Споделена история от Тинейджърски

Връзка с учителката ми
Хай Хора... Аз съм едно обикновено софийско момиче на 15 и както разбирате от заглавието много си падам по моята учителка. Не съм лесбо, защото харесвам и момчета и много гаджета съм имала. Но има една госпожа по която съм луда и не ме е срам да кажа, че съм влюбена в нея и имам сексуални желания. Та за тази госпожа:Не е първа младост, омъжена е с деца, но е супер секси, много запазена, красива, и много се поддържа. Освен това тя е доста разкрепостена и перверзна и затова полвинта момчета са луди по нея. Хубавото е, че това съкровище (госпожата) не е безразлична към мен, защото постоянно ме гледа, усмихва се предизвикателно, идва на чина ми, веднъж седна на него и взе да си гали бедрата, често ме заговаря, намигва ми, та мисля, че и тя ме желае, ама ме е страх да предприема нещо, щото да не би да не ме харесва, но пък защо тогава ще е това отношение? Искам много да си изясним една на друга нещата и да започнем тайна връзка, ние ще внимаваме да не ни видят или пък извън училище, но как да разбера със сигурност дали ме харесва? Какво да предприема? Как да се държа с нея? Какво мислите??? Моля пишете и не правете обидни коментари, няма полза от тях...

Коментари

1.   Остани някой път след класа уж не си разбрала нещо. След време пак кажи, че пак нищо не си разбрала и не може ли нещо да се направи някъде да се видите в тях ли или на друго място и да ти обясни там задачите или каквото и да е. Интуицията ми подсказва, че тя веднага ще се съгласи. Тя иначе нищо няма да предприеме, защото я грози съд и дисциплинарно уволнение.
Ти си на ход и успехи!

2.   Ти не си добре, откажи се до къде мислиш да стигнеш това не е нормално... 0_0

3.   ОК.. имаш вниманието и възбудата ми - добре си го изписала - пиши моля те ако има развитие по въпроса и успех!

4.   Тази история я има публикувана за 123456 път

5.   От авторката: Явно аз трябва да направя първата стъпка. Четох в едни коментари в друг сайт една жена писала, че преди като ученичка е имала връзка с две от преподавателките си, но винаги била нейна инициативата и казва, че всички учителки които харесват ученик или ученичка чакат тя или той да направи първата стъпка и май наистина е така! Но какво означава това? Как да подходя? Как да направя първата стъпка? Моля ви пишете... Сега е ваканцията, ако сега не измисля добър план за новата 2013 то кога? .. сега е времето...

6.   Това си е рискована ситуация. Няма нищо лошо в пубертет сме, а и живота си е затова.. да не пропускаме възможности, понякога дори с риск да допуснем грешка.
Моето предложение е да оставаш редовно след часовете. Питай за задачи, които не си разбрала. Пробвай с уж случайни допири, може понякога да правиш намеци.. но не прекалявай, наблюдавай нейното поведение. Нищо не е сигурно. Но действай. По-късно ще съжаляваш не че си го направила, а не че си. Тук ще има много хора, които ще ти кажат, че не си наред, но те не са прави. Всеки има такъв период в живота си особено в пубертетските си години. Усещането е страхотно и повярвай ми - хубаво е да ходиш с момчета, но едно такова вълнуващо изживяване, като връзка с учител си е нещо което не се случва всеки ден и много момичета си мечтаят за подобна тръпка (а и момчета), но рядко получават този шанс, така че и ти не го губи.
И не забравай да пишеш какво се е случило.

~ Г-ца Монро ~

7.   От авторката:Да номер 6 права си, но малко ме е страх да предприемам по-сериозни стъпки, защото представи си ако не ме харесва по този начин, като види, че аз я харесвам, ще се отдръпне от мен, ще й стана неприятно, дори може да започне да се държи по-лошо с мен за мое добро, да я забравя и т. н. Не съм на 100% сигурна в чувствата й. Разбираш ли, тя ми дава много ясни знаци, но все пак може да означават друго, а не флирт. Тя е доста разкрепостена жена и се държи така с всички, но мисля, че при мен е различно. Ако знам, че със сигурност ме харесва още сега се обличам и отивам у тях;) сигурно мъжът й е на работа... но незнам какво точно чувства към мен. Знам, че преди години е ходила с друг мъж, докато е била омъжена и с деца, тоест е изневерила, но незнам дали сега би му изневерила с мен...??

8.   Недей да вършиш глупости. Аз на твоята възраст имах 'чувства' към приятелка. Тя също имаше 'чувства', целувахме се за провокация на другите даже и сами под вода в морето. Това обаче -едни прости целувки и лигавене-отчасти ни развали хубавите отношения и приятелство. Освен това е противоестествено. Не се занасяй и един ден ще си благодарна че не си предприела нищо. Помни че 'чувства' и връзки може да имаш една дузина а невинността е само една.
Прочети малко и други гледни точки.

http://www. pravmladeji. org/node/906

http://www. sveta-gora-zograph. com/books/Momiche/book. pdf

http://www. budiveren. com/index. php? option=com_content&view=article&id=765:2012-12-26-20-30-56&catid=36:2010-02-12-18-18-16&Itemid=73

9.   Здравей! Аз съм момиче в почти същото положение. До къде стигна със взаимоотношенията си с твоята учителка има ли някакво развитие? ! Поддържате ли все още контакт?