Споделена история от Тинейджърски

Харесвам момиче, не знам как да я заговоря
Та така... ще пробвам да разкажа историята на бьрзо. Вчера бяхме на кафе сьс един приятел и още 3 момичета от стария ми клас. Той има контакт с тях но аз не ги бях чувал от 2 години. Когато се срещнахме те ме изгледаха странно (не ме очакваха) и не приказвахме много. Но когато стигнахме кафето почнахме да си приказваме повече и повече, говорех доста с 2 от момичетата но едното беше доста тихо. В крайна сметка започнахме и с нея малко по малко да си говорим ии завьрзахме горе долу приличен разговор. По едно време аз реших да си погледна фейсбука през телефона. Тя забеляза и ме пита да я добавя (бях доста учуден защото тя е доста атрактивна а аз сьм средно ниво хаха). Тогава започнах да и разглеждам снимките й и тя започна да ми обеснява коя снимка от кьде е и имаше усмивка на лицето си през цялото време. В крайна сметка всички се прегьрнахме и си заминаха. ИИ тук идва проблема, аз мисля че я харесвам... знам знам не я познавам много добре но до колкото я помня тя беше доста свестно момиче (не е курва и честно казано се учудвам как получава толкова малко внимание от момчета). Сега не знам дали имам някакьв шанс с нея или просто е била любезна :(. Не знам как да започна разговор с нея защото основния начин с който се сещам (музика) не се получава с нея защото аз слушам рап/рок/метьл ааа тя слуша от модерните шитни хаха. Сега... най големия проблем ЖИВЕЯ В ЧУЖБИНА фааааак... не си допадам по англичанките, много са лигави, и сега сьм намерил момиче което харесвам но даже и да има нещо между нас няма как да го продьлжим. Та така трябват ми доста сериозни сьвети...

Коментари

1.   Виж, в България е пълно с хубави момичета, обаче не е прието те да „свалят“ момчетата или да правят първата крачка... освен, ако не преследват разно интересче. Сигурно познаваш това от своето си семейство, но в българските семейства от малки на децата се повтаря, как животът им бил провален от държавата бла-бла... и най-важното е да успееш да емигрираш. Какъв по-лесен начин за емиграция (и издигане в очите на другите, най-вече на собственото си семейство) от това да си хванеш някое момче от чужбина?

Ти сам си казваш - не си толкова атрактивен, а тази кукла ти е обърнала внимание. Не стана ли малко или много скептичен и не помисли ли малко?
В бъдеще много подобни момичета ще ти обръщат внимание, колкото повече говориш за новата си роднина и колкото повече снимки постваш, толкова повече внимание от подобни ще получаваш. Проблемът е, че очакванията им са до небето и като видят, че не можеш да им осигуриш лесния живот, за който мечтаят, ще те зарежат като използван парцал. Ти си само средството, но целта е именно лесния живот, който си мислят, че има в страната ХУ с мъжа Х.
Бягай от такива жени и бъди скептичен, мисли с главата си!

2.   Ох... връзка от разстояние е много трудна трябва да си имате доверие и не като видиш нейна снимка с момче да кажеш, че ти изневерява и да се скарате и така..
Е това е ако станете гаджета де.. А за темата ми много общи теми между момчета и момичета ако не са с еднакво мислене няма много защото ето ти слушаш рап, рок метъл... Аз съм момиче и все едно описваш мен аз слушам рап, хард рок, метъл
Ще те посъветвам да питаш някоя нейна приятелка какво обича и да говорите затова. Естествено на теб може и да ти омръзне също и на нея.. Примерно ти говориш за Eminem. а тя за Джъстин Бийбър така, че дано нещата се получат, но
Успех.. :)
Момиче на 14г.. :)

3.   покани я щом е свястна и така опознайте се добре и я попитай дали иска да е с теб сложно ти е знам защото не е лесно да и го кажеш, няма истинска връзка без усилия ако държиш на нея питай я.