваш с вибратор. Така никои няма да те разбере, пак има удоволствие. Замисляла ли си се, че както си девствена и му предложиш, излагацията ти е сигурна. Цялаото училище ще ти се пресмива. Малкото девствено момиченце иска да си играя с оня долу. Първо потренирай с вибратора. Разбери какво е чувството. Скъсай си девствената ципа. Тогава като станеш на 15-16 ще си готова :). А, онова момиче, което е на 16, тогава ще е на 19(12 клас). Тогава спокоино можеш да практикуваш. :)

40.   Здравей.. Пиша ти говорейки от опит. Загубих девствеността си няколко месеца преди да навърша 14. Бях толкова заблудена и влюбена в принца на бял кон, първата ми истинска любов, която буквално ми сваляше звезди. След 8-9 месеца романтика и целувки чаровният батко (на 15 беше тогава хаха).. , по скоро не той, а аз проявих инициатива за секс. Не беше кой знае какво. Не ме боля. Бях и малко пила. След няма и един месец скъсахме. Баткото вече беше получил каквото искаше и детето не му беше интересно повече. Та така накрая чисто и просто си останах с разбито сърце и разбита п*чка. Много тежко го преживях емоционално. В последствие една година не бях правила секс. Свързвах го с него и с това как ме е наранил. Болеше ме още повече.
Сега 2 години по късно се чудя как е могло да съм направила подобна глупост, аз моралистката..
Намерих си приятел, но само за секс нищо повече, понеже изпитвам наистина голяма нужда, а не мога да съм всяка вечер с различен човек. Сърцето ми си стои разбито, изпитващо отвръщение към всеки "играч", не можещо дори да хлътне по някой.
И какво постигнах с това ранно започване на полов живот? ! -На 15 съм и правя секс. Аз лично намирам това като най-голямата ми грешка правена до сега. Успокоява ме мисълта(и едновременно толкова ме плаши), че ще правя и по-големи грешки. Наистина те съветвам да изчакаш поне до 16 някъде. Не бързай, живота е пред теб. Можеш целия да си го запълниш със секс. Сега си мастурбирай и гледай да се концентрираш върху нещо друго. Естествено ти си знаеш най-добре. Всеки има правото да си троши главата както пожелае!

41.   Номер 3, 7 и всички други които казват че днешните деца не са наред на 13 да искат секс. В днешно време тинейджърите постоянно гледат порно, имат си гаджета та как да не им се прииска да са интимни с другия? Аз бях същата и точно на тринайстия си рожден ден реших че съм готова и го направих и беше страхотно! Та до авторката наистина няма как да се задоволиш само с мастурбацията. Ако си сигурна давай смело напред а и не си сама

43.   Ох скъпа спокойно аз ще правя секс с теп. Ще те изчукам така здраво, че ще го помниш цял живот.

44.   ти -щом си на 13. -Аз съм момиче на 19-вече почнах 20 тоя месец-мисля че още ти е рано-играеш си с Барби-та почакай докато стнаеш на 16 години -тогава ще си напълно развита и можеш да го правиш-ако го направиш сега-1 ще станеш за смях в цялото даскало и така ще ти се смеят, че чак едва ли не сълзи ще им текат от смях-затова изчакай малко-както казва номер 40-тя ти пише от личен опит и аз ще ти кажа това което ти казва и тя-въпреки че аз още не съм го правила-приятелят ми не ме притиска-казах му че не съм готова още и когато стана аз ще му кажа и ще го направим-мисля че по-другата година вече ще съм готова. Той ми каза ще изчака-колкото до теб-почакай поне още малко-не бързай-ще си останеш с разбито сърце и той ще си вземе каквото иска(девствеността ти или по-модерно-ще ти вземе розата)и ще те остави-това ли искаш? -според мен ще е жалко заради това си желание да страдаш! Така че наистина за това си малка-няма да има удоволствие и ще е голяма тъпня-по-добре чети книги, гледай научнопопулярни филми, гледай сериали, слушай музика и дори рисувай. На твоите години аз изобщо не мислех за такива неща-играех с децата от махалата, разхождах се и си гледах филми. Номер 32-като таза Югио-защо според теб там не дават героите да правят секс а само да се дуелират-това детско ми беше любимото-я виж там какви хубави момчета има-Тристън, Джоуи, Кайба-той е малко тъп ама иначе е як, Дюк Девлин, Мако Рибаря(maco Tsunami), бандита Кийт, фараона и юги, Бакура-между другото по-як е ями Бакура, и любимеца ми Мерик Ищар ;* (heart)-от ями Мерик и истинския според теб незнам кой е по-ак ама за мен са номер 1. АА и да не забравя Джоуи и тъпата Маи Валантайн са гаджета-в филмчето показваха доста сцени които показваха това-Маи да прегръща Джоуи и Джоуи да вдига Маи на ръце-но никога не са показвали да правят секс ;д ама в Наруто също има много яки момчета-Итачи учиха, Дейдара, Гаара, Сасори.

