Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е да не е цветна бременност?!
Здравейте, момиче съм и съм девствена, преди почти 3 месеца фактически Октомври месец някъде към средата с приятеля ми (вече бившия) се натискахме (под натискахме имам предвид той беше легнал а аз бях върху него седнала на члена му) не сме се събличали чисто голи той беше по боксерки а аз по нещо като бикини.

Той беше възбуден (беше го надървил) аз също бях възбудена, притеснявам се защото четох по други страници, че преди да свършат мъжете изпускат няква течност в която също има сперматозоиди, той не е свършвал мисля, че не е изпускал и такава течност, но ако е изпуснал възможно ли е да съм бременна? Пак подчертавам, че не сме били чисто голи забравих да кажа, че се натискахме преди месечния ми цикъл а и също, че от лятото пия хапчета Хлое.

Лятото гинекологът ми ми изписа хапчетата Хлое, защото месечния ми цикъл беше по 2 седмици някой път и по малко повече и ми вървеше много слабо и, защото стената на единия ми яйчник е малко по-дебела. Октомври месец бях пропуснала да изпия няколко хапчета и майка ми се обади на гинеколога и му каза за пропуснатите хапчета а той каза, че цикъла ми ще дойде по рано и така и стана, Ноември месец също имах нормален цикъл нито ми е закъснявало нито нищо,

Декември месец също имах цикъл, но ми вървя само 4-5 дни, 1 ден си беше кръв, 2 ден също, но не ми вървя така както по принцип ми върви първите 2 дни вървеше ми по слабо, 3 ден пак беше кръв, но беше нещо като зацапване, 4 ден беше само леко кафяво а на 5 ден вече нямаше нищо, четох за тази "цветна бременност" и много ме е страх. Симптоми на бременност мисля, че нямам от може би 1 месец насам започнах да заглеждам корема ми и забелязвам, че като се наям се подува, ако не ям така както си ям по принцип (не, че ям по много) не е подут днес сутринта като се назакусвах и след час-час и половина отидох пред огледалото и пак беше подут а не бях яла много, като застана пред огледалото и си видя корема толкова подут ме хваща още повече страх, моля ви отговорете ми на въпроса.

Коментари

1.   Хахаха.. Господи помогни ми.... Човешката глупост няма край..

2.   Ох, чули сте от някъде термина "цветна бременност" и всички луднахте по това и ви хвана истерия...
Като не знаете какво правите къде се врете?
Нищо ти няма, няма и как да ти има.... Ама другия път преди да се шашкаш почети малко по темаат или питай майка си...

3.   Направи си тест.

4.   Малко е вероятно да си бремена. казваш се само сте се целували, прегръщали. не сте се събличали. нямало е проникване/ секс/.
Дори да е изпуснал /течност/тя е останала по главичката на члена му. - имал е ерекция, но не еякулация.

5.   1 тест струва под 5 лева!!!

6.   Направо вече се ядосвам как може да сте толкова елементарни и с каква ниска култура сте т. н. тийнеджъри. По дяволите, как може да забременееш след като ДОРИ НЕ СИ ПРАВИЛА СЕКС? Къде си чула някой да забременее само защото се е натискал и то през дрехите. На ей такива като теб със закон трябва да им се забрани. НЯМАМ ДУМИ, ПОТРЕСЕНА СЪМ И ОТВРАТЕНА ОТ НЕВЕЖЕСТВОТО ТИ. Тя не знае как се забременява, как се прави секс, тръгнала гаджета да ми хваща и по форуми да пита дали случайно не е ЦВЕТНА БРЕМЕНОСТ, защото видиш ли тя не е правила секс, ама се притеснява. Иди си удари главата в стената, а видиш ли и акъла може да ти дойде.

ТТ

7.   Миличка, спокойно, не си бременна. Недей да се тревожиш за глупости.. ако толкова много те притеснява, направи си тест за бременност, но е просто изключено да си бременна. Спокойно. :)

8.   Аз мисля, че си внушаваш и въобще няма да те съдя, защото ми изглеждаш малка. Подуването на корема след хранене при всеки го има, но ако все пак си толкова притеснена, си направи един тест за бременност. Ако не беше малка-щеше ли да се притесняваш и да не отидеш да се прегледаш, както попринцип зрелите жени правят. Говори и с приятеля ти за всеки случай и му сподели съмненията си. Ако е по-зрял може и да ти влезне в положение и да оправите ситуацията!

ДЖОДЖО

9.   Еми като искате да се натискате чисто голи има така наречен презерватив струва не повече от 1 лев и в твоя случай вземи си един тест мила :)

10.   Значи...

1. Девствена си.
2. Не си правила секс. (И дрехите не си си свалила дори. )
3. Не само, че не си правила секс, но не е имало рисков полов акт.
4. На противозачатъчни си.
5. Дори симптоми за бременност нямаш (защо ли? ! ).

Обясни ми каква е гениалната логика с която стигна до извода, че може да си забременяла???

Хем трагично, хем комично... Да се смея ли, да плача ли?

11.   Не си бременна мила, рядкост е да се получи цветна бременност, пък и ти не си правила секс.

12.   направи си тетст но със сигорност не си бремена не си правила
секс но ако искаш купи си тест да се оспокоиш