Споделена история от Тинейджърски

Дали има чувства към мен
Здравейте аз съм момиче на 15 и от 1, 5год. съм влюбена. Той е на 26. Всичко започна когато аз бях на магазина седнала до 1 фризер за сладоледи, а той седна от другата страна, ръцете ни бяха на 1 педя разстояние една от друга. От тогава аз се влюбих в него. Той всеки ден минаваше покрай нас незнам защо може би без той да осъзнава това. Лятото на 2011 отивах на гости с майка си, а той беше на училището и правеше набирания видя ни че слизаме и се подпря на оградата когато доближихме до него имаше 1 куче което много лаеше той ни заговори, а аз идиотката нищо не казах и майка ми му отговори. През лятото на 2012 аз ходех в най-големите жеги до тях само и само за да го видя. Веднъж той се прибираше и аз го видях от далеко по точно видях само колата му и се отказах да ходя до тях прибрах се вкъщи и се преобляках и тъкмо като излизам той профуча поктаи мен мина някъде на 40-50см с колата си от мен и зави на следващото кръстовище, а вечерта преди това аз бях с приятели, той сеше с моторчето си ние вървяхме а той се спря свали си крака и ни гледаше той продалжи аз се обърнах и го видях че се усмихва. И така лятото си разменяхме много погледи. Според вас дали той се интересува от мен?

Коментари

1.   Дори да има симпатии към теб накрая смятам, че ще те нарани. Недей да хлътваш много по него. А и разликата във възрастта ви не е малка.

2.   Ами възможно е. Но е под въпрос какво точно го интересува в теб.

3.   Аз мисля, че не се интересува. Та той е на 26, ти-15. Това, че ти се усмихва нищо не значи.

4.   Xaxaxa излез от филма! :)

5.   Ще ти кажа нещо, обаче не знам дали ще ме послушаш. Аз сам момче на 14 и сам виждал много подобни случа и, Опитай се да го забравиш, защото ако ли не може да си седиш влюбена в него 1/2/3 години и нищо да не стане, но ако нещо стане той може, да влезе в затвора, затова по-добре се опитай да го забравиш, най-малко той да не влезе в затвора. Излизай с приятелки, флиртувай с момчета, учи или каквото там правиш, защото както споменах няколко пати може заради теб да влезе в затвора. А ти не би искала това нали?

Ок това е още сам млад и не разбирам и ако искаш ме послушай ако не искаш, може да има много неприятни последици.

Успех. :)

6.   Може би. Не спирай да се навърташ около него и някой път го заговори, пък ще видим какво ще стане. Айде и успех, после пиши какво е станало ;)