Споделена история от Тинейджърски

Първо влюбване
Здравейте момиче съм на 15 години!!! Споделям тази история с надежда да срешна други хора които са минали през същото:) Запознах се с едно момче(на моята взраст) запознахме се на една екскурзия до Париж от училище> Всичко се започна в автобуса когато той започна да се закач с мен по начините познати на всички. Няма да разправям на дълго и широко но главните неща бяха че той започна да ме сваля закачаше се, прегръщаше ме а аз летях из небесата. След като се върнахме от екскурзията започнахме да си пишем излизахме беше много яко преживяване признахме си че се харесваме пишехме си до по нощите наистина много се надявах да ми предложи но просто веднъж както ми пишеше каза сигурно това ще те нарани но вече не те харесва. След тези думи аз не бях на себе си. Помислих си че се шегува но той беше наистина сериозен. Аз много плаках защото наистина много го харесвах.

И така след това миня цяло лято ис ега е вече декември а аз немога да го забравя. Опитвам се да се насоча към други момчета но с никой не усештам онези пеперудки в корема когато го виждам, а и до ден днешен като го срешна в училище той ми се усмихва и аз на него нооо вече не е онази усмивка= харесвам те а понякога ме отминава> Моля ви кажете какво да напарвя за да го забравя. Благодаря ви предварително :)

Коментари

1.   така е няма забрава първата любов изживявам същото макар на 35 години и страшно много боли колкото повече време мине повече боли

2.   Заглавието трябваше да е "Първото влюбване", а не "първо... ", защото като видях заглавието нищо не разбрах. :D:D

3.   Ойй момиче хх. Много е кофти, когато някой ти каже първо че те харесва, а после че чувствата му вече са се изпарили. Ами... ЩЕ ти е трудно да го забравиш, но трябва. Опитай се да не мислиш за него, разсейвай се и излизай по-често навън. Спортувай (ако не си се захванала с нещо, захвани се със спорта) и така с времето ще го забравиш, спокойно! : ) Успех и горе главата : )) рр

4.   О, да! В момента съм на 10 и за първи път се влюбих! И тази любов продължи 2 години!

5.   Предполагам, че ще ти мине, ако следваш стъпките на номер 3.