Споделена история от Тинейджърски

Как да скъсам с него?
Здравейте всички... имам голям проблем, моля помогнете ми.
Преди около месец започнах да си пиша с едно момче (всеки ден).
Веднъж даже ходихме и на панаира заедно. Един ден той ми каза, че ме харесва, като ме поздрави по радио N-Joy. След време и аз му казах, че го харесвам и станахме гаджета. Преди седмица почувствах, че не го обичам както преди.. чувствата ми намалявяхя. Той не е като останалите. Той е мил, внимателен и т. н.
Вапросът е там, че вече искам да скъсам с него, защото вече не го обичам така както преди, връзка без обич не може нали, но не знам как.. Не мога да му кажа, защото много ме обича, а аз мразя да наранявам някой. А и родителите.... Моля ви дайте ми савет.

Коментари

2.   Ей не бъди толкова мека. Какво ще го нарани, днешните момчета не се нараняват толкова лесно!!! Ако искаш пък просто се прави на заета, не излизай с него както преди излизай с приятелки и сам ще се усети че става нещо. Или можеш да му кажеш че вашите са ти се скарали за оценките и са ти забранили да се виждаш с момче-защото ми звучи че си на 15, 16... В краен случай както бих постъпила аз и всяко друго уважаващо себе си момиче ще му кажа че като сме се опознали и съм установила че не си подхождаме особено и не е това което съм очаквала. Ако и той е виждал малко проблеми във връзката ще му олекне, преполагам че в последно време не си се държала особено влюбено а той едва ли е тъп за да не види... Айде късмет и ни пиши как си го разкарала!

3.   А бе странно как за един месец го обикна и разобикна вече ама твоя си работа..

4.   Трудно е да си на 12, разбирам те... (Сарказъм) :D

5.   Кажи му, че си непостоянна кучка и той не те заслужава.

6.   Тази вечер му казах (знам, че постъпих гадно като му казах точно днес преди Коледа, но... ) Аммм прие го по- зле отколкото очаквах!! Иии да той се разплака... Питаше ме защо и така й не ме разбра! Питаше ме дали има друг.. беше объркан, защото преди 5 седмици съм му казала, че го харесвам, а сега го зарязвам... Дори се е нарязал.... Но предполагам вече е по- спокоен!! Аз просто не съм готова за гадже, макар че го осазнавам чак сега! Муждудругото съм на 12. Иии гадно стана така.. на ум беше по лесно. Но мисля да тегля една майна и да празнувам Коледа!!!

7.   Ох, смешно ми е направо... каква любов на 12-13 години :D и то за 1 месец :D хахаха... трагично!

8.   ами малко го увъртай например:
слушай работата е там че не мисля да продължаваме, тази връзка се разви добре, но вече не чувствам нищо към теб. нещо такова и това е не е лесно да го кажеш, но опитай

9.   Обич за месец познанство а връзката колко е седмица, две та ти дори не знаеш как да скъсаш лелеле не мога на къде отива света стегни се малко утре някои ще те нарбе щото уж много те обича