45.   та моето момиче започни да гледаш наруто-както писах по-горе-там също има красавци-Итачи Учиха, Дейдара, Гаара, Сасори както и Югио-Джоуи, Тристън, Кайба, Дюк, Бакура и Мерик-така няма да мислиш за секс и наистина като поизчакаш още малко секса няма да ти избяга-дано да съм ти помогнала-Черната Лейди :)

46.   Стига с тези глупости "много си малка"! Не, не е малка! Стига живейте със разбиранията от 1840 година, че секс се правило само след сватбата. Мила щом искаш да правиш направи го няма смисъл да се тормозиш. Не сме 1980, времената се менят, децата порастват по-бързо! Прави го по-скоро не се чуди.

47.   и аз съм така! няма да пиша възрастта си(не искам да обсъждат на колко съм)! почакай поне година и ако приятелят ти още не ти е предложил му предложи ти. ако ти откаже не се отчайвай! животът е пред теб. ако някой ти дава съвети за които не си сигурна просто послушай сърцето си и кажи на родителите си ако още не си им казала. споделяй всичко с тях! това е за твое добро!

49.   Отиди при баща си и му кажи да ти бие 2 шамара.

50.   Мила, знам, че на 13 хормоните ти бушуват страшно и направо си се побъркала на тази тема, ама замисли се кой прави секс на тая възраст. Само мангалките. Е, предполагам ти не искаш да си като тях и да забременееш на 14 и всички да те имат за к... ва. За това потърпи още малко и се запази за правилния човек и тогава първият път вместо разочарование ще се превърне във вълшебен момент, който ще помниш цял живот. Защото ако избързаш и го направиш сега, ще се разочароваш, а и да не говори, че можеш да си докараш куп проблеми, бременост и т. н. На 13 години нито физически, нито психически си готова за това. Та тялото ти сега тепърва е почнало да се развива! За това, фантазирай си, самозадоволявай си се (в това няма нищо лошо, помага ти да опознаеш собственото си тяло и да знаеш кое ти доставя удоволствие и кое не), но с истинския секс изчакай. Да не говорим, че дори и да си на 16-17 не е хубаво да го правиш с човек, с който преди това не си изградила истинска връзка базирана на любов и уважение. А от написаното от теб разбирам, че ти просто си влюбена в едно момче, но не сте гаджета, т. е. той може изобщо да не те харсва или да те приема само като приятелка. Е, не искаш да го направиш с някой, който не те обича, нали?
За това, почакай! И ще видиш, че няма да съжаляваш, защото ще го направиш в най-правилния момент и с правилния човек. Да знаеш първият път е много специален и се помни до живот! А ти искаш хубави спомени, нали?

