Споделена история от Тинейджърски

Има значение с какъв бръснач ще си бръсна гениталите?
Здравейте,
аз съм момче на 14 години.
И време пристигна да се бръсна (долу под пъпа). Доста пъти съм го правил това, но един приятел ми каза че има значение какво ножче ще използваш (дали с 1, дали 2 ножчета и така) Аз винаги съм се бръснал по следното правило
-по време на топъл душ
-не съм използвал некви специални пияни за бръснени или там други, а просто с течен сапун.
-и бръснач с 1 ножче (от тези на Bic)
- бръсна се по посока на растежа космите (т.е. надолу)
Понеже се страхувам от пъпките, които излизат от неправилното бръснене (всеки ги знае ужаси са!)
Исках да Ви попитам дали изобщо има значение с какъв бръснач ще си бръсна гениталите? (дали с 1.2.3 ножчета) ???

Коментари

1.   Не ставай смешен, с каквото искаш, с това се бръсни, няма особена разлика, като е с повече ножчета просто е по-лесно. Пък и какво толкова имаш за бръснене на 14 г., на гол охлюв ли се правиш? :)

2.   Аз за интимните зони ползвам gillete venus 4 ножчета за цяла година ми отиват.. много хубаво бръсне без да ме е порязала нито веднъж.. имам друга по обикновена но пак със сменящи се ножчета за крака, ръце и подмишници.. никога не ги разменям или някой друг да ми ги ползва.. ползват се с предназначение.. използвам само бебешки сапун.. никакви ароматизирани и тоалетни.. бельото си го пера също със бебешки сапун.. на ръка.. и никога в пералня със дрехите на другите...

3.   Окосмяването е нещо натурално и естествено, остави го и не се бръсни. Ако е прекалено много ползвай ножичка.

4.   Аз отдолу и триъгълника и подмишниците с venus riviera, а иначе краката с епилатор.

5.   Значи, аз не бих ти препоръчал да се бръснеш. От личен опит ти го казвам. Преди и аз се бръснех, но вече не. Само с машинката ги подстригвам първи номер и толкоз, разбира се тук таме остава някой косъм по самия пенис и тях се налага да ги бръсна. Относно бръснача, бих те посъветвал да ползваш тези на Gillette с по 5-те ножчета. Скъпички са, но пък като се обръснеш кожата ти е толкова гладка, все едно никога не си имал косми. Разбира се, първо е хубаво да ги минеш по косъма и после веднъж срещу него. И не натискай за да не си разраниш кожата. Винаги първо се облей с топла вода за да омекнат космите и със нормален съпун и всичко е тип топ. Но това вече го знаеш.

xPsychOx, 18 години, момче

П. П. Извинявам се за правописните грешки.