Споделена история от Тинейджърски

Майка ми е изневерявала на баща ми :(
Здравейте :) Аз съм момиче на 13 години и преди 4 години някъде стана страхотен скандал в къщи. Аз разбира се отидох да подслушвам пред вратата в кухнята и разбрах че скандала между баща ми и майка ми е заради майка ми която е изневерила на баща ми. Видях как баща ми блъсна майка ми която толкова ревеше и му се извиняваше. Познавам я и знам че искрено се извиняваше.

Тогава баща ми излезе от вкъщи и отиде някъде навън. Нито аз нито мама имахме идея къде е той. Мама отиде в тяхната стая и започна да плаче и да му звъни.

Аз я попитах:
-Мамо ти наистина ли си изневерила на татко?
-Да. - Ми каза тя.

И двете плачехме и накрая реших и аз да звънна на тати може пък да вдигне, но не затваряше и на двете ни. Накрая си изключи телефона.

На сутринта се прибра и мама почна да му се обяснява и т. н. След около 1 час те бяха в моята стая и правеха секс. Много се ядосах защото аз се притеснявах цяла нощ, а те в моята стая и в моето легло правеха секс.

Според мен това показва какъв човек е майка ми. Спала е с друг мъж а после се е*е с баща ми. А после след като се нае*аха пак започна скандала и тате пак почна да и вика.
Как може да му се извинява. Да се нае*ът в моята стая на моето легло. И после на всичкото му и отгоре той пак да почне шибания скандал.
Към модераторите. Извинявам се че използвам цинизми но много съм се изнервила а няма на кого да го споделя :) и искам да си излея гнева тук защото има хора които ще ми помогнат как да преодолея това нещо, случило се преди 4 години :)

barbie_v.

Коментари

1.   Историята е измислена! Пълна дивотия.

2.   Изгори си чаршафите, ако това ще ти помогне и осъзнай, че това не е твой проблем. Това са отношения между майка ти и баща ти, няма как да знаеш защо майка ти е изневерила. Може да е била пияна, може да е имала проблеми с баща ти, може да е била моментна грешка... знае ли се, то си е между тях, теб не те бърка.

3.   в живота никой не е застрахован за нищо, може майка ти да е имала причина да го направи, а да се греши също е човешко.
но какво трябва да преодоляваш, какви са отношенията им сега? може би те отдавна са си простили и загърбили случката, така че гледай да го направиш и ти, просто в един единствен момент може би не са мислили за теб, а за проблема, който са имали. горе главата, нищо не е станало

4.   Вече прекаляваш! Да, ти същата, дето от 5 дни пълни сайта с глупотевини!

5.   1-вото, което ще кажа - как забога е възможно двама родители да правят секс в леглото на 9-годишното си дете (преди 4 години трябва да си била на толкова), в негово присъствие, все пак за да знаеш, трябва да си си била у вас. Що за родители са това? ! Ако историята е истинска разбира се. След това нищо ли не ти обясниха? Според мен изобщо не се мъчи да ги разбираш тези хора, защото са си централно сбъркани, и двамата.

8.   Баща ти също не е китка, така като чета. Жената не и е било до секс, много си малка да го разбереш, но когато една жена е тъжна или разстроена не може да прави секс. Явно и е било гадно, но се е насилила, за да го успокои и за да се извини. Но баща ти, да ме прощаваш, тиквеника не го е разбрал и оценил.
Не се знае дали и той не и е изневерявал, но навярно е по-хитър и се прикрива.
Изневярата е нещо лошо, но понякога жената просто търси някой да я утеши, а то се стига до секс.

9.   4 години таиш в себе си гнева си, за да го излееш чак сега? ти си направо бомба със закъснител!

10.   Тъжното е, че наистина има такива хора и дори и тази история да е измислена, някъде по света това се случва всеки ден...

11.   С глупости занимаваш хората дете!

12.   Истина е и не са го правили пред очите ми а аз просто се правих на заспала и чувах от другата стая как го правят :(

13.   хаха интересно аз ако съм на баща ти на мястото майкати нямаше да съществува. измислено ми се струва

14.   Хаха радвай се, че си чувала как прави секс с баща ти, а не с друг мъж тогава щеше да ти е много по кофти :)