Споделена история от Тинейджърски

Ограничителна заповед
Здравейте! Аз съм момче, тази година ми се наложи да си сменя училището, защото се преместихме в нов град.. Това няма значение. И сега в новото училище много ме тормозят, защото гласът ми все още не е мутирал и започват с думите "гей, педал" и пр. Понеже, че съм нов и не искам да се набивам на очи и си мълча, но и преди така са ме обиждали и вече не издържам. Никого не съм направил лошо на никой. Не знам каква е тази злоба, не ги провокирам по никакъв начин.. Не мога да им отговарям, а с бой нищо няма да стане. Малко се отплеснах от конкретната тема. Сега в новия клас има 2 момчета, които много лошо се държат с мене, не съм се оплаквал от тях на никой и само си мълча, но те вече прекаляват и започват със заплахи, не знам какво да правя. Всякакви закани и искам да се посъветвам, мой приятели са си вадили такава заповед, но ен мога да се свържа с тях. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен, защото вече не издържам, аз съм много търпелив човек, но скоро ще ми кипне. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Те го правят, защото ти не правиш нищо по въпроса! Оставяш ги да те тормозят. Те не са виновни, а ти! Опълчи им се! Стани и ти ще клекнат. Не мълчи като овца!

2.   Ем брат ти им се оставяш и те тормозят, ти не им казваш нищо мълчиш си. Винаги на тормоз се поставят слабите и тези който не мога да се опълчат. Защото те са най - лесни обиждаш ги и те си мълчат и един вид са ''много готини''' пред другите. Сигурно не се заяждат с другите момчета за да не се окажат набити. Опълчи им се един път и ще видиш ще си млъкнат..
А относно гласа ти еми няма какво да направиш аз съм момиче и на мен ми се подиграваха, че имам мъжки глас. И то не хора от моя клас, а с 2 - 3 години по големи момчетата. Тогава бях 5 клас и 2 момчета от 7 ми клас се заяждаха с мен и 2-3 от 8.
Така, че знам какво е просто им се опълчи на онези и ще си млъкнат
Успех
МОМИЧЕ НА 14

3.   От автора

Не е толкова лесно, колкото изглежда.. Ние сме 23 в клас и те се познават от повече време. Няма как аз срещу 22. Само веднъж пробвах да им се опълча и започнаха със заплахите. И използват всяка възможност да се заядат.. Когато имам по-висока оценка от тях и те веднага скачат. Наистина, не съм краен човек, но вече не мога да издържам. Само се усмихвам и това е.. :Х Нямам много приятели, само старите, но сме далеч.. Какво да правя? !? !? ! :Х

4.   На колко си?

5.   поговори с майка ти баща ти да те преместят в друго училище

6.   На 13..

От автора

7.   Не можеш да извадиш ограничителна заповед срещу 13 годишен. Както разбираш той не е пълнолетен и не носи съдебна отговорност за действията си.
Прави са по горе проблемът е не в тях, а в твоето държание, начин на изказ, начин на дествие при нападение. За да те оставят намира трябва да скочиш не мисли, че 22 човека ще скочат да те бият. Кажи си "да скочат, какво, по добре набит от колкото поругаван всеки ден". Ако всички скочат поне може да си набит, но родители и учители ще обърнат внимание на проблема ти. Но все пак не мисля, че ще скочат. Скочи върху най-главния, върху нападателя. Той сам няма да позволи другите да го защитават а и ще видиш те ще се съберат просто да гледат сейра, 100% някой пъзльо ще прибяга да викне най-близкия учител. Скочи в училище, при следващото нападение, чакай първи той да те обиди, ти му отвърни с обида, като скочи на бой, скачай бори се, колкото и да е по як все веднъж, дваж ще го удариш, защото той няма да очаква от теб да посегнеш. Това поражда респект у другите ученици и после ще имаш опашка от желаещи да ти бъдат приятели. След боя не разказвай, нито на родители, нито на учители, казавй "сбихме се, за какво? за нищо" намесят ли се, да те защитават, всичките ти усилия да си защитиш достойнсвото отиват на вятъра.
Майка съм на две големи момчета.

8.   " Понеже, че съм нов и не искам да се набивам на очи и си мълча, "
- Тук е грешката мой човек.
Както е казал 100 кила:
Живейте, избухвайте, дигнете малко шум..