Споделена история от Тинейджърски

Задръстен ли съм, какъв съм - не знам?
Аз съм на 18, а още не съм се целувал, дори не съм правил секс. Не знам защо нямам късмет с момичетата. Просто ме е срам. Не мога да си обясня - толкова ли съм задръстен. Момичета са искали да се запознаят с мен, а аз...Просто незнам.

Коментари

1.   Какво чакаш?! Няма ништо страшно исрамно! Давай смело напред! Ще ти хареса - чувството е върховно, ако си с човек, по който наистина си падаш! А и на ли знаеш - "Вземи си кака да те отрака!" :)

2.   Ми отпусни се бре човек, момичетата не хапят .Добре де, от време на време, но само защото са палави :)

3.   "Аз съм на 18, а още не съм се целувал, дори не съм правил секс".

5.   Аз имам сериозен проблем - на 18 саъм и не знам какво да правя. Аз съм момиче, но хората от моя клас ме мислят за лигла. Аз не съм такава, нямям си гадже. Те ме мислят за задръстена.

6.   Първата любов е най-валнуваща, но за да я откриеш трябва да знаеш какво търсиш,да си на ясно със себе си и да знаеш какво можеш да предлжоиш на приятелката си. Не се влиаи от годините,ако е стабилен избора ти, тя ще те приеме за даденост.Внимаваи с избора си на партниорка,защото първият път е много важен.Не се бави,защото няма да издаржиш далго.Ако не се харесваш значи че не си знаеш цената:) послушай съветите ми по-горе:) НЕ СЕ БАВИ :) АКО ГО ЖЕЛАЕШ И СИ ГОТОВ МИСЛИ С ГЛАВАТА СИ,А ТИ ГО МОЖЕШ И ПОДБИРАШ ПАРТНЬОРКИТЕ СИ ПРАВИЛНО ЗАТОВА ОЩЕ НЕ СИ ОПИТАЛ ОТ "ЗАБРАНЕНИЯ" ПЛОД :)
УСПЕХ :)
от мен толкова 4ао

7.   Важното е да не ти пука, по точно за едни неща да ти пука много, а за други много малко...пък каквото такова в края на крайщата...

8.   Ей, стига глупости бе. Нямал секс, а бил на 18. А трябва ли да си имал? Да не си нарушил закона бе? По кой член, по коя алинея?
Ти, 5. какъв ти е проблема на тебе като сама си знаеш, че не си лигла? Да не си запазена марка, че трябва на всяка цена да си с гадже? Тези които те мислят за задръстена не могат да мислят.

9.   Аз също не съм целувал до сега нито съм правил секс
Смятам се за много задръстен и това ми съсипва психиката ..

10.   Аз съм най-красивото момиче, което някога съм виждала наживо и никога не съм имала сериозна връзка :) от всички хора, които познавам най-малко себе си имам за смотана, или задръстена. Тези простотии, дето красивите не оставали без гадже са измислени от хора, които са смотани, грозни и тъпи, ама за това пък винаги са с гадже. Простотии големи! Всеки сам си решава.

11.   Маце, просто не си си поискала. Никой мъж няма да ти откаже. Друг е въпроса колко пълноценна ще е връзката... А термина сериозна връзка считам за оксиморон - една връзка обикновено става сериозна... когато сериозните последствия вече са неизбежни :)

12.   А кой ви каза, че на 18 задължително трябва да сте правили секс? И защо някой друг, или други, трябва да решават за вас кога да правите секса?! И друго, за вас секса ли е най-важното нещо в живота... като гледам как свеждате всичко до това, много още има да ви бие хормона за сметка на това което наистина е важно

13.   Аз също съм задръстена,което от своя страна много ми пречи в живота и най-вече в отношенията ми с околните,но не знам защо се получава така, може би на някои хора просто им е заложено генетично да бъдат по стеснителни, срамежливи или казано на кратко сдухани задръстеняци.Човек трябва да бъде себе си, за да постига целите си и малко "фалшив" на моменти, за да се нагажда сред хората приемайки недостатаците им, защото иначе ще е сам.Аз лично съм ходила на психиатър и сам се тъпкала с какви ли не хапчета надявайки се да стана по отворена и разкрепостена,хапчетата помагат, но знай че не си ли помогнеш сам и целия сват накуп не може да ти помогне.

Има много по големи проблеми от целувката и секса,но ако твоите са само тези - действай, предполагам че са съпроводени с още много и има някаква причина за това.

14.   Самия факт че се смятате за задръстени ви прави такива бе глупаци...помислете преди да говорите

15.   И аз съм почти на 19 и никога съм нямал приятелка и не съм се целувал, но не се смятам за задръстен. Просто не съм открил подходящия човек...

16.   Браво, №15 - най-после един да разсъждава правилно.

17.   От това което прочетох излиза, че си доста отчаян и самотен. Не бива да си поставяш за цел това да си намериш гадже. Поставяй си по-високи цели. Нямаш си гадже защото повечето момичета чакат момчетата да действат, а те само да им казват "Да" или "Не" когато се наложи. Отпусни се малко не позволявай на околните да те комплексират по какъвто и да е начин. Аз вярвам че си готин пич и доста момичета чакат да им обърнеш внимание. Сигурен съм че някои от тях ти харесват. Бъди по-смел и направи крачката, малко ти трябва!!
Успехче, мъжки! :)

18.   офф... искам и аз да съм на 18 :[... тази 15 годишна възраст някакси не ми харесва.... интересните неща се случват тогава... сега трябва само да уча по цял ден... е и тогава ще уча но ще е по забавно ще има хора с които се разбирам а не някфи надути курви дето ми се лигават...