Споделена история от Тинейджърски

Моята история
Здравейте :) Аз съм момиче на 15 години. И живея в Канада... Реших да ви разкажа моята история... Малко ми е трудно но...
В 7 клас реших с приятелките ми да влезем в сайт за запознанства и в същия момент се показахме на камерата. Исках да се запозная с нови хора. Тогава те ме наричаха красива, перфектна и т. н... Искаха да се съблека... И аз го направих, но това беше грешка...
Година по късно получих съобщение от него... не знам как ме помнеше... Той ми написа '' Ако не направиш шоу за мен ще пратя снимката с гърдите ти на всички твои близки ''... Той знаеше къде уча, къде живея, знаеше имената на приятелите ми... Коледа се провали... Снимката беше изпратена до всички... След това се разболях и бях неспокойна, в тежка депресия и... паническо разстройство... Тогава преминах на дрога и наркотици. Беше ми много зле и не можех да изляза на вън. След седмица той направи страница във Facebook... Гърдите ми бяха на профилната му снимка... Плачех всяка нощ, загубих всичките си приятели и уважението, което хората имаха към мен. След това никой не ме харесваше... Наричаха ме с имена. Съдеха ме. Никога няма да мога да върна тази снимка обратно... Остава там ЗАВИНАГИ!
Започнах да се режа... Обещах си, че никога вече няма да имам приятели... Преместих се в друго училище отново... Всичко беше добре, въпреки че седях сама... Мина месец и започнах да говоря с един стар приятел. Започнахме да си пишем всеки ден и той каза, че ме харесва. Всъщност ме излъга. Имаше си приятелка... След това ми каза '' Ела у нас, приятелката ми е във ваканция '' Така направих голяма грешка. Той ме преметна. Мислех, че ме харесва...
След седмица получих съобщението '' Излез от училище ''. Той и приятелката му и още 15 човека дойдоха... Момичето и още 2-ма ми казаха '' Огледай се никой не те харесва '' пред всички от училището ми... Тогава някакво момче изкрещя '' Удари я най сетне '' Тя го направи. Събори ме на земята и ме удари няколко пъти. Аз бях оставена сама на земята... Помислих си че никой не заслужава това... Мислих си, че той наистина ме харесва, но той просто е искал.... В този момент още няколко души ме удариха... Учителите дойдоха, но аз не можех да стана. Отидох и легнах в една канавка и баща ми ме намери. Исках да умра толкова много... Когато ме прибраха у дома аз пих белина... Убиваше ме отвътре и усетих, че наистина ще умра... Дойде линейката и ме заведоха в болницата, където там ме промиха. Когато се прибрах у дома видях, че са написали в страницата '' Тя си го заслужаваше. Изми ли калта от косите си... - Надявам се да е мъртва. '' На никой не му пукаше. Преместих се в друг град при майка си. И друго училище... В продължение на 6 месеца хората поставяха картинки на белина, хлор и канавки... и ме тагваха... Всъщност бях по - добре. Те казваха '' Тя трябва да пробва друга белина - Надявам се този път да умре '' Защо ми го причиняваха... Сгреших, но защо още ме преследват... Сега не спирам да плача... Всеки ден си мисля защо още съм тук? Не излязох нито един път това лято. Не мога дори да отида на училище. Само се режа... Много съм депресирана. Заклещена съм.... Какво стана с мен? Нямам си никого. Имам нужда от някой... :(

Коментари

1.   Ако историята евентуално е истинска, което силно ме съмнява ще ти кажа съвсем малко неща, които ще са ти в полза.

Трудно е да се повярва, но човек се ражда и умира сам. Дори да си заобиколена от хора, абсолютно никой не би могъл да ти помогне, ако сама не си помогнеш.
По този ред е най-правилно сама да се защитиш от хората. Да се защитиш не винаги означава да се сбиеш. В твоя случай, знаейки че психиката ми е разклатена, бих си изтрила фейсбука. Колкото повече четеш, толкова по-зле става. Намери си хоби, създай си свят само за теб- говоря за занимания със спорт или изкуство и игнорирай коментарите и обидите по твои адрес. Че не блестиш с мозък, не го правиш... но това не те прави по-малко човек. Просто са те измамили по очевидно малоумни начини. Нямаше да си правя труда да пиша, ако действително не познавах вече такива измамени душици, които са се опитвали и да се самоубиват.

2.   Ти добре ли си да пишеш историята на Аманда Тод? Това е подигравка....
Паола

3.   Все пак това са само снимки няма смисъл да се самонараняваш заради това, освен това колкото повече се свиваш и се гърчиш толкова повече ще те тормозят, я се напери малко и да не ти пука, хварли им една майна и толкоз, като ти се подиграват за белината ти кажи - аз съм киборг и мога да си пия каквото си искам не съм като вас простосмъртните - покажи им че не се засягаш от глупостите им

4.   Бъди силна!!! Да не ти пука какво мислят заради тебе.... ти показваш, че ти пука за мнението на хората.. и те какво правят? ! Претискат те оше поввче... Вдигни си главата момиче.. живееш един живот :)

5.   А, така..
Браво бе! Крадеш историята на Аманда Тод, момичето, което се самоуби точно заради това. Жалка гледка си.

6.   Горката Аманда Тод не заслужаваше това

7.   И определено това не е ТВОЯТА история :)) Не мисля, че това е правилно, при положение, че момичето се е самоубило!

8.   Само да кажа, че това е историята на Аманда Тодд.. това е толкова смешно да и се присмиваш, горката тя миналата година се самоуби заради всичко това! Глупачка

10.   щом си от канада тогава как можеш да пишеш на кирилица а???? но ако искаш да се представиш за Аманда Тод това ваче е друг проблем офф незнам прави каквото искаш но трябва да знаеш че открадването на чужда самоличностт се наказва строго... това е от мен!!! късметр успех ти желая и приятни празници!!!! :) :) :) :)

11.   Хора, авторката не се подиграва с Аманда Тодд, просто разказва историята ѝ, за да я видят хора, които на са я чували. И разказва от 1 лице вероятно защото модераторът нямаше да публикува История от типа: Аманда Тодд живееше в Канада... Тя прати снимки... Сайтът не е направен за обвинения!
Oe girl

12.   Чувстваш ли се горда като преписа историята на вече загинало момиче? Боклук