Споделена история от Тинейджърски

Една новогодишна свалка
Здравейте, момиче съм, на 13.
Искам да ви споделя историята си.
На нова година бях с нашите на хотел. Едно момче ме гледаше постоянно, в продължение на час. Изведнъж водещите на програмата го избраха да участва в една мисия. Той трябва ше да си избере дама, с която да пеят песен. Той избра мен. Пяхме. И двамата бяхме зле. Спечелихме и ни обявиха за "чаровната двойка". Говорехме си. Разменихме си фейсбуците.

Наградата я даде на мен. Беше календар. Хвана ме през кръста, поклонихме се.

След това се качих до стаята си. Той ме последва. Накарах го да ме изчака отвън. Взех си таблета. След това отидохме до неговата стая, взе си компютъра, и слязохме във фояето, говорехме си дълго. Той скъсяваше дистанция постоянно. След това отидохме в ресторанта. Посрещнахме новата година. Той дойде да ми чистити и се разбрахме, че ще излезем.

Та искам съвет. Аз съм на 13, той на 15 - голяма ли ни е разликата и все пак съм 7 клас, отличничка, сега изпитите са най-важни. Помислил ме за деветокласничка. Дали ще ме зареже понеже не е получил очакваното. Дали ще мога да балансирам между него, спорта, уроците и училището? Споделих с най добрата ми приятелка, споделям и с вас.

Дано публикувате историята ми.
Благодаря Ви, предварително.

Коментари

1.   ООО не се отказвай от това! Запознали сте се по супер як начин ни мисля, че трябва да прекратиш започнатото. Запознанството ви не е случайно. Не само уроците и изпитите са важни!

2.   И при мен се случи нещо подобно пак на Нова година само дето тази. Обаче ти имаш късмет защото ние дори не знаем как се казваме а си говорехме много дълго. Продължи да си говориш с него и някой ден го попитай без да се срамуваш.

3.   А как се казва това момче?

4.   Звучи ми точно като High School Musical 1 :D

5.   И аз съм 7-ми клас.. Приятелят ми е в 9-ти клас. Това не ми пречи нито на училището, нито на уроците ми по български и математика. Но все пак ти сама трябва да решиш какво ще е най-добре за теб. Първо ти предлагам да му кажеш на колко години си.. :)

6.   Ами сама трябва да избереш дали е по-важно учението или момчето.. Значи ако не знае на колко си му кажи за да няма объркване, защото той може да иска по голяма приятелка..
Аз съм момиче ма 14 години съм и до сега и сега нямам гадже и не съм си и помисляла аз съм си малко FOREVER ALONE и така ми е добре... Ти сама трябва да решиш дали си достатъчно голяма за гадже или не.. Все пак седми клас е трудно с тези матури аз знам защото и аз съм седми клас (родена съм януари ) затова съм на 14 е
Успех :)
П. С :Дано избереш най - доброто

7.   2 години е нищо, а и е важен начинът на мислене не възрастта!

8.   Момче съм, също 9-ти клас, като твоя приятел.
Не ви е голяма разликата, напротив. "сега изпитите са най-важни" не мисля така.. Когато бях и аз 7-ми клас мислех кажи речи същото, но сега осъзнавам, че не е така.. Добър съм по успех и е вярно, че трябва да отделяш време за учене вкъщи, но на мен ми помага да слушам в час и 70% от нещата ги запомням :)
Относно, че те е помислил за деветокласничка, това не е никакъв проблем :Д Даже е комплимент, че изглеждаш по-голяма и по-зряла, а не някфа надута пикла. Ако сте се харесали няма смисъл да пускаш такива теми. Сама трябва да решиш какво да правиш :)

9.   Баба и дядо дремуцали до късно пред телевизора и хванали порното. Гледали, блещили се... Поедно време дядото казал:
- Бабо, айде да си лягаме!
Бабата:
- Чакай да видим дали ще се оженят накрая!

Та и ти така... Наистина, дали ще можеш да балансираш с всичко това? !

10.   От авторката до номер 3

Има ли значение как се казва??

11.   Здравей,
Аз съм момче на 17 години или 12 клас, а харесвам момиче на 13 или 7 клас. Годините не са проблема, проблема е, че тя не ме харесва, затова АКО СЕ ХАРЕСВАТЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ.

12.   Щом си амбициозно и стойностно момиче, което си знае приоритетите в живота, ти трябва качествено момче, което да оценява усилията, които полагаш, борбеният ти характер и личностните ти качества.

Съответно, ако той е такъв и държи да поддържа контакт с теб, ще се постарае да се съобрази с начинът ти на живот.
И не само, че няма да ти пречи, но и ще ти помага, и ще уважава всичко с което се занимаваш, и времето, което отделяш за това.

Виждаш ми се зряла за годините си, явно и на външен вид е така, та не виждам проблем в разликата.

Не знам какво е "очакваното", но ако е секс, а той е това, което заслужаваш и искаш, ще те изчака. Пък и честно казано, не само ти, но и той е малък за такива неща.

Успех.

-Gia