Споделена история от Тинейджърски

"Пичовете" от класа се гаврят с мен
Здравейте! Аз съм момче на 14 години. Преди седмица "пичовете от класа ми направиха Лешникотрошачката( вдигат те нависоко през чатала и се опитват да те наранят по слабото място) и ми вдигнаха боксерките нагоре така че всички да видят. Това за мен беше огромно унижение. Когато казах на майка ми тя веднага искаше да звънне на класната, но аз я спрях, защото в училище щеще да стане по-лошо. Щяха да ме критикуват, да ми се смеят, затова и спрях мама. Ако кажа на баща ми той ще дойде в училище и тогава ще стане още по-лошо. Моля ви посъветвайте ме. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ау, лошо. Аз знам само един начин, не е приятен за съжаление. И той е да се биеш всеки път като се опитат да ти направят нещо, удряш първия който предприеме действие. Ще те набият, но после никой няма да смее да посегне пръв.

Или, кажи все пак на баща ти, той може да измисли нещо друго.

2.   Ми зависи от много неща, ако мислиш че нещата няма да се оправят, и мислиш че има по-добри училища от твоето, се премести.

3.   Научи се да не им правиш впечатление. Не се дразни, не показвай никакви емоции, като обида, гняв, тогава няма да им е интересно вече да се дразнят с теб.
Вдигни глава, ти си прекрасен човек и ако е имало кифли, дето са се хилили, знай, че те не заслужават за мъж, човек като теб.

4.   кажи на баща ти, те така или иначе са те взели на подбив и няма никакво значение! една моя съученичка така мълча, мълча и докато накрая майка й, след 2 години подигравки от съучениците й не се обади на класната, нищо не спря! По-добре от рано, докато не са прекалили. На 14 си, не можеш да се справиш сам и това е нормално, по-добре се посъветвай с баща си :)

5.   не те познавам добре и не мога да ти кажа с точност как да постъпиш, ако можеш противопоставяй им се независимо от всичко бори се с зъби и нокти, ттака ще им покажеш че не си лесен и малко по малко закачките ще намалеят, защото инч ако им се оставяш да те тапчят те ще го правят. Другият вариант е да направиш нещо с което да им се хар

6.   Здравей, знам че в училищата е така. Разбирам те напълно-да много е гадно. По-добре пусни писмена жалба в директорката или кажи на педогогическия съветник. От все сърце ти пожелавам да спрат да се гаврят с теб. УСПЕХ:)

7.   Кажи на баща ти.
Нека им строши муцуните да видят с кой ще правят така ще му кажеш веднъж втори и трети път няма да се повтори спокойно ще те уважават като шеф после но и ти няма да имаш повече приятли подготви се

8.   Запиши да тренираш някакво бойно изкуство пич - Карате или Винг-Чун ти препоръчвам. След 5 месеца тренировки ти гарантирам, че ще са ти се решили проблемите

9.   Aз съм на 13 години. Преди 2 месеца ми свалиха гащите :( Не казах на мама и това отново се повтори и порети... Нарая казах и се спряха а ако искаш да се излагаш окей не казвай на вашите но повярвай после ще съжалиш !!!!

10.   Здравей, аз съм момиче на 18г. и съм 12 клас. Това го преживях към 8-9клас. На мен ми правиха по-маловажни неща, но минаха. Има една приказка : мачкай, за да не те мачкат. Явно ти си от мачканите. Виж, моят съвет е да стъпиш здраво на краката си и да отидеш на даскало по-силен от всякога. Просто отиваш и когато ти се отворят им казваш 2 думи на място. Ако досега не си го правил, те ще се учудят и ще замълчат за малко. Нямаш ли партия, с която да се съюзиш и да видят, че има някой по-"гъзар" от тях или колкото тях. Тогава наистина ще замълчат. Те нямат право да те докосват с пръст. Ако някой от учителите види това или узнае ще съобщи за това в детска педагогичека стая и на следващия учителски съвет повярвай ще бъдат наказани и ще кротнат малко. С една дума просто трябва да им покажеш, че си по-силен духом от тях и че не би търпял повече това!

