Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го, въпреки че не го познавам
Здравейте,
Аз съм момиче от 6 клас и много харесвам момче от 7, но проблемът е, че не ме познава а и той е от готините (в училище се делим на готини и скучни, но аз не спадам към скучните, но не и от готините) целият клас разбра ей така и всички почнаха да ме дразнят с една песен, в която бяха сложили името му. Един ден едни мои съученички му я изпяха пред мен, но той не разбра, че го харесвам. Миналата седмица дойде в стаята през голямото междучасие и стоя там. Всички момичета почнаха да ме дърпат към стаята, но колкото и да се дърпах, те ме избутаха. Аз нищо не казах и седнах на чина си. След биенето на звънеца, той тръгна към своята стая. Една от най-добрите ми приятелки ми предложи през ваканцията да излезем и да поканим и момчето, което харесвам. Първо се дърпах, но накрая се съгласих. Днес приятелката ми писа, че знае кого харесва той и се оказа, че е тя. Тя ми се извини и каза, че не е виновна тя и аз не и се разсърдих, но се почувствах много неприятно.
Въпросът ми е да се боря ли за него или да го оставя?

Коментари

1.   На каква титанична и епична борба само можем да станем свидетели... Боже какви проблеми имат някои...

2.   Какво да се бориш бе миличко детенце. Виж само какви детски работи са направили съучениците ти и се осъзнай че все още си на техния акъл. И като имаш гадже като си 6-и клас какви ще ги дялкате? Имаш още време за гаджета гледай си училището и се забавлявай с приятели пък на 14-15 вече можеш да се замисляш за гаджета. Нито секс ще правите, нито по купони ще ходите за какво са ви тия гаджета не разбирам.

3.   Според мен, няма смисъл да се бориш за него след като той харесва приятелката ти, а не теб.

4.   Дечсовци, тая ваканция се порадвайте на Дядо Коледа и залягайте над уроците, на 12 години сте, аман от глупави истории. Друго няма да казвам, че ще е грубо.

5.   Миличка :'( :'( знам чувстваш се много гадно, но какво да се прави. А може приятелката ти да ти казва нарочно че момчето харесва нея за да може тя да се пробва, но в случай че наисина харесва нея според мен не се занимавай няма смисъл ти. Ти си едно добро момиче и теб ще те открие едно добро момче със което много ще се обичате. Успехчета :* :*

6.   Бори се до край! Вярвай в мечтите си! Ако приятелката ти не го харесва значи имаш шанс и то голям ; )! Аз мисля, че е супер гадно да ви делят на готини и задръстени, но за жалост така правеха и в старото ми даскало. Направи всичко възможно да разбере, че го харесваш, разсмивай го ( не прекалено ; д ) и мисля, че ще се получи. Разбирам как се чувстваш, защото и аз съм в подобно положение.. Обичам го от 3 години и се познаваме, но изобщо не му се занимава, защото той е от готините и ме има за загоряла ; / и аз съм 6 клас ( знам, че не е от значение ама ай ; д ). Много се надявам да стане и успех! : )

7.   бори се