Споделена история от Тинейджърски

Тъжна история без заглавие
Добро утро добър ден или добър вечер ще се опитам да бъда кратък и ясен. Мразя да се оплаквам или да разкривам чувствата си с повечето си проблеми се справям сам но реших да споделя моята история тук поради липсата ми на опит в любовта. Рядко се влюбвам но като се влюбя е истински не мога да се влюбя от пръв поглед трябва да съм опознал човека до някаква стетен. Може би съм твърде претенциозен, но трябва да е умна да има изградено мнение за интересни теми не искам като им заговоря за Америка примерно(мнението ми за тази държава не е позитивно) и тя просто да ми пърха с мигли или която да е друга тема не искам да е неземна красавица а просто да е чаровна по свой си начин да е жизнерадостна и различна от другите гримирани краСТАвици. Няма да описвам много себе си нормално момче като външен вид се старая да се поддържам не съм като изрязан от филмово списание но не съм и някой задръстен зубар прилично тяло спортувам от малък основно футбол с приятели, излизаме петък събота аз излизам основно заради тях защото градът ни е малък и на повечето заведения репертоарът им от песни е основно поп-фолк. Мразя чалгата няма да разтягам защо само ще кажа че чалгата е начин на мислене и че не е само стил в музиката ако се огледате имам се доста чалга и в медиите политиката и др. Възхищавам се на хора като George Carlin Bill Hicks Eminem 2pac и други. Имам страхотно чувство за хумор любознателен съм семейството ми не е перфектно но за сметка това имам страхотни приятели те имат опит почти всички са имали по 2-3 връзки аз какво да ви кажа не чакам а просто умно свястно момиче което да ми хареса. Обичам литература история английски език поезията и чета доста книги. Пиша поезия и хип-хоп текстове имам доста текстове и мисли които аз съм създал примерно "Преди да се откажеш опитай преди да мразиш обичай" тези мисли са пречупени през собствената ми призма за поглед над света. Така сега към проблема ми усещах че се влюбвам в едно момиче от класа ми естествено имало е закачки между 2-мата но нищо повече учим вече 2-ра година 1-вата година не съм имал по специални чувства към нея но 2-рата година нещо се промени не мога да кажа какво посъветвах се с най-добрия ми приятел той също е от моя клас той ми каза да направя това което чувствам и така и направих признах и в едно прочувствено съобщение не знаех какво да очаквам. На следващия ден тя ми ми писа и ме попита дали това съм го писал аз казах да поговорихме си малко не ме е отрязала но усещах че нещата няма да се получат и не исках да и досаждам и да задълбавам. На следващич ден тя ми скри химикалката естествено върна ми я но се зачудих. Първата седмица след случката наистина ми беше гадно но се съвзех и след първата седмица не ми беше чак толкова гадно и когато не го мисля толкова и си казвам че ако е трябвало да стане е щяло да стане се чувствах по-добре. Преди 1 седмица тя започна да ми говори някакви неща и не мога да я разбера започна да ми говори колко сладко съм бил спал(спях в час по математика) и други неща като какъв съм бил кавалер и други. Естествено аз си мълчах и не казах и не бих на писал тука ако не се беше случило нещо странно. Между другото това е единственото момиче което съм сънувал около 4-5 пъти е вчера вечерта я сънувах отново аз спях на бюрото тя дойде целуна ме по врата и бузата и не помня нищо след това.. просто исках да споделя и ако може да ме посъветвате. :)

Коментари

1.   Здравей. Прочетох историята ти 2 пъти и не разбрах какво й е тъжното. Щом не те е отрязала окончателно и даже ти е говорила колко си сладък, крие ти химикалката и там други подобни, значи може би не е безразлична към теб.
И само да те предупредя, че връзките между съученици от един клас са доста сложни понякога!
xperia

2.   Ама хич не разбрах, кое не ти е ясно. Приела е да започнете флирт. Това не е бизнес сделка - пишем оферта и предприемаме изпълнение, което изпълнение за повечето мъже е - хоп, в леглото. Тя е приела офертата и сега иска да те провери, дали си пасвате. За жените любовната игра започва далеч преди намеците за интимност. Ти сега, ако се отдръпнеш, за да е чудиш, ще се отдръпне и тя.

Габи

3.   Добре,похвали се.На това момиче очевидно не си й безразличен,така че смело и успех