Споделена история от Тинейджърски

Аз съм на 14 а той на 22
Понеже доста гледах по тази тема нека ви разкажа моята история а вие ще решите дали е правилно или не.. запознахме се преди 9 месеца в едно онлайн радио започнахме да си чатим шегувахме се и си споделяхме доста неща и така един месец след това той ми предложи да излезем на кафе приятелски аз се съгласих излязохме около 5 часа само говорихме и се смехме и двамата си тръгнахме без да се докосваме. Продължихме да общуваме заедно излизахме ходихме на планина и беше забавно опознахме се дота добре един ден бяхме в тях и гледахме филм и той ме прегърна и ме попита дали бих искала да съм с него аз се съгласих все пак се познавахме вече от 2 месеца. Да вярно че разликата ни в годините е 8 години но мога да ви кажа само едно аз и той сме заедно вече от 6 месеца почти неразделни сме и да спали сме заедно. Познах го с мойте родители който странно но го харесват и той също ги харесва
а той ме запозна с неговите и те ме харесват както и аз тях. Понеже моята история е по различна от другите по тази тема аз не искам съвет или нещо подобно искам да видя вие какво мислите или пак ще има някой който да ми каже да избягам че бил педофил и така на татък?

Коментари

1.   Първо, тоталната ти неграмотност е симптом, че любовните вълнения са отнемали много повече време от живота ти, отколкото уроците. Нито един ред няма написан правилно. Второ, може да не е педофил, но е пълнолетен мъж и носи отговорност. Връзката ти с него може да му докара доста неприятности, защото ти си малолетна. Трето, това, че след "вече два месеца" (!!!! ) си позволила секс, говори, че си едно вятърничаво и леко момиче, (всъщност, дете, което си играе на игрички за възрастни). Ти просто не знаеш в каква каша можеш да се окажеш. И не, не са се събрали тука злобари, които искат да те разделят с "голямата ти любов", а умни и доста преживели хора, които могат да те предпазят от неща, за които твоите родители мноооого са закъсняли. Вероятността от бременност никак не е за подценяване и моля да не ни обясняваш колко е невъзможно. Да оставим настрани това, че ти за него си едно забавление, с което той си чеше егото, но какво ще се случи, когато той срещне момиче на неговата възраст, в което да се влюби, а? Това и ти го знаеш, нищо, че сега ти изглежда, че никога не може да се случи.

2.   На мене ми стана странно, че вашите го харесват..

3.   нали всичко ти е наред не разбирам какъв ти е проблема

4.   Сега има 3 коментара чакащи одобрение, предполагам, че поне 1 ще е отрицателен. Като закон е тук в тези теми.

Мисля, че е в любовта годините са само числа, но във вашия случай възрастовата група ви е проблем. Как да ти го обясня. Ако да речем ти си на 18, а той е на 26, ще е почти без значение, защото ще можете до някъде да се разбирате взаимно. Сега живеете тотално различни животи, мислите за тотално различни неща и ако за сега успявате да си влизате в положението, надали занапред ще е така. Той не помни какво е изцяло да зависиш от родителите си, дори да го знае на теория- на практика му куца, той няма да бъде наказван, изпитван. Ти няма да знаеш какво е да работиш и да учиш в университет, да си изцяло на собствени пари и да обясняваш на приятелите си, че излизаш с 14 годишна.

Евала му правя, че е подходил така към теб. Наистина адски малко 22годишни ще предложат така на момиче и ще си изчакват всичко, но не мисля, че сега точно, на този етап, може да ви се получи. Именно защото не те е докосвал преди да тръгнете не го приемам за педофил, но все пак... какво можеш ти да му предложиш, след като ти трябва чуждо позволение за всичко и това е нормално, все пак си дете. И да така е, точно така е... ти си дете, а той е мъж. Рано или късно ще започнете да го забелязвате, просто още сте влюбени и загубени и не ви е направило впечатление.

5.   Възрастта няма значение, важното е, че се обичате! И аз си имам приятел, който е на 14 г, а аз съм на 12. От 1година и 10 месеца сме заедно и се обичаме много, на първия ден като станахме гаджета ми казваха, че съм била малка и за седмици щяли да сме заедно, да ама не :). Така, че възрастта няма значение, а че се обичате много!

6.   О, боже господи.. Спали са заедно чак.. Накъде отиде света..

7.   АЗ съм на 21 приятелят ми е на 28, от 6 години сме заедно. В началото си мислих дали да не излъжа нашите за годините му, но си казах ами ако остана повече време с него, а не месец два? За това си му казах годините майка ми ме погледна малко накриво защото е голям, но всичко мина с времето си.

8.   Е, аз съм на 20, а той на 33. Все тая. Аз съм пълнолетна, а ти - не. Затова в очите на хората твоят ще е педофил. Та ти дори нямаш 16 - не знам как очакваш друго отношение. :)

Малко Зло.

9.   Щом си имате доверие и си допадате, няма проблем. 8 години не са чак толкова голяма разлика!

10.   Скъпа, аз и гаджето ми имаме 21 години разлика. Но се разбираме перфектно! Той е идеален.. просто.. връзката ни е уникална и се чувствам щастлива! 8 години не са никаква разлика. ;) Не ги слушай другите - слушай само сърцето си!!!

11.   щом се разбирате и не е ненормален остани с него в любовта няма години нито граници. Някои биха казали:о той е голям. Не ги слушай. и аз съм на 14год.

12.   Номер 5 така е, но я прочети внимателно коментарът преди твоят! Разликата не е проблем, проблемът е самата възраст на всеки поотделно или как точно да кажа, абе ако тя е пълнолетна, няма значение дали ще имат разлика 2 или 8 години, защото тогава вече и двамата ще са зрели, а авторката е още дете, така е!
Пробемът е в нейната ранна възраст, а не в самите 8 години.

13.   Щом ти го харесваш, вашите също и той теб значи всичко е окей. Аз съм на 18 и скоро имах връзка с 9г. по голям и честно казано възрастта не е била никакъв проблем, макар че преди това и на мен ми бяха странни 2-ки с по голяма възрастова разлика. Майка ми от 14г. е с баща ми вярно, те имат 4 години разлика, но пак си е била малка а са заедно вече 24 години. Родителите на най-добрата ми приятелка пък са имали близо 20 години разлика. Не казвам че възрастта не е важна, но пък е по важно да се разбирате и обичате. :)

15.   Мога да се съглася с много хора, но най - точно се е изразила номер 4.

17.   Не го написах за да се хваля или нещо от този сорт ами просто бях прочела една история и след това когато прочетох коментарите ми стана доста странно защо всички говореха за възраста ясно е че понякога е ацки важно но не винаги. Благодаря на висички че все още не сте почнали с законите знам ги всички съм ги прочела и едвали ще има проблеми. Номер 1 знам че е неграмотно просто тогава бях ядосана и да все едно и ти си доста прав/а но каквото и да стане все едно аз не съм единствена и той не е единствен. Номер 4 няма какво да кажа защото и ти си прав/а. И отново Благодаря а и забравих попринцип до колкото разбрах ако родителите ми имат против това да съм с него тогава ще станат големите каши и проблеми но за сега се радвам че ги няма.

От авторката : )))