Споделена история от Тинейджърски

Моля ви, кажете, нормално ли е чак толкова да боли?
Здравейте! Моята история е следната.. на 16 съм и за първи път правих секс. Бях с нагласата, че всичко ще е наред, знаех, че всичко може да се обърка, но бях адски спокойна през цялото време. С приятеля ми, на кого също му беше за първи път заехме мисионерската поза, с презерватив, всичко беше както по книгите. От първия път не влезе, постепенно започна да навлиза, но бях още тясна. Той беше адски внимателен и процедираше много бавно, за да не ме нарани. След много опипване с пръсти и т. н. влезе, но спря до химена. Оттам нататък при всеки допир на химена аз крещях от болка. Това нормално ли е? Начела съм се на толкова много истории и ситуации, знаех, че ще е болезнено, но за човек, който държи на болка не мислех, че толкова ще ме боли. Моля ви, кажете, нормално ли е чак толкова да боли? Много се притеснявам, че от паниката, която си създадох, няма да опитам пак. Както бях уверена, сега ме е страх от тези неиздържими болки, какво да правя?

Коментари

1.   При всеки е различно.
Но нормално е да, не се притеснявай. С времето болката ще изчезне.

2.   След време опитайте пак, сега може да не си била много възбудена и овлажнена. Следващия път нека любовната игра продължи по-дълго и ползвайте лубрикант.

3.   А и само да допълня - Може да пробваш да мастурбираш и да опознаеш тялото си, ако не си го правила.

4.   Прочети в някой медицински сайт. Има случаи, когато гинеколог трябва да махне химена. Но по-възможно е неопитността на кавалера ти да е причина.

5.   Сигурна ли си че не сте объркали дупките?

6.   Спокойно, момиче! Аз също имах късмета да имам здрав химен... Предполагам болките ни са били идентични. Моят първи мъж беше доста опитен и успя да ме предразположи, но болката си беше болка. Та заради тая болка първият ми път всъщност бяха 5, 6 пъти. Постепенно, всеки следващ път все по-навътре и по-навътре, на 6тия даже не разбрах че всичко е свършило вече и си правим съвсем нормален секс :Д. Знам, че болката не се търпи, но това е живота, някои имат късмета даже кръв да нямат, други като нас нямат този късмет. Все някога ще стане, само не се отчаивай и обвинявай. И за да избегнем да видим твой следващ пост с питане: Докога ще боли? - Даже и вече отворена, първите 10на пъти си има лека болка, но след това ще разбереш какво точно имат предвид хората под "секс".

7.   Проблема е в приятеля ти. Когато се достигне химена не се задържа члена на него, а рязко се вкарва навътре и се разкъсва. Така всичко протича за миг. Той ти го вкарва внимателно, но ципата е неимоверно разтеглива и всяко разтягане носи болка. Така че ще трябва пак да опитате или си намери по-опитно момче.

8.   Трябва приятелят ти да проникне в теб рязко. :)