Споделена история от Тинейджърски

Срамежлива съм и не намирам сили да му кажа, че го харесвам, а друга му се натиска
Момиче на 16 години съм.
Преди две седмици някъде отидох на една фен среща и след нея с 5 човека много се сближхме.
Две седмици преди това момчето, което обичах страшно много и ходихме 11 месеца (най-дългата връзка в живота и на двамата) ме заряза и каза, че искал да сме само приятели, че нищо нямало да се получи, но аз не се отказвах и той накрая, за да ме отблъсне ми наговори много болезнени неща. Като напримир, че затова време, за което сме били заедно разбрал, че от мен не ставало нищо. И така, за да превъзмогна болката не излизах с него и естествено и с компанията, защото те излизаха заедно.

Започнах да излизам с тези 5 човека, с който много се сближихме, но едно от момчетата е страшно яко - със страхотно тяло и мускули, сини очи, в които се потапям, и характера му е страхотен и същевременно е много срамежлив, в началото почти не говореше, но после се отпусна. Много се влюбих в него (попринцип съм от хората, които бързо се влюбват и после много страдат).

Сега се питате къде е проблема. Еми той е там, че аз също съм малко срамежлива и се не събирам сили да му кажа. И най-големия проблем е, че едно от момичетата е може да се каже момичет,о което целия град познава. И преди 1 седмица е скъсала с гаджето си и сега му се натиска на него ;(. Тя е много отворена и си го прави открито. Вчере са прекарали целия ден заедно, оправданието беше, че ходили заедно на фитнес, но песле вечерта ходихме на дискотека и като излязохме стояхме на една пейка и тя си легно в него с оправданието, че и било лошо. И после в един сайт се бяха написали, че са във връзка бракувани. Не знам ходят ли вече или не, но аз страшно много го харесвам какво да направя хора дайте съвет.

И в цялата тая бъркотия и бившето ми гадже ми се извини и искал да се съберем, но аз му отказах, защото вече не го обичам.
Мерси предварително за коментарите и помоща ,която се надявам да ми дадете.

Коментари

1.   Щом нямаш чувства към бившия си приятел, не се връщай при него, дори и да ти се моли - няма да има смисъл...

Колкото до другото момче - покани го и ти, излезте двамата. Сигурна съм, че както той е излезнал с другото момиче, ще излезне и с теб. Кажи му какво чувстваш - но не го шашкай, карай малко по - внимателно. ;)
Не изключвай възможността, че може да излиза с нея, за да те провокира да направиш нещо. А ти не изпускай шанса да бъдеш щастлива. Ако си сигурна в лобавта си - бори се за него :))

Няма да сгрешиш ако разкриеш чувствата си...
SFA

2.   Няма от какво да се притесняваш. Постепенно се сблийаваите гледаи да намираш повече общи теми. После го покани да излезете идете на кафе 1, 2 пъти така ще разбере че имаш интерес към него, ако ти откаже значи няма интерес към теб, а каквото и друго да ти отговори зн те харесва и така постепенно ще се развият нещтата , но както каза НОМЕР 1 не прибарзвай. Аз бях така аз сам момче на 14 Вярно по малък съм от вас но ... Послушай ме УСПЕХ!!!

3.   Авторката: Ох оказа се, че и той и тя знаят за моите чувства. И също се оказа, че не тя ходи след него, а той след нея. Хем тя му е казала, че не иска връзка, сега тя заминава за 2 седмици, а той е много тъжен и тя се чуди какво да му каже. А аз се чудя дали през това време да не му покажа по добре чувствата сии и да бъда до него, може пък просто да е увлечен от нея и да се получи. Какво мислите?

4.   Покажи чувствата си... пък каквото стане.
SFA

5.   Най-добре му напиши един смс така ще стане по лесно...напиши му от рода че вече далго време си луда по него, а нямаш сили да му признаеш и че след тожа признание искаш да те гледа с други очи. Нещо такова напиши и опитай с него...

6.   Щом си влюбена в него бори се. И аз съм срамежлива, но все някога трябва да преодолееш срама си и да му кажеж чувствата си и да му заявиш нея или ти ако не си ти майната му има и други ако да хубаво

7.   Авторката: Той знае за моите чувства. А аз немога да направя нищо, защото двамата са толкова сладки заедно, немога дда ги рязделя, въпреки че и завиждам малко си ги обичам и двамата. Явно така е било писано. Ще спра малко стая любов че напоследък май много ми дойде. Ще се оставя на съдбата

8.   Мисля че имам точния съвет за теб пиши ми на емайл и ще видиш колко лесно може да ги разделиш и да си заедно с него... Просто трябва да проявиш малко хитрост и фантазия аз момичетата как ги въртя карам ги да се мислят за единствени а всъщност сам с още 3 едновременно... Не искам те плаша просто от гледна точка на това че съм момче съм на мнение че имам какво да ти кажа относно нашата психика и това как действаме като сме на лов за гъзели :)

9.   А как да ти пиша на е-майл като не си го дал :Д:Д:Д