Споделена история от Тинейджърски

Има една учителка...
На 15 съм - момиче!
Има една учителка, която страшно много уважавам и ценя! Но напоследък само се излагам, не знам защо! Много се притеснявам от нея, само като я видя и усещам, че ме побиват тръпки, а понякога много ми се иска да я прегърна и да бъда до нея!
Не знам какво ми става.... как да спре да ми пука - след 1 година няма да ми преподава и това ме убива вътрешно - сънувам я дори!!!
Дайте съвет – не я харесвам за интимен партньор, а просто много ми се иска да имах някаква роднинска връзка с нея и да можех да я потърся по свяко време....

Коментари

1.   еми знае ли се може найстина да имате нещо общо... :)

Падналото ангелче

2.   Когато бях 5 клас бях по сащия начин с госпожата ми по Английски... с малката разлика че и бях любимеца xD

3.   Аз съм така от 2 години, все още не мога да я забравя и няма ден в който да не се сещам за нея.И аз също я чувствам като близък човек много близка, а не някакви глупости .. но не разбирам защо толкова ме боли...

4.   И аз съм така с моята. Чувствам я много близка но и искам сексуални контакти с нея.

5.   От авторката:
№1 - ако имаш предвид "роднинска връзка" със сигурност нямам с нея!
№2 - и аз съм и нещо като любимка от класа!
№3 - и мен много ме боли, а не искам да е така от 2 години все си мисля за нея - как е, какво прави, дали няма нужда от нещо, сеща ли си за мен.... и т. н
№4 - пиши повече, искам да обменямаме инфо, моля те, не знам какво да правя искам да осъществя и запразя връзка с нея и след като завърша! ------> ето какво стана преди 1 месец:
Писах си с нея за първи път по скайп - една от темите, които обсъдихме беше за това какво е да се влюбиш - сега ме е срам, че я питах... след този чат, в училище тя дори не ме поглежда повреме на час, обикновенно ме питаше "след колко време ще свърши часа", "до кой урок стигнахме"и т. н, защото седя на 1 чин, а сега пита хората зад мен!!! Всякаш спрях да съществувам от както си писахме по скайп... и не зная защо го прави!? дали не си мисли, че съм казала на съучениците ми, че сме си писали или е друго!? Много ми е болно.... Веднъж е викнах в коридора да и кажа нещо, а тя дори не ме погледна, въпреки, че вървях до нея и повтарях "госпожо, госпожо може ли за момент". Пишете моля Ви!

6.   Здравей мила номер 4 съм. Аз моята страшно много я обичам и уважавам и като учителка и като човек и като жена и немога без нея, постоянно си мисля за нея, тази година последно ми преподава. Моляте дай ми съвет!!!! Значи първо да ти обесня положението, тя е омъжена и е на възраст, но е адски красива, готина, лигавка и перверзна. Много е разкрепостена и е рускиня. Аз както казах я харесвам и като жена и бих искала да ходя с нея. Бих дала целия си живот само за една целувка дори! Та госпожата миналата седмица разбра вече долу горе, че я харесвам, очаквах да се вбеси, но тя продължи да се държи мило и предизвикателно с мен и дойде в часа да ме гали по връта. Вчера ми се усмихваше междучасията, а когато хвана мене да я гледам направи една физиономия с вдигнати вежди и сериозен поглед в земята, но с много предизвикателна усмивчица. В час ми прави знаци, облизвам си устните, пипа ги. Какво да правя??? Как да разбера дали ме харесва? Как да й предложа тайна връзка?

7.   Здравейте.
Искам да споделя историята си
Така момиче на 15 години сам
Има една учителка която страшно много обичам и уважавам всичко бих направила за нея дори и живота си бих дала не мога да живея без нея ще ви прозвучи малко тъпо но винаги когато е няма за една или две седмици се разболявам тежко.
искам да е прегърна но ме е срам искам да знае колко много е обичам но аз не мога да и кажа
обичаме колкото родителите ми
да допълня че нямам предвид за някаква сексуална връзка просто е обичам страшно много пред куршум бих застанала за нея обичам е много

8.   Мила, аз също преди колко 2-3 години бях във същото положение, сега съм на 13 и тази учителка беше на около 30 години и ми беше направо като сестра но постоянно се дразнех когато някой съученик/чка отиде при нея тя е много добра към всички и така учи ме само 2 години, по точно 1 и половина прекъсна даскало щот беше бременна и от тогава вече я забравих мисля че и с теб ще стане същото и аз преди се чуудех какво ме кара в нея толкова много да я обичам.. И така.. Успех!

9.   Ами защо не бъдеш директна с нея кажи и че я обичаш много и не искаш да те отбягва .... Опитай се да и кажеш когато сте сами двете и кажи че не си казвала на никой за чата ви . Или пък за известно време не и говори и чакай тя да ти проговори ..

10.   тази история ми е много позната, изписах цял роман тук в този сайт, но така и не го публикуваха момиче на 15 съм и ми се случи същото с моята класна преподавателка вече съм 9 клас тя ми преподаваше от 5 до 7 и все още ми липсва страшно много и се чудя дали и аз и липсвам поне малко, тъй като при нея вече има нови ученици, често се разплаквам заради нея, искам много да я видя и да си поговоря с нея просто ей така за нещо, този човек остава много голяма следа в съзнанието ми и нз какво да направя времето минава, а аз не искам да се откажа от нея страшно много ме боли като се сещам за нея и за всички спомени от това училище иска ми се да върна времето назад, ноо уви... :/