Споделена история от Тинейджърски

Сънувам странни сънища
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години. От скоро започнах да сънувам странни сънища. В смисъл странни, не като страшни или плашещи. Просто, ако например сънувам, че някой ме прегръща или целува, няма значение, го усещам все едно наистина го прави, не знам дали ще ме разберете. Чувството е сякаш, човекът е наистина до мен и го прави. Понякога дори усещам и силни емоции. И най-странното е, че след като се събудя, цял ден се сещам за тези чувства, и когато се сетя ми става приятно, все едно точно преди две минути се е случило. Не знам какво е, може би е от пубертета, знам ли. Просто ми е странно.

На вас случвало ли ви се е нещо подобно? Просто искам да знам, дали съм единствената луда. ;D Шегувам се.
Ако може някакви мнения, ще съм ви много благодарна.
Съжалявам, ако има някъде пунктуационна или правописна грешка. :) (Не съм зубър или нещо подобно, просто не ми харесва да пиша с грешки.)

Коментари

1.   споко и аз съм така значи е нормално ;д

2.   Споко, и аз съм 16 годишна. Преди 2 години сънувах че съм с момче в спалнята на нашите и че ме прегръща и целува. След като се събудих все още усещах целувките му и цял ден се сещах за това. Все едно ми беше оставил отпечатък върху устните ми.

3.   Да случвало ми се е и на мен. Еми знаем ли? Човешкото съзнание е кучка ;д Не се притеснявай :)

4.   Почти всяка вечер. Веднъж сънувах някакъв дух ли, не знам точно, но очите му бяха чисто черни (без бяло) и искаше да ме убие. Действително целия сън беше като реалност, аз мислих, движех се, действах, сякаш съм там, сякаш наистина се случва. Ако в нормалните сънища, човек е просто свидетел, то аз бях изпълнител и потърпевш. Усетих и болката от стискането на ръцете ми и как дерях и се борих. Събудих се, както бях заспала(в същата поза). От този сън минаха 2 години и още ме побиват тръпки. Случвало ми се е и с хубави неща- прегръдки, целувки, усмивки, разговори. Нямам идея как се нарича, но всички ми казват, че може да се случи веднъж-дваж, но не е точно нормално да се случва всяка вечер. Както и да е, имало и такива хора, но така и не разбрах как се наричат тези сънища и каква е причината да ги сънувам такива.

5.   Ами и аз сънувам различни сънове, то всеки сънува нещо, спокойно. Преди няколо дни сънувах, че един мой приятел ме прегръща силно и аз му позволих, ама преди съня не съм била влюбена в него, но след сънят се влюбих и аз бях в такова състояние, сеедно преди малко се гушнахме. На 12 г. съм

6.   На мене ми се случваше същото ;) сънувах, че една моя приятелка ме целува и усещането беше доста реално.... Така, че 2 луди сме :)

7.   Напълно нормално е да сънуваш такива сънища. И аз съм имала подобни.

8.   да случвало ми се е и то не веднъж повярвай мии не си луда просто потърси в нета... МИСЛЯ че това се наричаше някяквя хипноза нали знаеш когато си втълпиш нещо прекалено силно така се получава спокоино това е нещо нормално случва се почти на всекии ;)

9.   Аз. И съм на 14 години. Странно, но приятно. :)

10.   И аз съм същата! :)
Ели

11.   Лол и на мен ми се случват подобни неща, но уверявам те, че тези 3Д сънища (ако мога така да ги нарека) са прекрасни. Не ми се вярва да е от пубертета, защото съм на 13 а ги сънувам от 5 годишна

12.   и на мен много често ми се случва точно това дето описа

13.   От пубертета е или просто искаш да те прегърнат и т. н. Но спокойно след известно време даже няма да сънуваш подобни сънища всеки минава от този етап. :)

14.   Аз съм момче на 17. И на мен ми се е случвало доста пъти нещо подобно. Чесно казано, не знам на какво се дължи. Е нали е приятно, защо да е проблем? :D

15.   От Авторката:
Много Благодаря. Вече съм по-спокойна. ;д
До №14, мммда не е проблем, просто ми беше странно и исках да чуя и други мнения. ;D Иначе мноооого благодаря на всичкии. ( :

16.   Не е от пубертета. Сънищата са подсъзнанието ти. Знам, само на 10 съм и в съня си бях заедно с любимото ми момче, защото в главата ми е само той!

17.   Здравейте, от 2, 3 месеца не спирам да събувам всяка вечер дори понякога ми пречи на спокойния сън. Тази цялата седмица всеки ден събувам много странни неща всяка вечер по много сънища и кратки, но безсмислени поне аз не намирам смисъл в тях само с непознати лица и абсолютно странни и необичайно случващи се неща. Чувствам се отпаднало изморено сутрин, а понякога се събуждам през нощта и не успявам да заспя. Тази седмица успявам да заспя чак към 2 и до 6 така сънувам кратки моментни двйствия с напълно различни и неповтарящи се лица. Искам да попитам какво се скучва с моя спокоен сън; къде изчезна? Преди тези 2месеца можех да спя по 20часа а сега едвам успявам 3часа да поспя.. когато разказах на родителите си те ми казаха, че сигурно някакви мисли ме измъчват. Възможно ли е?

Извинявам се за пропуснатите пунктуационни знаци и допуснатите правописни грешки :) П. С. Забравих да спомена, че съм само на 14години

18.   По принцип знам, че човек когато спи неможе да контролира ума си и разни нечисти духове могат да предизвикат някакви усещания, като мокрите сънища при мъжете.