Споделена история от Тинейджърски

Разкъсан химен?
Здравейте! Аз съм на 17 и наскоро щях да правя секс с едно момче за пръв път. Не се получи, защото беше пил и му омекна, но когато опита да проникне, усетих лека болка. Преди малко се гледах с окледалце там долу и мисля, че девствената ми ципа е леко разкъсана... Същност не мога да определя, защото преди съм се гледала и я виждах ясно, а сега мисля, че е разкъсана и тече кръв, усещам и някакво неразположение там долу, някакъв странен сърбеж, който никога не е бил преди. Не мога да ида на гинеколог тия дни, но вие как мислите? Лошо ли е, ако ципата ми е разкъсана? Защото не съв отворена, но ми е кофти, че хименът е разкъсан, без да съм правила секс.

Коментари

1.   еее не се плаши чек толкова на гимнастичките химена също е разкъсан ама какво от това пак се броят за девственици

2.   Така както го описваш не ти е разкъсан докрай. Следващия път не го прави с пияни, а с момчета дето са на себе си и знаят какво правят. Пак ще те заболи малко и ще има кръв, защото химена ти ще се доразкъса. Ще ти тече пак ден-два кръв, ще ти зарасне раничката и вече си готова. Споко, няма за какво да се притесняваш, милиарди са минали през това. :)))

3.   Споко младо момиче, случва се при първи опит да не се стигне до пълна дафлорация, а до частична. Разбира се знаеш, че това нещо зарастване няма, но няма и за какво да се притесняваш, това е нещо нормално. Живей си живота и това е. Що се отнася до лекия сърбеж може просто кавалера ти малко да те е протрил или все пак става дума за леко разраняване да е от това. Хайде смело напред и не се притеснявай от нищо.

4.   По-скоро сърбежът е притеснителен...

5.   Еми то ципата ТРЯБВА да се разкъса... и е хубаво, че сега малко се е скъсала, после по-малко ще те боли според мен.

6.   Здравей, момиче.
От скъсан химен сърбеж няма, той се получава като подарък от любовника (гъбички).
Аз след като правих секс за пръв път имах лека болка няколко дни и зацапване с кръв около седмица.
Ако сърбежа не отмине до ден, появи се и неестествено течение и подуване.. трябва да отидеш на гинеколог, защото навярно са ти подарили гъбички.

До тогава, тъй като са почивни дни, може да се изполееш с чай от бял равнец или лайка, те успокояват.
т. е. след като се изкъпеш се изполиваш с 500 мл чай, или 500 мл чай смесен с 500 мл вода, приятно топла.
аз по принцип след това не се изплаквам, но ако не ти е ок, може да се изплакнеш.

7.   Щом не е паднал значи не е.

8.   Авторката : Благодаря за коментарите! Сърбежът спря, може би е бил от друго.
Той не беше пиян, само пийнал, но имах намерение да го направя с него, смисъл, беше планирано. Той не можа да го вкара в мен и хименът същност не е разкъсан, просто е... засегнат или така си мислех.
Днес ми дойде цикълът, а аз попринцип преди цикъл усещам неразположение там долу и ми прокървява, преди да започне течението. Мисля, че и сега е било това, просто се бях притеснила.
Иначе няма как и да е разкъсан, след като той дори не го вкара в мен. Само се опита.

9.   Хименът съществува само у малките момиченца за да предпази вагината от собствените им фекалии. След това сам изчезва. Болката при първия път е от стрес, понеже обществото те е подтикнало да мислиш, че ще е ужасно и болезнено, и това чувство се причинява предимно от недостатъчно увлажняване на влагалището, за което е виновно психическото напрежение. Разрови се малко. Това, за което говориш е мит. Виждала си била химена...

11.   Да бе, мит! Не е мит, личи си, че го има.
Вярно, възможно е да се отлющи или да се отстрани оперативно, възможно е и да боли дори да не е първият ми път, но моят химен си е още там.
Ровила съм се вече и знам, че не при всички изчезва.

12.   Хименът не се вижда, ако настина си го "виждаш", по добре вземи да идеш на лекар :D :D :D

13.   Вижда се с джобно огледалце. като си разствориш срамните устни и се погледнеш отдолу с огледало, тогава се вижда.

14.   Естествено, че може да се види, има си начини.

15.   мисля че ако няколко дена примаш по една капсула lactoflor всичко ще се оправи(относно сърбежът)