Споделена история от Тинейджърски

Първата ми любов...??
Здравейте! Момиче на 15 год. съм и когато се преместих в новото училище се запознах с момчето на мечтите си-първата ми любов.. да се надяваме и последната. По-голям е от мен с 4 години и тази година завършва :(. Много е мил, нежен, любвеобилен и всичко което би искало всяко момиче. Не веднъж ми е правил подаръци без повод, но на едно от коледните партита в училище ми подари един голям мечок придружаван с букет рози... в този момент разбрах, че наистина има чувства към мен. Тогава все още не бяхме гаджета, дори нямах и такива намерения, защото все пак съм малка! Майка ми знаеше за него от самото начало, още когато се запознахме, но не го одобряваше, а баща ми още повече! До сега нито един път не са ми повишавали тон.. дори когато разбраха и за него ?.
Влюбих се до полуда и когато дойде коледната ваканция дойде времето да се разделим.. :( По време на ваканцията всеки ден си пишехме.. всяка нощ.. чак до сутринта.
Но един ден/по време на ваканцията/ случайно негови "приятели" ми писаха за неговите издънки и за бившите му. Като разбрах полудях и спрях да му пиша и да отговарям на позвъняванията му. Най-много се ядосах, когато прочетох в профила му как кара негова приятелка да каже на бившата му за мечето. Все още не мога да разбера, казва ми, че е минало, но защо тя трябва да знае за мечо..!? Цялата ваканция бяхме само в спорове.. за бившите му...! Ваканцията свърши и нямах търпение да дойде деня в който отново ще го видя.. въпреки всичко..! Когато стигнах училище го видях.. с букет рози.. ?? (Розите са му запазена марка.. все още си пазя първата роза, която ми подари! ) Понякога с часове се гушкаме, но до сега нито един път не сме се целунали. Просто мен ме е страх, защото не съм се целувала с момче... той на няколко пъти се опитва, но се отдръпвам..! Преди няколко дни плака пред мен ии пред няколко съученика. Когато го попитах, защо плаче той ми каза, че плаче от радост, защото никога не е имал такова момиче до себе си! На следващият ден ми каза, че има буца на гърба.. плаках като малко бебе, защото ме е страх да не го изгубя! Вчера му прилоша.. направиха му изследвания, но не откриха нищо тревожно....!! ОБИЧАМ ГО И ИСКАМ ВИНАГИ ДА Е ДО МЕН!! ???

Коментари

1.   О, Боже мили... Деца.

2.   Много сладка история. :) Вярвам, че имате бъдеще заедно. Не мисли за миналото, всеки има такова, нормално е, защото той е по-голям. Случвало ми се е да ревнувам от бивша приятелка, но в моя случай, както и в редица други, беше абсолютно неоснователно.
Според мен трябва да се престрашиш за целувката. Няма страшно, напротив - много е хубаво, това е вид удоволствие. Никой не е казал, че трябва да избързваш със секса, но аз го направих на 15, то се случва от само себе си. Почни да правиш нормалните неща за една връзка, целувки, натискане, романтика... Така нещата ще се задълбочат и ще се чувстваш още по-сигурна. Много любов ви желая. :)) :*

3.   хехе супер :)) Пожелавам ти все да си толкова щастлива!
Момче на 15.

4.   честито много се радвм за теб.... <3 дано винаги да сте заедно

Падналото ангелче

5.   Пожелавам ви да се обичате все така, дори още повече, но както каза той тази година завършва. Не знам от къде сте, но ако замине някъде да учи. Момиче не му се доверявай прекалено много, защото само ти ще страдаш от това.

6.   Накарай го да говори за бившите си. Така ще ти покаже, че ги е преодолял.

7.   Това е, една от най сладките истории които съм чела, даже се разплаках! Боже ти си благословена! Желая ви много много щастие!!

Ели

8.   Ще се чувстваш по същия начин още мноооого пъти.

9.   Бе хора, нали не вярвате на това? ! Тцтцттц, язък прото.. язък! Това може и да е мечтата на авторката, но не е вярно.

10.   Наистина истинската любов съществува. Пожелавам ви много щастие и любов. Момчето ти трябва да отиде спешно на лекар.

11.   Наистина много трогателна история. Както на мен така и на много други настоящи приятелки им се е случвало да ревнуват от бившите. Не се безпокой щом е бивша, значи е в миналото, щом е с теб значи те обича. Всичко с времето си не бързайте с първият път, въпреки, че сегашното поколение доста избързва. Късмет и много любов.