54.   Виж спал съм с момичета на твоята възраст и като мъж го отчитам като много сериозна грешка. Първият път трябва да е уникален, запомнящ се... А пропо моят първи път беше с момиче на 14- мисля си, че си беше пълен провал. Наистина- няма възраст за това, а само рамка определена от морала на обществото. И все пак- важна си ти. Ако мислиш, че човека е наистина стойстонен и наистина ще бъде с теб заради самата теб(нещо, в което силно се съмнявам... и все пак има изключения... но не разчитай на тях). Разсъждаваш доста зряло за годините си(макар вече годините отдавна спряха да бъдат критерии за зряло мислене и поведение) - мисли преди да правиш нещо. Живееш днес, но има и утре ;) Помисли като се погледнеш след 4 г. в огледалото - какво ще си кажеш!? Не се психирай от коментарите и съветите на другите. Просто мисли за себе си! Аз не ти давам съвет... споделям ти мнение. Просто мислиш това ще е яко; гледаш другите- и те напред с материала... отделно на това си го искаш(бло заради високи нива на естроген или защото ти се иска да опиташ... а може би и заради 2те). Сложи си рака на сърцето и ми кажи, че не съм прав (е няма като как да стане). Иска ми се да седнеш и сама да си вземеш решението... решение, което ще сложи отпечатък върху целия ти живот... решение с което ще живееш и няма да можеш да промениш фактите. Другите ще ти кажат- кво го слушаш този баламурник.. не ми дреме. Уважавай себе си, за да те уважават и другите! Успех в търсенето на правилното за самата теб-дано успееш да вземеш правилното решение(правилното за самата теб, а не за пред другите). Умната с ъкъл. Д. Хаджииванов

55.   Това не е написано от 13г. момиче просто бъзик.

56.   От aвторкaтa:
Дa, вече не съм нa 13, нa 14 съм и спокойно, все още съм девственa. Отново мисля зa секс, но достa по-спокойно и не се чувствaм кaто рaзкрепостенa мръсницa ;Д. Вече не мисля зa товa момче дето е нa 19 вече, но съм си влюбенa в 11сето клaсникa и съм убеднa, че искaм той дa ми е 1вия. Просто не знaм кaк дa му нaмекнa. Не е кaто дa нямaм гърди, дори съм си достa рaзвитa зa възрaсттa, но съм леко пълнa и трябвa дa отслaбнa преди дa тръгнa дaa прaвя секс ;д. Просто искaм дa знaм кaк дa поотслaбнa, зaщото вече се чувствaм готовa и кaк дa му покaжa, че искaм дa прaвя секс него :P Мерси зa внимaнието :)

58.   до авторката-за отслабването ще ти кажа-така-аз съм на 19 г и почнах 20-таа ако искаш плосък корем, тънки бедра и стегнат ханш-намали храната-всмисъл започни да ядеш по-малко, наблягай на плодове и зеленчуци, спортувай-бягай, и прави упражнения вкъщи-за да отслабнеш по бързо винаги преди ядене изпивай една чаша гореща вода с лим сок-тя гори мазнините-аз спазвам този принцип и при мен се получава-някъде за Коледа ще съм си с предишната ми фигура- спазвай това което ти казах и мисля че ще се получи. Черната Луйди 19 г

59.   Просто си в пубертета - нормално е да ти бушуват хормоните. Радвам се, че си почнала да разсъждаваш. От моята гледна точка още си мъничка, нищо че след около 3 месеца ставаш на 15. На тази възраст се прави секс от любопитство. А момчетата не обичат много да задълбават. Дали си готова за това?

60.   Просто могa дa кaжa евaлa нa 59. Точно и ясно и го кaзa. И миличкa не бързaй, имa време зa секс. A aко си имaш приятел си прaктикувaйте петинг зaедно. Вярвaм, че ще нaпрaвиш прaвилния избор.
Ж36
П. С.
Aз имaм си и съпругът ми говори с него нa темa секс, но знaя, че в тaзи възрaст хормони те ви сa много бушувaщи, но по-добре се утешaвaй с ръчичкa докaто нaмериш някой с който aи зaслужaвa :)

62.   А аз искам да правя секс! . Облечи се секси и ги накарай да си мислят че са идиоти защото не те имат! Ако имаш очила сложи си лещи, а ако имаш пъпки-истисти ги!!! Ако има някой който те харесва, стани му гадже! Накарай ги да ревнуват!!!

1-50 от 75