Споделена история от Тинейджърски

Постоянно гледа голи снимки на момичета?
Здравейте!

От скоро разбрах, че приятелят ми постоянно гледа голи снимки в групи във фейсбук и ми е много притеснено. Като ги гледам всички са с големи пищни бюстове, докато моя е малък, хубави стегнати тела, а аз не мога да се представя със същото. Много ми е мъчно, че си плакне очите с тях, болно ми е, че не мога да съм като тях! Казах му, че не ми е приятно и той ми каза : ''Порасни'' ... И аз какво, да не би да гледам пишки по цял ден, че да го сравнявам с други! За мен това си е изневяра и не знам как да постъпя. Отвътре се разкъсвам като го гледам, аз не мога да съм като, въпреки, че се старая, да му е хубаво! Дори не ме възбужда вече, не ми доставя никакво удоволствие, гледа си неговата работа, а това още повече ме притеснява. Преди си правихме и орална, сега я правя само аз, а иначе не изпитвам никакво удоволствие, само когато ме лиже ппц, но вече и това не прави, но и аз не знам защо... :( Да не си помислите нещо. Напротив на 17г. съм имам що годе хубаво тяло, но не мога да бъде изваяна като тях (забравих да кажа, че той е на 23г.) ! Много ми е неприятно, как да постъпя? Всички мъже ли го правят, и защо по дяволите? Нали си имате приятелки, защо ви е да гледате други голи жени?

Коментари

1.   Когато някой ти изневери-изневери му и ти. Започни да гледаш снимки на мускулести момчета да видим как ще се почувства. Ако и той ти каже, че не му е приятно ти също му отговори да порасне. Много е просто, а ако направи скандал го зарежи. Личи си, че е женкар. Днес само снимки, но утре ще го завариш с друга. Тогава какво ще правиш? Замисли се и действай. Отиди на дискотека и флиртувай. Не трябва да търпиш това. Момиче на 16

2.   Този е пълен ИДЕОТ гледай да го зарежеш колкото се може по-бързо. Сигурна съм че ще си намериш друго гадже, което ще те обича такава каквато си и ще те уважава. Ще видиш тогава ще се чувстваш жива и много жастлива. Успех ;]

3.   А нема да са шашкаш то всички пичове сме така кво толкова е станало. Хектор

4.   Зарязвай го то'я, нека да ходи и да си търси някоя 'пораснала'.
А ти може да нямаш големи млекоцентрали, но можеш да имаш хубав задник или хубави крака. Може красивото в теб да се крие в очите ти, косата ти или нещо друго, защо непременно трябва да е в бюста. Освен това не всеки харесва големите бюстове, някой харесват малките.
И какво означава "имам що годе хубаво тяло", ако приятеля ти наистина те обича, ще те приеме такава, каквато си.
Никой не е съвършен, дори тези момичета, които се снимат голи.
приятелят ти е този, който не е пораснал. Той мисли с долната си глава, а е на 23! Зарязвай го то'я, той не заслужава чувствата ти!

Black Sabbath

5.   При някои е остатъчен навик от годините на самота, при други е поради желанието за разнообразие в сексуалния живот без да изневеряват на партньорката (или за теб гледане на сцена със стриптийз клуб и танцьорка на пилон от треторазряден американски филм също е изневяра? ). При трети може и да е проблем, понеже човекът не само гледа снимки. Но съм на мнение, че наистина трябва да порастнеш. Не можеш да очакваш приятеля ти да седи само вкъщи, да си спре достъпа до Интернет, да не гледа телевизия и да не чете вестници, да излиза навън само с превръзка на очите (да не би случайно да зяпне нечий бюст през дрехите) и т. н. Наистина е време да порастнеш и да осъзнаеш, че ти имаш комплекс за малоценност спрямо едрогърдестите. Приеми себе си такава, каквато си и всичко ще е наред. Страхът ще изчезне! Иначе постоянно ще си мислиш как той ще те замени за някоя силиконка и накрая той ще те замени наистина, защото никой не обича чуждите страхове да рефлектират върху него. :)

6.   Ако само гледа няма лошо.