11.   Толкова ли не можеш да набиеш тез ''пичове''. Един хубав бой и няма да та барат до 12 клас.. Ако не може да стане с бой, намери си хубава компания. Да има кой да ти пази гърба ''Сеш се''

12.   Бой. Смажи ги тези отрепки.
Venjus

13.   премести се от там отиди в училище където имаш приятели

14.   ми бъди и ти пич

15.   Ами, аз съм на 12 и съм много известен в моето училище и има едно момче от 5 клас (на 11) на което му правят същото и ми е мн гадно за него, тези които му го правят са ми приятели и ми казват че той си го заслужава като ги питам защо го правят. Така че може би има нещо в теб което ги дразни по някакъв начин. Хвани си гадже и ще ги треснеш в тавана!!! :)

16.   Пич по-добре не се оплаквай на директорката прав си, че ще стане по зле. Почувствал си се гадно и аз така се почувствах когато един от моя клас ми дръпна и панталоните и боксерките. Благодарих се, че бяхме разделени на момичета и момчета, защото иначе щях да умра от срам

17.   Пребий един от тях и ще престанат.

19.   По-добре кажи на майка ти... Нека се обади на класната. Ще видиш, че така ще стане по-добре. Говоря от личен обит. И аз като теб си мислех, че ще стане по-лошо и след това повече ще ми се подиграват, но всичко се оправи. Спряха да ме тормозят и да се заяждат с мен.

20.   Едно време баща ми ми каза "Дразнят ли те? - БИЙ! Бият ли те? - БИЙ! Друго спасение от това просташко поколение няма"

Моя съвет е същия - БИЙ! Ритай ги между крата, удрай ги в гръкляна или диафрагмата да видиш няма ли да те уважават!

21.   Брато, и аз бях така 2 години и реших да почна зала и заедно с това да тренирам ММА на никой не казвах търпях още два месеца почнах и аз да ставам от готините и 2мата които ме дразниха се ядосаха и решиха да ме бият ама не им се получи, на единия му чупих някаква кост на носа другия е с натъртени ребра. От тогава не ми се отварят вече само се поздравяваме.

22.   Съгласен съм с номер 1 като видят, че си агресивен няма да те закачат

23.   Леле, тая агресия в училищата няма ли кой да я спре??? От такива пичове ми се гади...

25.   намираш най - големия балък в училище без приятели и го спукваш от бой и си готов

26.   Лошо наистина.. Но съм съгласен с N1.

27.   Най-доброто отношение към хейтърите, е да се отнесеш с безразличие към глупостите им. Те искат точно това- да те унижат, ти да се ядосаш или разплачеш. Просто се отнеси все едно не ти пука!! Но ако нещата загрубеят, най-добре да се преместиш в друго училище, и там да се покажеш като човек с непоклатима психика и увереност. :)

28.   Гадняри долни мръсни! Няма да позволяваш така да се гаврят с теб! Аз съм момиче и един от моя клас се ми се отваряше постоянно говореше смееше се и аз накрая го заблъсках към стената и го ударих сега като ме види казва здр. Няма да се оставяш който посмее да се държи с тебе зле няма нужда от излишни думи направо действай по едно кроше на всеки давайййй всички сме за теб успех!

29.   Само боя е решението, никви педагози, учители, гаджета на хейтърите им е през хуя за тях само бой ще го оправи бъди сигурен, пък може и да се запишеш на някакво бойно изкуство боск, ММА, карате, винг чунг, джудо, самбо няма значение се ще ти помогне да се отърсиш от страховете и да им сцепиш канчетата послушай ни ;)

By BeLiq

30.   Благодаря ви много! Писахме си с тези от класа в Fb и казаха, че било само на шега. Ще видя как ще вървят нещата. Благодаря за коментарите.

Автора