Споделена история от Тинейджърски

Как трябва да е първия път ???
Виждам че много хора с опит дават съветите си на неориентирани тинейджъри като мен и затова ви и пиша.
Аз съм на 15 и с моите приятелки и съученички много ни вълнува това прословуто "сефте" .. и днес пак обсъждахме тази тема.. просто искам да попитам .. някой момичета споделиха че са чували от свой приятелки а и аз също.. че когато го правиш за първи път преди момчето да пристъпи към действие и да вкара члена си в момичето трябвало първо да си вкара 2-та пръста и да започне с тях за да не е толкова болезнено и така да я "отпуши".. та се питахме наистина ли е така и винаги ли трябва да е така .. моля помогнете! Благодаря на всички предварително ..

Коментари

101-109 от 109

146.   Здравейте, аз съм момиче на 16 и имам приятел от 3 месеца. Бих искала да ви попитам дали за първия път е по-хубаво за мен момчето да е с опит или не?

152.   Почти на 15 съм, а приятелят ми е на 16 и сме заедно от 2 месеца. Често си говорим за секс и разни такива неща. Преди него имах приятел, с който бяхме заедно 9 месеца, който искаше да го направим, но аз прецених че съм малка и не бива да го правя на тази възраст, защото също така не бях сигурна, че го искам с него. Но с момчето, с което съм в момента съм сигурна тоест аз наистина вярвам, че той е човекът за моето сефте и се чувствам готова, но ме е страх от друго.. страх ме е да не разберат нашите по някакъв начин. Ако разберат няма да се виждам с него, а аз го обичам и той също.. доказвал ми го е и ми го доказва всеки изминал ден. За сега сме стигали само до пръстчета и ми хареса, но болеше. Искам да ми кажете правилно ли е според вас да го направя на 15 щом съм готова и съм сигурна в човека с който съм?

156.   Момичета аз също съм девствена, но какво да ви кажа. Наистина нямам никакъв опит в тази област, аз дори и приятел си нямам. Но единственото нещо, което ще ви кажа е да се радват и да бъдете горди че сте девствени!

159.   Аз съм на 15 и чакам моят приятел да ми предложи да го направим, нали е съвсем нормално да го направя на тази възраст, а и той е на 18 и сме заедно от 4 месеца

160.   Спокойно дори и да сте детсвени няма проблем , но само ако сте под 18 години, но ако сте над 18 години тогава е по сериозно

161.   Аз съм на 14 и не съм имал приятелка, , lol, , всяко момиче ме намира за твърде затворен и, , nerdy, , като просто всяка 2-ра дума която кажя не е свързана с полов акт. Дори ако си хвана приятелка ще искам да е сериозна връзка с голяма емоция аз съм по себе си съм сериозен по характер и често си пасвам с очакванията на наборите. Проблема е че просто няма такива момиче който да разберат това те си имат избор, но всички избират някакви идиоти който искат само тялото и а не харекта това си мое мнение всеки има избор!

163.   Не знам какво е решила авторката за двата пръста, но в случай че някой продължава да чете:
Мен май ме отвориха точно така (дори не знам кога и кой) и въпреки че минаха доста години, продължава да ми е отвратително да си спомням. Никога не съм искала да стане така, дори тампони не съм ползвала никога през живота си. Исках да си започна с нормален секс без пръсти, без езици, без вибратори, без хранителни продукти... Чудо голямо, че малко ще ме заболи или че ще потече малко кръв. За съжаление попадах все на пълни идиоти с никакви или слаби сексуални възможности.
Момичета, първият път оставя трайни следи. Едва ли ще ви е идеално, но поне гледайте да не ви е съвсем ужасно. Възраст над 15, сериозни предпазни средства и нормално здраво момче. Както пишеше и на първата страница, просто затворете очи, целунете момчето и оставете члена му да влезе без излишно бързане. Запомнете, нормалното здраво момче ще иска да вкара именно члена си във вас и то ще иска да го вкара още от първата среща. От вас се иска единствено да решите след колко време ще му позволите (ако се чудите каква е вашата роля). Ако иска да ви бърка с пръсти, не се занимавайте с него, останете си приятели.

164.   Хора не е казано,че като се чувствате готови да правите секс и според вас сте достатъчно големи непременно трябва да го направите.Много момичета на възраст 13/14/15 години пишат имам “сериозен приятел”,дори и да е така не е казано,че трябва да спите с него,нищо че се познавате от година,две.Вярно,че трябва да се чувстваш готова за тази крачка,но все пак си има някаква граница и според мен е нормално това да се случва между 16-18 години.Момичета имайте малко достойнство.Специално за първия път не при всички жени има кървене.Всяко тяло е различно устроено и също зависи от ципата.Измислиците от сорта,че първия път винаги е ужасно болезнен не са верни.За момичето е болезнено,когато не се чувства спокойна и напълно сигурна,не е достатъчно възбудена,притеснява се за това как ще се представи и само мисли,че ще е болезнено.В такъв случай мускулите се затягат и проникването е много болезнено,понякога дори невъзможно.В такъв случай е най-добре да спреш.И в крайна сметка,за да е всичко наред трябва да си с правилния човек,на който имаш доверие,да сте на подходящо място и да не се притеснявате,че някой ще ви прекъсне,да сте спокойни и да не приемате загубата на дествеността като бреме,от което се отървавате,а като момент,който ще помните цял живот и най-вече да се забавлявате.Всичко се случва от самосебеси.

165.   Отговор 16, разберете, ние малолетните сме наясно, че ни е прекалено рано за интимен контакт. Не разбирам само, защо сте недоволен/а, че питаме? Предполагам имаме правото, поне да се интересуваме... Също не знам как очаквате от нас, да знаем кой ще ни е първия и единствен или това да чакаме да се омъжим, за да изгубим девствеността си, като такъв пример не ни се дава и нямя да ни се даде.
Не ме е страх, че съм девствена, и обичам да чета, дори го правя редовно, с голямо удоволствие.
Моля Ви, не ни слагайте под общ множител и не подценявайте разума ни, знаем що за, , стока" сме!

Раяна- 14 годишна

101-109 от 109