8.   Всяко момче има нужда да гледа и други момичета

10.   Съжалявам, ама за мен това не е изневяра! Ако гледа само снимки или порно, какво толкова? И още нещо - преодолей си тези комплекси, защото онези момичета от там са или със силикон, или редактирани с най-различни програми.. като фотошоп, например. Няма да го загубиш заради това, че не си като тях, но ще го загубиш, ако продължаваш да му „изнасяш лекции“, че просто гледа СНИМКИ на разни ФБ страници. Друго ще е, ако по улиците заглеждаше всяка втора, тогава вече щеше да имаш повод за тревога. Разбери, че е нормално да гледа такива снимки, даже и порно да гледа. Всяко момче го прави и това си е нормално. Че даже има и момичета, които го правят. Какво - ти никога ли не си гледала снимки на разни актьори, изпълнители? Успокой се!

Х-2

11.   Явно авторката не е единствената изперкала невротичка и параноичка... Като гледам комнтарите... Горкото момче...

12.   Не виждам причина да не го зарежиш...

13.   Съгласен съм с 11. Много изкукали девеойки има тук. Какво общо има гледането с изневярата? ! Наистина авторката трябва да порасне, с оглед на това, че е на 17 има още доста да расте, дано има кой да я изтърпи:) Цял живот съм гледал порно, това създава визуално-сексуално разнообразие, което не е изневяра и съответно никога не съм изневерявал на половинката си, с която съм бил към момента. Но женският мозък е така устроен, че винаги търси проблеми, особено там, където няма, това поне съм се убедил през годините. Затова мога да уверя авторката, че и след 30 години ще е същата параноичка, човъркаща за несъществуващи проблеми във връзките си.

14.   Ей, чекиджии, бягайте да лъскате, а не ползвайте темата да се фукате колко е естествено да си държите чурката по цял ден :)) За нищо не ставате!

15.   Леле относно гледането - съвсем нормално аз съм момиче и също гледам снимки на, , батковци с плочки, , да приемаш разглеждането на снимки като изневяра е все едно като гледа порно ти изневерява така ли? ! Стегнете се малко бе мацки, ако се държи добре с теб не виждам абсолютно никакъв проблем в момчето. ;д Добре ти е казал, , порастни, , . Ей големи сте филмарки. Момиче на 17

16.   Здр. Според мен го зарязвай той как гледа така и може да те зареже за мене явно ти не го кефиш сигурно заради бюста ти но аз като мъж предпочитам естественото а големи цици не ме кефят предпочитам по малки по са секси а що се отнася за твоя приятел за мен е един ЧИКИДЖИЯ. Постави му скрита камера и му гледай сайра, после му покажи материала от камерата и го изпрати на майкаму ако има фейсбук майкаму пусний ги там от това по голям срам не може да се изживее но не му казвай за това начинание. Но преди това нещо да направиш прикарай го в кревата за малко секс и го помоли за малко френска любов ако ти откаже тогава ти му предложи малко орална любов и почни да му духаш но се прави че кефиш после му вържи очите и продъжи в същото темпо. След това вземи и го Ритни в тестисите но здраво с десен прав със засилка той от болка ще падне до като да се усети и до като си маха превръзката от очите ти вземи и го стисни за топките но по продължително тогава няма какво да стори но поне 2 часа няма да стане от земята и два три дена ще е у кревата щото топките ще му се подуят много яко.

19.   Зарежи го тоя!

20.   Зарежи го защото този няма да престане намери си гадже което ще те обича и уважава и бъди щастлива а не само да тъжиш и в всеки момент да си мислиш че ще те зареже казвам ти намери си друго гадже!

22.   м - 18

Стегнете се малко бе... Всеки гледа. Важното е да си остане само с гледането. Трябва тези твойте комплекси да си ги оправиш, защото гледането няма нищо общо с изневярата и това е проблем, с който ти сама трябва да се справиш.