Споделена история от Тинейджърски

Да чакам ли мечтаното момиче?
Здравейте искам да попитам за един мъдър, ама наистина мъдър съвет! Досега винаги съм спазвал един мой принцип-първото момиче, с което ще бъда да бъде наистина свястно красиво и интелигентно да ме обича както аз нея да има добър характер! Така но преди бях по срамежлив и имах време да търпя, но откакто излизам с една компания започнах да се отпускам, не съм грозен имам вид и вече по малко започнах да си оправям лафа (ако мога така да се изразя) имам чар и виждам че ме харесват! Много ми се иска да флиртувам, (в буквален смисъл всичко мръсно и чисто каквото се сетете) някак си се въздържам от целувки и такива работи. Да чакам ли мечтаното момиче от мен да дойде или НЕ ? Дали въобще съществува такова момиче? Винаги съм искал поне първата любов да е истинска и първата целувка да е от наистина свястно момиче!

Коментари

1.   Дали съществува такова момиче... е, как да чакаш нещо, което го няма.Добре разсъждаваш, това че се въздържаш да си лягаш с която падне, е много хубаво.А за момичето, когато се появи, ти ще знаеш.Със сигурност ще знаеш: това е моя човек.

А че още не си я срещнал, това нищо не означава. Дали да чакаш това ти ще си решиш, но по принцип случайните връзки колкото "да има нещо", не носят добро.
Също така имай пред вид, че любовта и секса са различни неща.

2.   А ти на колко си? И не си търси извинения, т.е. не чакай някой да ти каже " да флиртуваш", за да се чувстваш по- спокоен. Щом ти се иска - направи го.

3.   Да има вероятност да срещтнеш такова момиче а запита ли се какво трябва да има тя за да разбереш дали е точно твой тип.Изглеждаш ми много добро момче и се надявам да срещтнеш своята половинка.Когато усетиш момента,че си намерил идеалният човек за себе си ще разбереш с един влудяващ поглед,една усмивка за да спечелиш това което искаш...
Има и нещо друго трябва да се обарнеш около себе си и да се огледаш и да си я срещтнал без да разбереш...

4.   Да, чакай я! Няма нищо по - хубаво от това, първата ти връзка да е с точния човек. Да се отдадеш напълно на нея да изживеете хиляди романтични мигове...

Ти сам ще усетиш какво кога трябва да правиш. Първата целувка, прегръдка - след като е с момичето, което искаш, ще бъде незабравима... ;)
Бъди търпелив.
SFA

5.   От Автора: Аз съм на 17 години,по принцип имам някои проблеми,като в това че ми е трудно да бъда себе си и усещам, че ще стана пълен боклук.Много бързо забравям хората, с които съм изживявал хубави мигове!Наистина едва се сдържам просто толкова секси момичета, мога да флиртувам с тях.Но проблема е, че искам първата ми целувка да е истинска,а после вече каквото ще да става! И немога да разбера пред класа си се права на пълен тъпанар прават ме на 2 стинки, а с другите извън класа ме ужават и ми се кефят на характера.Защо?

6.   Ами много просто. Защото се правиш! Ако си себе си нищо чудно и от класа ти да започнат да ти се кефят. Най- важното е да бъдеш себе си :)

7.   Ами търси си такова момиче, защо трябва само да чакаш. :)

8.   Ами аз вече малко по малко надживявам тези години и поради една или друга причина не съм правил нищо с момичетата, които ми харесват. И аз подбирах прекалено много и определено съжалявах след това. В момента имам приятелка, с която съм щастлив, но като се запитам защо толкова време чаках не успях да си отговоря точно.

Под презумцията, че контекста на следващото изречение ще се разглежда само в тази тема: Прави каквото ти се иска в тоя шибан живот! Затова си тук, за да действаш! Това не означава да станеш безразсъден селски сваляч. Мисли преди да действаш, но внимавай да не става така, както е в момента - само да мислиш.

Надявам се да промениш нагласата си.

9.   Като станеш на 30 ще търсиш точното момиче, с което да създадеш семейство например. Сега си живей живота без тези задръжки и предразсъдъци, защото по-късно може да съжаляваш. Много сериозните връзки в тинейджърска възраст не са най-доброто нещо. Това е периода, в който трябва да опиташ от всичко.

10.   От Автора: Аз съм готов на всичко за флирта,но целта ми беше просто първата целувка остава за цял живот.Искам да си я спомням и като си кажа ех това беше момичето, с което се целунах.Разбирате ли.Това ме мъчи.Иначе мислите ли, че не ми се иска да ковна някоя, ама знам че тя няма да изпитва нищо към мен! От Автора:

11.   Първата целувка оставала за цял живот...как не, аз не я помня мойта, ама изобщо.

12.   Ох, колко позната история... разликата е, че аз съм момиче, и че аз съм естествена пред света, никога не съм имала някаква маска. Моят съвет към теб е да флиртуваш, щом ти се флиртува, но да продължаваш да търсиш твоето момиче. Като гледам всички тийнове ми се драйфа... Доста от тях не вярват изобщо в любовта, други спират да вярват след като претърпят любовно разочарование, трети си търсят просто някой, с когото да си губят времето. Евала, че ти търсиш любовта , и че искаш не просто някоя, която ,,става", а търсиш перфектната. Успехчета и не губи вярата си в истинската любов! Остани себе си!

13.   Има много като теб...